INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Burada kayıt varsa, biz ücretsiz olarak bu web sitesi sunmakZaten FG Xpress kayıtlı ve kendi amaçları için bu web sitesini kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adrese bir e-posta gönderin: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

Mevcut dünya çapında 190 ülkede
www.my-strip.com- Türkiye, Türk, Turkey, Turkish
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的


Türkiye, Türk, Turkey, Turkish - FG-Xpress PowerStrips - Videolar, yorumlar, deneyimlerini, test ürünler hakkında görüşler görmek için buraya tıklayın.
Invest in Cannabis - tuerk
Invest in Cannabis - tuerk
Your Cannabis-Business in tuerk
tuerk - Staking in Krypto
Staking in Krypto

FG Xpress Powerstrips


PowerStrips ile daha fazla enerji, dayanıklılık ve daha fazla konsantrasyon ve zihinsel zindeliği olsun. FGXpress PowerStrips detoksifikasyon ve saflaştırma yardımcı ve sağlıklı hücreleri sağlamak ve kardiyovasküler sistem destek. Sağlıklı ve daha iyi bir uyku için stres düzeylerini ve yardım azaltmada size yardımcı olur. PowerStrips bağışıklık sistemi ve bir cinsel işlevde iyileşme güçlendirmek için karşılık vermektedir.

POWERSTRIPS YARARLARI ™
• PowerStrips Sınıf 1 Tıbbi Cihaz olarak FDA ile listelenir ve aynı zamanda (reçetesiz) bir OTC ürünü sınıflandırılır gibidir.
Avrupa pazarı için CE onayı var.

• PowerStrips aktif maddeleri ve geçici ağrı katkıda bulunan ayrı bir karışımı, bir dış kata sahip bir yapışkan tabaka ihtiva eder.

• Onlar kadar 48 saat boyunca takılabilir ve teslim ve dünya çapında sevk edilebilir.

Nasıl çalışır

Nasıl Kullanılır

Öncesi ve kızılötesi görüntüler sonra

Görüşler

Canlı kan analizi

FG Xpress Powerstrips


Ağrı kesici FGXpress PowerStrips, ağrı giderici ve eklem problemleri, kronik ağrı, eklem ağrısı, vücut ağrıları, romatizma, artrit ve suşları ile acı için uygundur. Bir yağ yakma geliştirmek için sözde ve kan dolaşımı bozukluklarında baş ağrısı yardımcı olur geliyor. PowerStrips da örümcek damarlar ve varis azaltmak için kullanılabilir. Ayrıca egzersiz sonrasında hızlı Regenetation için uygundur. PowerStrips kırışıklık tedavisi ve kırışıklık azaltma yüzünde de kullanılabilir.

Ağrı kesici POWERSTRIPS
Isıyı optik özelliklere sahip bir bileşen - - bir cam prizma ile beyaz ışığa benzer PowerStrips germanyum içerir. PowerStrips uygulanan alana geri - beden ve çevre ısı açmak germanyum. Germanyum da prizma yelpazenin renkleri beyaz ışığı kırar gibi çok, onun parçalarının içine ısı radyasyonu keser.

Bu ağrının en yüksek yüzdeyi katkıda ısı "uzun dalga" bileşenidir. Kızılötesi görüntüleri gösterildiği gibi, uzun dalga ısı vücutta 10 cm kadar nüfuz eder. Bu bölgede, kan damarlarının bir genişleme vardır. Bu, kan akışının artması ve doğal ısı oluşumunu da arttırır. Bu uzantı PowerStrip cilt üzerinde iken ağrı kesici katkıda diğer tamamlayıcı biyokimyasal ve nörolojik süreçleri ile çalışır.

