INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Якщо Ви зареєструєтесь тут, ми надаємо цей сайт безкоштовноЯкщо ви вже зареєстровані FG Xpress і ви хочете використовувати цей веб-сайт для своїх власних цілей, відправити електронною поштою за наступною адресою: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

Доступні по всьому світу в більш ніж 190 країнах
www.my-strip.com- Україна, український, Ukraine, Ukrainian
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的


Україна, український, Ukraine, Ukrainian - FG-Xpress PowerStrips - Натисніть тут, щоб подивитися відео, відгуки, думки про продукти в тесті.
Exchanger, Wallet, Arbitrage-Trading Payment - All in One Wallet plus Arbitrage-Trading - ukrainskyy
bonus crypto token wallet - ukrainskyy
indoor cannabis - ukrainskyy

FG Xpress Powerstrips


З PowerStrips ви отримуєте більше енергії, витривалості і більшої концентрації і розумову працездатність. FGXpress PowerStrips допомогти в детоксикації та очищення і забезпечити здорові клітини і для підтримки серцево-судинної системи. Допомогти вам у зниженні рівня стресу і допомогу для здоровою і краще спати. У PowerStrips служать для зміцнення імунної системи і поліпшення сексуальної функції.

ПЕРЕВАГИ POWERSTRIPS ™
• PowerStrips перераховані з FDA класу 1 медичних приладів, а також як OTC (позабіржовому) оголошення продукту.
Існує твердження CE для європейського ринку.

• PowerStrips містять активні речовини і адгезивний шар, що має зовнішній шар з окремою суміші, які сприяють тимчасове полегшення болю.

• Їх можна носити до 48 годин і може бути доставлено і поставляються по всьому світу.

Як це працює

Як використовувати

До і після інфрачервоних зображень

Відгуки

Жива аналіз крові

FG Xpress Powerstrips


Особливо підходить для знеболювання FGXpress PowerStrips, для зняття болю і страждань при проблемах з суглобами, хронічний біль, болі в суглобах, ломота в тілі, ревматизмі, розтягненнях і артритах. Він приходить до нібито для поліпшення спалювання жиру і допомагає при розладах кровообігу, головні болі. PowerStrips також може бути використаний для зменшення судинних зірочок і варикозного розширення вен. Вони також підходять для швидкого Regenetation після тренування. У PowerStrips можуть бути використані на обличчі для лікування зморшок і зменшення зморшок.

POWERSTRIPS ДЛЯ Знеболювання
PowerStrips містити германій - компонент з оптичними властивостями, які проводить тепло - по аналогії з білим світлом зі скляної призми. Германій перетворити тепло тіла і навколишнього середовища - назад в області, де PowerStrips застосовується. Германій також порушує теплове випромінювання на складові частини, так само, як призма розбиває білий світ на кольори спектру.

Це компонент "довгої хвилі" тепла, що сприяє високий відсоток для полегшення болю. Як показано інфрачервоне зображення, довгі теплові хвилі проникає до 10 см в організмі. У цій сфері існує розширення кровоносних судин. Це сприяє збільшенню кровотоку і формування природного тепла. Це розширення працює з іншими додатковими біохімічних і неврологічних процесів, які сприяють полегшенню болю в той час як PowerStrip на шкірі.

Ключові інгредієнти

При розробці PowerStrips 5 ключових інгредієнтів і технології були використані: Кожен застосовуються PowerStrip має два шари. Зовнішній шар містить елементарну германій. Внутрішній або адгезивний шар містить суміш: ферментований корейського червоного женьшеню, морського фітопланктону (Alpha 3 CMP ™) і клей водорозчинний. Щоденне вживання легко і зручно, а також для шкіри.
морського фітопланктону
Корейська Червоний Женьшень
Elemental германію | Далекий інфрачервона технологія

Відгуки про товар

Кожен день все більше і більше людей по всьому світу дізнатися про унікальну ефекту подовжувачів і публікувати свої переживання в Інтернеті.

