INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Ak sa registrovať tu, zabezpečujeme tieto stránky zadarmoAk ste už registrovaný FG Xpress a chcete používať túto webovú stránku pre svoje vlastné účely, pošlite e-mail na adresu: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

K dispozícii po celom svete vo viac ako 190 krajinách
www.my-strip.com- Slovensko, slovenské, Slovakia, Slovak
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的


Slovensko, slovenské, Slovakia, Slovak - FG-Xpress PowerStrips - Kliknite sem pre zobrazenie videa, recenzie, skúsenosti, názory na produkty v teste.
Invest in Cannabis - slovensky
Invest in Cannabis - slovensky
Your Cannabis-Business in slovensky
slovensky - Staking in Krypto
Staking in Krypto

FG Xpress Powerstrips


S PowerStrips získate viac energie, vytrvalosť a väčšiu koncentráciu a duševnú kondíciu. FGXpress PowerStrips pomoc pri detoxikácii a čistenie a zabezpečiť zdravšie buniek a pre podporu kardiovaskulárneho systému. Pomôžeme pri znižovaní stresu a pomoc pre zdravšie a lepší spánok. Tieto PowerStrips slúži na posilnenie imunitného systému a zlepšenie sexuálnej funkcie.

VÝHODY POWERSTRIPS ™
• PowerStrips sú uvedené s FDA ako zdravotnej spôsobilosti 1. triedy zariadení, a tiež ako OTC (cez prepážku) klasifikovaný produktu.
K dispozícii je schválenie CE pre európsky trh.

• PowerStrips obsahujú účinné látky a vrstvu lepidla, ktorá má vonkajšiu vrstvu s oddelenou zmesí, ktoré prispievajú k úľave dočasné bolesti.

• Môžu byť nosené po dobu až 48 hodín a môže byť dodaná a odoslané po celom svete.

Ako to funguje

Ako používať

Pred a po infračervených obrazov

Ohlasy

Analýza živej krvi

FG Xpress Powerstrips


Zvlášť vhodné pre zmiernenie bolesti FGXpress PowerStrips, zmiernenie bolesti a trpí spoločnými problémami, chronickej bolesti, bolesti kĺbov, bolesti tela, reumatizmu, kmeňov a artritídou. Dodáva sa údajne k zlepšeniu spaľovania tukov a pomáha pri poruchách krvného obehu, bolesti hlavy. PowerStrips môžu byť tiež použité pre zníženie žilky a kŕčové žily. Sú vhodné pre rýchle Regenetation po cvičení tiež. Tieto PowerStrips možné použiť na tvár pre ošetrenie vrások a redukciu vrások.

POWERSTRIPS PRE úľavu od bolesti
PowerStrips obsahujú germánium - zložku s optickými vlastnosťami, ktoré vedie teplo - podobne ako biele svetlo so skleneným hranolom. Germánium zase teplo tela a životného prostredia - späť na oblasti, kde je použitý PowerStrips. Germánium tiež v rozpore so tepelné žiarenie do jeho jednotlivých častí, podobne ako hranol rozdelí biele svetlo do farieb spektra.

Jedná sa o "dlhej vlny" zložka tepla, ktoré prispievajú najvyššie percento pre úľavu od bolesti. Ako je znázornené infračervené obrazy, dlhé vlny teplo preniká do 10 cm v tele. V tomto regióne, je rozšírenie krvných ciev. To podporuje zvýšenie prietoku krvi a tvorbu prírodného tepla. Toto rozšírenie spolupracuje s ďalšími doplnkovými biochemických a neurologických procesov, ktoré prispievajú k úľave od bolesti, zatiaľ čo PowerStrip je na koži.

Kľúčové ingrediencie

Pri vývoji PowerStrips boli použité 5 kľúčové ingrediencie a technológie: Každá použitá PowerStrip má dve vrstvy. Vonkajšia vrstva obsahuje elementárne germánium. Vnútorné alebo adhezívny vrstva obsahuje zmes: fermentovaného kórejského červeného ženšenu, morského fytoplanktónu (Alpha 3 CMP ™) a lepidlo rozpustné vo vode. Denné použitie je jednoduché a pohodlné, rovnako ako šetrné k pokožke.
morského fytoplanktónu
Red Kórejský ženšen
Elemental germánium | Far Infrared Technology

recenzie produktov

Každý deň viac a viac ľudí na celom svete sa dozvedeli o unikátny vplyve energetických pásov a zverejní svoje skúsenosti na internete.

Tieto posudky sú individuálne vnímanie jednej osobe. Efekt alebo proces hojenia môže správať inak v každom človeku, a vyliečenie alebo zlepšenie zdravia nemožno sľúbil.
Návrat po nehode
Opuch rúk po operácii
koleno
prsty
ramenný kĺb
žilky
späť
spider skus
Back, rameno, Sleeping
fibromyalgia
rast
nohy
feet
oči
jednostranné zaťaženie
cukrovka
Prsníka, nerv (nemecky)
ramenoRozdiel medzi tepelnými škvrnami a FG Xpress PowerStrips

Komerčné vykurovacie náplasti z lekárne

Keď sa hovorí o vykurovaní patche, takže sa nazýva náplasť, ktorá sa aplikuje priamo na kožu na liečbu bolesti. Mnoho výhrevné podložky používajú účinnú látku kapsaicín, ktorý je získaný zo sušených plodov kajenské korenie.