ANAHTAR MADDELER

5 önemli maddeler ve teknolojiler kullanılmıştır PowerStrips geliştirirken: Her tatbik PowerStrip iki tabakaya sahiptir. Dış tabaka element germanyum içerir. Fermente Kore kırmızı ginseng, deniz fitoplankton (Alpha 3 CMP ™) ve bir suda çözünür yapıştırıcıyı: iç veya yapıştırıcı tabaka bir karışımını ihtiva eder. Günlük kullanım cilde kolay ve rahat yanı sıra nazik olduğunu.
deniz Fitoplankton
Kore Kırmızı Ginseng
Elemental germanyum | Uzak Kızılötesi Teknolojisi

Ürün Yorumları

Dünyada her gün daha fazla insan gücü şeritler benzersiz etkisi hakkında bilgi ve internette kendi deneyimlerini yayınlamak.

Bu referansları tek bir kişinin bireysel algı vardır. Etkisi veya her kişi ve bir çare ya da sağlık iyileştirilmesi farklı davranabilir iyileşme süreci söz edilemez.
Geri kaza sonrası
Ameliyattan sonra Şişmiş el
diz
Ayak parmakları
omuz eklemi
Örümcek damarlar
geri
Örümcek ısırığı
Geri, omuz, Uyuyan
Fibromiyalji
büyüme
bacaklar
Ayaklar
gözler
Tek taraflı yük
diyabet
Meme, sinir (Almanca)
omuzIsı yamalar ve FG Xpress PowerStrips arasındaki fark

Eczaneden ticari ısıtma yamaları

Isıtma yamaları hakkında konuşurken, bu nedenle zaman ağrı tedavisinde cilde doğrudan uygulanan yapıştırma sıva denir. Birçok ısıtma pedleri acı biber kurutuldu meyvesinden elde edilen, aktif bileşen kapsaisin, kullanın.

Ayrıca, aynı zamanda demir tozu esaslı ısı yama vardır. Bu aktif maddeler ve olası bir cilt tahriş doğrudan cilt temas etmez. Demir tozu havadaki oksijen ile reaksiyona girer ve böylece vücuda verilen ısıyı üretir. Hiçbir koşulda demir tozu olabilir deri ile temas çünkü Burada, ancak, dikkat edilmelidir. Yani, yama kesilmiş olamaz. Her iki versiyonda da ağrı kesici ısı üretilmesi ile elde edilir.

Üretilen ısı, oksijen ve besin maddeleri ile doku daha iyi bir kaynağı yol açan kan dolaşımını arttırır.FG Xpress PowerStrips

FG Xpress ve PowerStrips bir sözde hibrid teknolojisi ile çok işlevli yama bulunmaktadır. PowerStrips bir çığır açan yeni teknoloji ile eski otlar, mineraller ve elementler patentli bir karışımını birleştirir. Ağrı ve rahatsızlık alanında kasların ve doku ilave enerji oluşturmak için kullanılır. Böylece, sağlık ve şifa vücutta aktive edilir. PowerStrips bir tıbbi cihaz sınıfının 1 olarak FDA tarafından ABD'de listelenir.

PowerStrips aşağıdaki ana bileşenleri aşağıdakileri içerir:
 • Kırmızı Kore Ginseng
 • deniz fitoplankton
 • Elemental germanyum
Bu dış tarafında yer almaktadır elemental germanyum, deri ile temas halinde değildir. Diğer aktif maddeler, PowerStrips içine uygulanır.
Isı yama

Isı yamalar ağrı örneğin kırmızı biber, ya da oksijen ile reaksiyona sokularak ısıtılır demir tozu elde edilir kapsaisin gibi bir ilaç ile, ya elde edilir.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips, ısı element germanyum tarafından oluşturulur. Bu germanyum dış katmana uygulanmış ve cilt ile temasında değildir. Germanyum bu yeni katılmak için vücudun kendi ısı absorbe ve daha sonra tekrar vücuda yansıtmak için yeteneğine sahiptir. Ayrıca, çevremizde ısı germanyum tarafından emilir ve bizim dokularda derin 10 cm kadar yansıtır. . PowerStrips yeni hibrid teknolojisi ile çok işlevli yama bulunmaktadır.Her iki formlarında, kan damarları ısı ile genişletilmiş ve kan dolaşımını arttırır. Hücrelere oksijen taşıma uyarılır.
Isı yama

Isı yamalar ciltte ağrılı alana bağlıdır. Aksi takdirde, aktif terkip maddeleri kaybolur, çünkü bantlar, kesme olmamalıdır. Demir tozu esaslı ısıtılarak yamalar demir tozu cilde zarar görmesine neden olur.