Ці відгуки є індивідуальне сприйняття однієї людини. Ефект чи процес загоєння може поводитися по-різному в кожній людині і одужання або поліпшення здоров'я не можуть пообіцяти.
Повернутися після аварії
Swollen рука після операції
коліно
пальці
плечовий суглоб
судинні сіточки
назад
укус павука
Спини, плечей, спальні
фіброміалгия
зростання
ноги
ноги
очі
односторонній навантаження
діабет
Груди, нерв (німецька)
плечеРізниця між тепловими плямами і FG Xpress PowerStrips

Комерційні опалення патчі від аптеки

Коли мова йде про опалення патчів, тому його називають лейкопластир, який застосовується безпосередньо до шкіри для лікування болю. Багато грілки використовувати активний інгредієнт капсаїцин, який видобувається з висушених плодів стручкового перцю.

Крім того, є також залізний порошок на основі теплової патч. Це не вступають у безпосередній контакт зі шкірою активних інгредієнтів і можливого роздратування шкіри. Порошок заліза реагує з киснем повітря, і, таким чином, генерує тепло, яке подається до тіла. Тут, однак, слід дотримуватися обережності, так як порошок заліза може ні в якому разі вступають в контакт з шкірою. Таким чином, виправлення не може бути розрізаний. В обох версіях, знеболювання досягається шляхом створення тепла.

Отримання тепла сприяє циркуляції крові, що призводить до кращого постачання тканин киснем і живильними речовинами.FG Xpress PowerStrips

У PowerStrips з FG Xpress є багатофункціональними патч з так званої гібридної технології. У PowerStrips об'єднати запатентовану суміш древніх трав, мінералів та елементів з приголомшливою нової технології. В області болю і дискомфорту м'язи і тканини використовуються для побудови додаткову енергію. Таким чином, здоров'я та лікувальний активуються в організмі. У PowerStrips бути перераховані в США по FDA в якості медичного класу пристроїв 1.

PowerStrips включати в себе наступні основні компоненти:
 • Червоний корейський женьшень
 • морського фітопланктону
 • Elemental германію
Елементний германій не вступає в контакт з шкірою, так як він розташований на зовнішній стороні. Інші активні речовини, які застосовуються до внутрішньої сторони PowerStrips.
Тепло патч

Болі в теплових плям досягається або ліки, такі як капсаїцин, який є похідним від кайенского перцю, або порошку заліза, який нагрівається в результаті реакції з киснем.FG Xpress PowerStrips

У PowerStrips тепло генерується за допомогою елементного германію. Це германій застосовується до зовнішнього шару, і не знаходиться в контакті зі шкірою. Германій має здатність поглинати власне тепло тіла, щоб приєднатися до цієї нової, а потім відбивається назад в тіло. Крім того, тепло в наших умовах поглинається германію і відображає до 10 см завглибшки в наших тканинах. . PowerStrips є багатофункціональними патч з нової гібридної технології.В обох формах, кровоносні судини розширюються при нагріванні і сприяє циркуляції крові. Транспорт кисню в клітини стимулює.
Тепло патч

Теплові ділянки приєднані до болючої області на шкірі. Пластир не повинні бути скорочені, тому що в противному випадку активні інгредієнти будуть втрачені. Залізний порошок залізного порошку на основі теплових плям б привести до пошкодження шкіри.

Ефект триває протягом 10-48 годин, залежно від типу пластиру. Тим не менш, необхідно почекати як мінімум 12 години до наступного патча можуть бути застосовані, оскільки шкіра роздратована активних речовин.FG Xpress PowerStrips

Як нагрівальних пластирів, в PowerStrips бути приклеєний безпосередньо до області болю. Тим не менш, можна скоротити PowerStrips на більш дрібні частини. Це забезпечує більшу гнучкість в застосуванні і частоти.

Тепловиділення, природно, досягається за допомогою випромінюваного тепла тіла і тепла з навколишнього середовища. Шкіра не дратується на ліки. З цієї причини, в PowerStrips можна носити щодня, і це не потрібно, так як у спеку патчі, зробіть перерву між додатками.

Тривалість дії PowerStrips 48 годин. PowerStrips запропонувати набагато більше, ніж просто болю. PowerStrips які, на відміну від теплових плям, так званих багатофункціональних патч з численними іншими позитивними якостями.

Червоний корейський женьшень був використаний протягом тисяч років в традиційній китайській медицині як ліки від багатьох хвороб. Серед іншого, корейський червоний женьшень може призвести до більшої енергією і покращують сон.