Okrem toho existujú aj železný prášok na báze tepla náplasť. To neprichádza do priameho kontaktu s pokožkou s účinnými látkami a možnému podráždeniu kože. Práškové železo reaguje s kyslíkom zo vzduchu a tým vytvára teplo, ktorá sa dodáva do tela. Tu je však potrebné dbať, pretože železný prášok v žiadnom prípade prísť do styku s pokožkou. Takže náplasť nemožno strihať. V oboch verziách, úľava od bolesti je dosiahnuté výrobu tepla.

Vyrobené teplo podporuje krvný obeh, ktorý vedie k lepšiemu zásobovanie tkanív kyslíkom a živinami.FG Xpress PowerStrips

V PowerStrips na FG Xpress sú multifunkčné náplasť s tzv hybridné technológie. V PowerStrips kombinujú patentovanú zmes starých bylín, minerálov a prvky s prelomové nové technológie. V oblasti bolesti a nepohodlia svaly a tkanivá sa používajú na vytvorenie ďalšiu energiu. Tak, zdravie a liečenie sú v tele aktivuje. Tieto PowerStrips uvedená v USA FDA ako zdravotnícka pomôcka triedy 1.

PowerStrips sú tieto hlavné zložky:
  • Red Kórejský ženšen
  • morského fytoplanktónu
  • Elemental germánium
Elementárne germánium neprichádza do kontaktu s pokožkou, pretože sa nachádza na vonkajšej strane. Ďalšie účinné látky sú aplikované na vnútornej strane PowerStrips.
Heat náplasť

Úľava od bolesti v tepelných náplasti sa dosiahne buď liečivá, ako je kapsaicín, ktorý je odvodený z kajenské korenie, alebo železného prášku, ktorý je zahrievaný reakciou s kyslíkom.FG Xpress PowerStrips

V PowerStrips je teplo generované elementárne germánia. Tento germánium sa aplikuje na vonkajšej vrstvy, a nie je v kontakte s pokožkou. Germánium má schopnosť absorbovať telu vlastné teplo pripojiť tento nový a potom odrážajú späť do tela. Tiež teplo v našom prostredí je absorbovaná germánia a odráža až 10 cm hlboko v našich tkanivách. . PowerStrips sú multifunkčné náplasť s novou hybridnou technológiou.V oboch formách, cievy sú rozšírené tepla a podporuje krvný obeh. Transport kyslíka do buniek je stimulovaná.
Heat náplasť

Tepelné náplasti sú upevnené na bolestivé miesto na koži. Náplasti by sa nemali strihať, pretože inak aktívne zložky sú stratené. Práškového železa železného prášku na báze tepelných náplastí by dôjsť k poškodeniu kože.

Účinok trvá približne 10 až 48 hodín, v závislosti na type náplasti. Avšak, je potrebné počkať aspoň 12 hodín pred ďalšiu náplasť môže byť aplikovaná, pretože koža je podráždená aktívnymi látkami.FG Xpress PowerStrips

Ako vykurovacie náplasti sa PowerStrips byť prilepená priamo k oblasti bolesti. Avšak, je možné znížiť PowerStrips na menšie časti. To poskytuje väčšiu flexibilitu pri uplatňovaní a frekvencie.

Generovanie tepla je prirodzene dosiahnuté vyžarovaného telesné teplo a teplo z okolitého prostredia. Koža nie je dráždi liečivá. Z tohto dôvodu sa PowerStrips možno nosiť každý deň, a to nie je nutné, ako pri tepelných náplasti, prestávku medzi aplikáciami.

Doba pôsobenia PowerStrips je 48 hodín. PowerStrips ponúknuť oveľa viac než len úľavu od bolesti. PowerStrips sú, na rozdiel od tepelných náplastí, tzv multifunkčné náplasť s radom ďalších kladných vlastností.

Red Kórejský ženšen sa používa už tisíce rokov v tradičnej čínskej medicíne ako liek na mnoho chorôb. Okrem iného, kórejský červený ženšen môže viesť k väčšej energii a zlepšenie spánku.

Morského fytoplanktónu poskytuje buniek nášho tela so všetkými životne dôležitých zložiek. Telo sa z náplasti presne to, čo práve potrebuje v tejto chvíli. Naše telo bunky môžu regenerovať a liečiť naše telo samo len tým, že poskytuje optimálnu starostlivosť.
Heat náplasť

Účinné látky môžu dráždiť kožu a spôsobiť svrbenie. Počas používania, nemali by ste dodatočne vystavovať iným zdrojom tepla, ako sú vyhrievacie podušky a obklady. To môže viesť k ďalšiemu podráždeniu kože a poškodenie zdravia.