Etki yama türüne bağlı olarak, 10-48 saat sürer. Ancak, bir sonraki yama uygulanabilir önce cilt aktif maddeler tarafından rahatsız olduğundan, en az 12 saat beklemek gerekir.FG Xpress PowerStrips

Isıtıcı yakılar olarak PowerStrips ağrıyan bölgeye doğrudan yapıştırılabilir. Bununla birlikte, küçük parçalar halinde PowerStrips kesmek mümkündür. Bu uygulama ve frekans esneklik sağlar.

Isı üretimi, doğal radyasyon vücut ısı ve çevreden ısı yoluyla elde edilir. Cilt ilaç rahatsız değil. Bu nedenle, PowerStrips her gün giyilmesi ve ısı yamalar olarak, uygulamalar arasında bir ara, gerekli değildir.

PowerStrips etki süresi 48 saattir. PowerStrips sadece ağrı kesici çok daha fazlasını sunuyoruz. PowerStrips ısı yamalar aksine, çok sayıda diğer olumlu özellikleri ile çok işlevli yama diye adlandırılır.

Kırmızı Kore Ginseng pek çok hastalık için bir çare olarak geleneksel Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılmaktadır. Başka şeylerin yanı sıra, Kore kırmızı ginseng daha fazla enerji neden ve uyku artırabilir.

Deniz fitoplankton tüm yaşamsal malzemeler ile vücut hücreleri sağlamaktadır. Vücut o sadece şu anda ihtiyacı tam olarak ne yama alır. Bizim vücut hücrelerinin yeniden ve sadece en iyi bakımı sunarak vücudu kendisini iyileştirebilir.
Isı yama

Aktif maddeler cilt ve neden kaşıntı tahriş edebilir. Kullanım sırasında, ayrıca bu tür ısıtma pedleri veya kompresler gibi diğer ısı kaynaklarına maruz olmamalıdır. Bu cildin tahriş ek ve sağlık hasar neden olabilir.

Bir ısı yama yaraları açmak veya mukoza ile temas uygulanmamalıdır. Bu şiddetli inflamasyona yol açabilir.FG Xpress PowerStrips

Isı üretimi herhangi bir aktif madde olmadan elde edilir. Böylece, cilt tahrişi riski göz ardı edilir. PowerStrips çok cilt dostu yapılacak ve günlük kullanım için tasarlanmıştır. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Herhangi bir terkip için alerji durumunda ise, bakım önerilmelidir.
Isı yama

Eczaneden bir ısı yama fiyat ürün, yaklaşık 2-4 milyon avro bağlı olduğunu.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips doğrudan satış yolu ile satılmaktadır. Yani bir satıcı ya da eczaneden doğrudan şirket ve satın anlamına gelir. PowerStrips 190 ülkede sevk. Bu posta yoluyla güzel bir zarf içinde alır. Nakliye maliyeti 4,95 $ dünya çapında.

15 PowerStrips 59,95 $ maliyeti. Nakliye maliyetleri dahil yaklaşık EUR 3.50 (döviz kuru bağlı olarak), her PowerStrip maliyeti vardır.
deniz Fitoplankton
FG Xpress PowerStrips iç tabakası aynı zamanda deniz fitoplankton içerir. Hazırlık patentli formül (Alpha 3 CMP) 'e göre gerçekleştirilir.

Neredeyse yaşam için ihtiyacınız olan her şeyi (ve hücrelerin yeniden) ihtiva nadir ürünlerden biri fitoplankton olduğunu.