Морський фітопланктон дає нашим клітини тіла з усіма життєво важливими інгредієнтами. Тіло приймає з пластиру саме те, що йому просто потрібно в даний момент. Наші клітини тіла може регенерувати і зцілити себе наше тіло тільки шляхом надання оптимальний догляд.
Тепло патч

Активні інгредієнти можуть подразнювати шкіру і викликати свербіж. Під час використання, ви не повинні додатково піддаючи інших джерел тепла, таких як грілки або компресів. Це може призвести до додаткових подразненням шкіри і збиток здоров'ю.

Теплового патч не слід застосовувати на відкриті рани або вступають в контакт зі слизовою оболонкою. Це може призвести до тяжких запаленням.FG Xpress PowerStrips

Генерування тепла досягається без будь-яких активних речовин. Таким чином, ризик подразнення шкіри, не допускається. PowerStrips бути дуже сприятливий для шкіри і призначені для повсякденного використання. Там немає відомих побічних ефектів. У разі алергії на будь інгредієнт, однак, слід бути запропоновані.
Тепло патч

Ціна теплової патч від аптеці, залежно від продукту, близько 2-4 євро.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips продаються по дорозі прямих продажів. Це означає, що ви можете купити безпосередньо у компанії, а не у дилера або в аптеці. У PowerStrips занурені в більш ніж 190 країнах. Він отримує вас в хорошому конверті поштою. Вартість доставки становить $ 4.95 по всьому світу.

15 PowerStrips коштувати $ 59,95. Включаючи витрати з доставки витрати в розмірі приблизно 3,50 євро кожна PowerStrip (залежно від обмінного курсу).
морського фітопланктону
Внутрішній шар FG Xpress PowerStrips також включає морського фітопланктону. Препарат здійснюється відповідно до запатентованої формули (Alpha 3 CMP).

Один з тих рідкісних продуктів, які містять майже все, що потрібно для життя (і реконструкцію клітин) є фітопланктон.

   

Фітопланктон одноклітинні організми, які настільки малі, що їх можна побачити тільки за допомогою мікроскопа. Тому що вони мікроскопічні, клітини тіла можуть негайно (біодоступність) поглинають його і отримати всі цінні поживні речовини, в той же час - для досягнення максимальної ефективності.

Фітопланктон, також відомий як "Super Food" видно з NASA і багатьох наукових досліджень як найважливішого продовольчою культурою в світі. Фітопланктону подає землю з більш ніж 90% від необхідного кисню. Фітопланктон не тільки важливим джерелом кисню, а й важливим джерелом їжі для життя океану. І, здається, до нас.

Є дуже мало (продукти харчування), які забезпечують всі необхідні вихідні матеріали для формування нових клітин і підтримки існуючих осередків. Ці дивовижні рослини містять більше 90 необхідних поживних речовин для здорового тіла.

Фітопланктон містить всі дев'ять амінокислот не можуть бути зроблені організмом. Настільки ж незамінні жирні кислоти (омега-3 і омега-6) включені. Морського фітопланктону містить ключові вітаміни і мінерали, такі як вітамін С, Н, А, В1, В2, В3, В6, В12, С, D, Е, селен, цинк, хром, магній, кальцій, нікель, залізо і багато інших.

Ці цінні поживні речовини важливі для виробництва нових здорових клітин. Кожен з нас коли-небудь стільникового або засмічення енергії, які або емоційних або фізичних причин. Особлива увага приділяється природних пігментів (NP), які також є частиною ефективних інгредієнтів в морських водоростей.

Деякі переваги (але не всі) з морського фітопланктону:
 • Підтримайте свою серцево-судинних захворювань: Високий вміст антиоксидантів, амінокислот і високим рівнем омега-3 жирних кислот, як відомо, підтримує серцево-судинну систему.

 • Сприяє здорової шкіри: Фітопланктону велика кількість біофлавоноїдів, які можуть видалити токсини з клітин шкіри. Він також містить рибофлавін, який зменшує вільні радикали в клітинах шкіри.

 • Імунна система зміцнюється: Аланін, бета-каротин, біофлавоноїди і вітамін Е підтримують Immumsystem.

 • Збільшення енергії: Фітопланктон очищає організм і виводить токсини з клітин. Це допомагає поліпшити вашу енергію і настрій.