Teplo náplasť by sa nemala vzťahovať na otvorené zranenia alebo prichádzajú do kontaktu so sliznicou. To by mohlo viesť k ťažkým zápalom.FG Xpress PowerStrips

Výroba tepla je dosiahnuté bez účinných látok. To znamená, že riziko podráždenia pokožky je vylúčené. PowerStrips byť veľmi šetrné k pokožke a sú určené pre každodenné použitie. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. V prípade alergie na akúkoľvek zložku, ale starostlivosť by mala byť ponúknutá.
Heat náplasť

Cena tepla náplasti z lekárne je, v závislosti na výrobku, asi 2-4 euro.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips sú predávané cez formou priameho predaja. To znamená, že si môžete kúpiť priamo od spoločnosti, a nie od predajcu, alebo v lekárni. Tieto PowerStrips byť dodávané vo viac ako 190 krajinách sveta. To vás dostane do peknej obálke poštou. Náklady doprava je 4,95 dolárov po celom svete.

15 PowerStrips stojí 59,95 dolárov. Vrátane poštovného sú náklady na približne 3,50 EUR na PowerStrip (v závislosti na kurze).
morského fytoplanktónu
Vnútorná vrstva FG Xpress PowerStrips tiež morského fytoplanktónu. Príprava sa vykonáva podľa patentovaného vzorca (Alpha 3 CMP).

Jedna z tých vzácnych výrobkov, ktoré obsahujú takmer všetko, čo potrebujete k životu (a rekonštrukciu buniek) je fytoplanktónu.

   

Fytoplanktónu sú jednobunkové organizmy, ktoré sú tak malé, že môžu byť vidieť len pomocou mikroskopu. Vzhľadom k tomu, že sú mikroskopické, bunky tela ho okamžite (biologická dostupnosť), absorbujú a získať všetky hodnotné živiny súčasne - pre maximálnu účinnosť.

Fytoplanktónu, tiež známy ako "Super Food" je vidieť z NASA a mnohých vedeckých štúdií ako najdôležitejšie potravinárskych plodín na svete. Fytoplanktónu dodáva krajine s viac ako 90% požadovaného kyslíka. Fytoplanktónu je nielen významným zdrojom kyslíka, ale tiež dôležitým zdrojom potravy pre oceáne života. A to sa nám zdá.

Existuje len veľmi málo (potraviny), ktoré poskytujú všetky potrebné suroviny tvoriť nové bunky a zachovať existujúce bunky. Tieto úžasné rastliny obsahujú viac než 90 základných živín pre zdravé telo.

Fytoplanktónu obsahuje všetkých deväť aminokyselín nemôže byť produkovaný v ľudskom tele. Rovnako esenciálne mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) sú zahrnuté. Morského fytoplanktónu obsahuje kľúčové vitamíny a minerálne látky, ako je vitamín C, H, A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, selén, zinok, chróm, horčík, vápnik, železo, nikel a ďalšie.

Tieto cenné živiny sú dôležité pre výrobu nových zdravých buniek. Každý z nás nikdy bunkovú alebo energetické blokády, ktoré majú buď emocionálne alebo fyzické príčiny. Osobitná pozornosť je venovaná prírodné pigmenty (NP), ktoré sú tiež súčasťou z účinných zložiek v morských rias.

Niektoré výhody (ale nie všetky) z morského fytoplanktónu:
  • Podporte svoj kardiovaskulárne zdravie: Vysoký obsah antioxidantov, aminokyselín a vysokú úroveň omega-3 mastných kyselín je známe, že podporujú kardiovaskulárny systém.

  • Podporuje zdravú kožu: Fytoplanktónu má veľké množstvo bioflavonoidov, ktoré možno odstrániť toxíny z kožných buniek. Obsahuje tiež riboflavín, čo znižuje voľné radikály v kožných bunkách.

  • Imunitný systém je posilnená: Alanín, beta-karotén, bioflavonoidy a vitamín E podporujú Immumsystem.

  • Zvyšovanie energie: Fytoplanktónu detoxikuje telo a odstraňuje toxíny z buniek. To pomáha zlepšiť vašu energiu a náladu.

  • Stabilizuje hladinu cukru v krvi: Fytoplanktónu je naozaj dobré pre stabilizáciu hladiny cukru v krvi. Chróm prispieva na zabránenie alebo zmiernenie diabetu. Glutamová kyselina pomoc znížiť chuť na alkohol a cukor. Fenylalanín je známe, cukor chuť reduktor.

  • Podporuje zdravie kĺbov: Mangán pomáha udržiavať pohyblivosť kĺbov. Omega-6 mastné kyseliny môžu zmierniť príznaky artritídy. Patogénov, kyseliny znížiť ranné bolesti. Fytoplanktónu špeciálna podpora pohyblivosť kĺbov a znižujú bolesť a stuhnutosť.

  • Podpora funkcie pečene: Vo fytoplanktónu je arginín známy pre funkciu detoxikáciu pečene.

  • Zlepšuje mozgové funkcie: Vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, zlepšuje funkciu mozgu. Nukleovej kyseliny môžu zlepšiť pamäťových schopností. Fenylalanín zlepšuje duševnú jasnosť. Proline zvýšiť schopnosť učiť sa. Horčík pomáha znižovať nálady.