   

Fitoplankton sadece mikroskop yardımı ile görülebilir o kadar küçüktür ki, tek hücreli organizmalar vardır. Onlar mikroskobik Çünkü, vücut hücreleri derhal (biyoyararlanım) absorbe edebilir ve aynı zamanda tüm değerli besin almak - Maksimum etkinlik için.

Ayrıca "Super Food" olarak bilinen fitoplankton, dünyanın en önemli gıda ürünü olarak NASA ve birçok bilimsel çalışmalardan görülmektedir. Fitoplankton gereken oksijenin% 90'dan daha fazla olan toprak temin eder. Fitoplankton oksijen önemli bir kaynak değil, aynı zamanda okyanus yaşam için önemli bir besin kaynağı değil sadece. Ve bize görünüyor.

Gerekli tüm hammadde yeni hücreler oluşturmak ve mevcut hücreleri korumak için sağladığı çok az (gıda) vardır. Bu inanılmaz bitkiler sağlıklı bir vücut için 90'dan fazla temel besinleri içerir.

Fitoplankton dokuz amino asit vücut tarafından elde edilemeyen içerir. Aynı şekilde temel yağ asitleri (omega-3 ve omega-6) yer almaktadır. Deniz fitoplankton, vitamin C, H, A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, selenyum, çinko, krom, magnezyum, kalsiyum, nikel, demir ve bir çok diğerleri gibi anahtar vitamin ve mineraller içerir.

Bu değerli besin sağlıklı yeni hücrelerin üretimi için önemlidir. Her birimiz duygusal veya fiziksel nedenleri var hiç hücresel veya enerji blokajları vardı. Özel ilgi de deniz yosunu etkin maddelerin bir parçası olan doğal pigmentler (NP) tercih edilir.

Bazı faydaları (hepsi değil) deniz fitoplankton:
 • Kardiyovasküler sağlığı Destek: Antioksidanlar, amino asitler ve omega-3 yağ asitleri bakımından yüksek bir seviyede içeriği yüksek kardiyovasküler sistemi desteklemek için bilinmektedir.

 • Sağlıklı bir cilt teşvik: Fitoplankton deri hücrelerinin toksinleri kaldırabilir bioflavonoidler büyük miktarda bulunur. Aynı zamanda cilt hücrelerinin serbest radikalleri azaltır riboflavin içerir.

 • Bağışıklık sistemi güçlenir: Alanin, beta-karoten, bioflavonoidler ve E vitamini Immumsystem destekler.

 • Artan enerji: Fitoplankton vücudu detoksifiye ve hücrelerden toksinleri ortadan kaldırır. Bu enerji ve ruh geliştirmek için yardımcı olur.

 • Kan şekeri seviyelerini stabilize: Fitoplankton kan şekeri seviyelerini stabilize için gerçekten çok iyi. Krom önlemek veya diyabet azaltmaya yardımcı olur. Glutamik asit yardım alkol ve şeker için istek azaltmak için. Fenilalanin bilinen bir şeker özlem düşürücüdür.

 • Eklem sağlığını destekler: Manganez eklem hareketliliğini korumaya yardımcı olur. Omega-6 yağ asitleri artrit semptomları hafifletmek. Patojenler asitler sabah ağrıyı azaltır. Fitoplankton özel destek eklem hareketliliği ve ağrı ve sertlik azaltır.

 • Karaciğer fonksiyon Destek: Fitoplankton olarak arginin karaciğer detoksifikasyon fonksiyonu için bilinir.

 • Beyin fonksiyonlarını geliştirir: Omega-3 yağ asitleri içeriği yüksek beyin fonksiyonlarını geliştirir. Nükleik asitler bellek becerilerini geliştirebilir. Fenilalanin zihinsel berraklık artırır. Proline öğrenmek için yeteneğini artırır. Magnezyum ruh hali azaltmaya yardımcı olur.