 • Стабілізує рівень цукру в крові: Фітопланктон дуже добре для стабілізації рівня цукру в крові. Хром допомагає запобігти або пом'якшити діабету. Допомога глутамінова кислота, щоб зменшити тягу до алкоголю і цукру. Фенілаланін відомо цукру тяга редуктор.

 • Сприяє здоров'я суглобів: Марганець допомагає підтримувати рухливість суглобів. Омега-6 жирні кислоти можуть полегшити симптоми артриту. Патогени кислоти зменшують ранкову біль. Фітопланктон особлива підтримка рухливість суглобів і зменшити біль і жорсткість.

 • Підтримка функції печінки: У фітопланктону аргінін відомий функції детоксикації печінки.

 • Покращує функції мозку: Високий вміст омега-3 жирних кислот покращує роботу мозку. Нуклеїнові кислоти можуть покращити навички пам'яті. Фенілаланін підвищує розумову ясність. Proline підвищити здатність до навчання. Магній допомагає зменшити перепади настрою.

поживний аналіз - Marine Phytoplankton (Alpha 3 CMP)
елемент опис сприяє Не маючи елемент може бути підвищений ризик:
аланин амінокислота форми білки
формування м'язів
імунна система
Усуває надлишок токсинів з печінки
Адекватні рівні глюкози
гіпертонія
Діабет типу II
вільних радикалів
рівень цукру в крові
аргінін амінокислота імунна система
детоксикації печінки
Створення нових м'язів
здорова шкіра
здорові суглоби
метаболізм
артрит
токсичні печінки
повільний обмін речовин
аспарагин імунна система
мозок Energizer
аспарагінова кислота амінокислота
Також відомий як L-аспартат
Важливу роль в циклі лимонної кислоти
Важливу роль в циклі Кребса
клітинної енергії
Здоровий РНК і ДНК
імунна система
мозок Energizer
хронічна втома
депресія
бета-каротин імунна система
краще травлення
поліпшити зір
захищає рогівки
Вільних радикалів оборони
біофлавоноїди імунна система
Токсин шкіри для видалення

біотин

Сприяє кращому волосся
Бор мікроелемент
Сприяє засвоєнню інших важливих поживних речовин
сильніші кістки
розумової ясності
серцево-судинних захворювань
поглинання кальцію
Підвищення м'язової маси
Допомога для симптомів менопаузи
Знижені рівні інших поживних речовин: вітамін D, кальцій, мідь і магній
остеоартрит
рак передміхурової залози
кальцій мінеральна Сильніші кістки, зуби, і сполучної тканини
заспокоює нерви
Підвищує рівень холестерину
здорового травлення
Допомагає нерви передавати повідомлення на серце та інші м'язи
Нормальна згортання крові
Допомагає запобігти високий кров'яний тиск
Профілактика раку товстої кишки
остеопороз
гормональні проблеми
хлорофіл краще травлення
хром мінеральна
90% населення відчуває дефіцит хрому
Допомагає помірний діабет
контроль інсуліну
серцево-судинна підтримка
Рівні наддуву DHEA
діабет
кобальт Ремонт нервові клітини
Виробництво червоних кров'яних клітин
мідь мінеральна рельєф Артрит
Виробництво червоних кров'яних клітин
серцево-судинна захист
Захист скелетних і нервова система
Виробництво потужний антиоксидант супероксиддисмутаза
Здорова шкіра і волосся
Виробництво меланіну: (шкіра, волосся і очі кольору)
запобігає аневризми
сприяє колагену
артерії зміцнення
сиве волосся
серцево-судинне захворювання
артрит
остеопороз
цистеїн канцерогени детоксикації
електроліти допомагає нирки
Ліквідація токсичних відходів
фтор здорові зуби
щільність кісток
фолієва кислота психічне увагу
запобігає анемії
германій Вірус Епштейна-Барр
Гамма-ліноленова кислота знижує рівень холестерину
глутамінова кислота Нейромедіатор також називають глутамат Знижує алкоголю тягу
Знижує тягу до солодкого
активність мозку
Допомагає правильні розлади особистості
Корисно для дитячих поведінкових розладів
Допомагає для лікування епілепсії
глутамін активність мозку амінокислота
Будівництво м'язів і технічне обслуговування
Видалення аміаку з печінки
Здоровий центральної нервової системи
краще настрій
більше енергії
хронічна втома
Нижні функції імунної системи
артрит ревматоїдний
Склеродермия
глутатіон антиоксидант Вільних радикалів оборони
імунна система
захищає зір
створення енергії
Запобігає накопиченню окислених жирів
Відсутність рівноваги і координації
психічні розлади
підземні поштовхи
атеросклероз
глікоген фізична витривалість
гистидин засвоєння поживних речовин
Видаляє токсичні метали
йод Регулювання маси тіла
Залізо мікроелемент
Необхідний для вироблення гемоглобіну
Це найбільш поширений недолік у всьому світі
емоційне здоров'я
запобігає анемії
фізична енергія
Червоні кров'яні клітини
здоров'я м'язів
кров оксигенації
Дефіцит Зростання на дітей
анемія
запаморочення
Задишка
головний біль
втома
дратівливість
ізолейцин створення м'язів
ремонт печінки
лецитин розчинення холестерину
Короткострокова пам'ять
лейцин Скорочення гіпоглікемічні симптоми
лінолева кислота Запобігає вірусні інфекції
лізин щільність кісток остеопороз
магній мінеральна спокій
Зменшує головні болі мігрені
антистрес
Допомагає запобігти утворенню тромбів
серцево-судинних захворювань
Запобігає ускладнення, пов'язані з діабетом
Анти-старіння властивостями і довговічністю
перепади настрою
марганцю антиоксидант
Допомагає перетворювати білок і жир в енергію
рухливість суглобів
Вільних радикалів оборони
травлення
структура кістки
Зменшити втому рівні
пам'ять
Поліпшення функції щитовидної залози
остеопороз
Погано поглинання вітамінів
безпліддя
слабкість
судоми
атеросклероз
плутанина
м'язові скорочення
проблеми із зором
втрата пам'яті
метіонін зміцнює пам'ять
краще настрій
Видаляє важкі метали
молібден мікроелемент
Знайдено у всіх тканинах організму: кісток, зубів, нирок і печінки
Допомагає використання заліза запаси
Допомагає спалювати жир
довговічність Проблеми розвитку тіла
анемія
карієс
імпотенція
нікотинова кислота вітамін B3

зменшує стрес
знижує рівень холестерину
Допомога в подоланні атеросклерозу

нікель клітинного росту
поліпшення пам'яті
Омега-3 жирна кислота Гнучкість клітинної мембрани
Допомагає знизити рівень холестерину
серцево-судинна підтримка
Омега 6 жирна кислота Полегшення симптомів артриту
Поліпшення тону шкіри
серцево-судинна підтримка
пантотенова кислота вітамін B5 Полегшення симптомів артриту
Знижує токсичність FRM алкоголь
Вільних радикалів оборони
фенілаланін розумової ясності
Знижує тягу до солодкого
фосфористий здорові зуби
Допомога для відновлення кісток
калій мінеральна знижує підвищений артеріальний тиск
Управління кров'яний тиск
Нервові та м'язові функції
алергія лікування
гіпоглікемія
Proline Збільшує здатність до навчання
хрящ ремонт
піридоксин вітамін B6 імунна система
знімає PMS
рибофлавін ракета-носій енергії
Вільних радикалів оборони
Око і бачення
втома очей
РНК психічне увагу
селен мінеральна імунна система
знімає тривогу
Серін Здоров'я шкіри і краси
кремній Здоров'я і тонус шкіри
натрій
супероксиддисмутаза SOD Вільних радикалів профілактика
речовина Р психічне увагу
тіамін вітамін B1 збільшення енергії
психологічний настрій
зняття стресу
Theonine імунна система
тон шкіри
тирозин емоційне здоров'я
розумової ясності
пам'ять
валін м'язи будівлю
ванадій Рівень цукру в крові управління
вітамін B12 фізична енергія
психічне увагу
Нервова система ремонту
вітамін C здоров'я ясен
Знижує ризик розвитку раку
застуда
вітамін Е імунна система
Здоровий нервової тканини
цинк здоров'я простати
імунна система
акне
пам'ять
Симптоми застуди
іони срібла
FG Xpress PowerStrips, що містять іони срібла. Вони відомі за їх потужною антимікробну активність і в якості природного антибіотика.

Що саме іони срібла?

Давно відомо, що іони срібла є ефективними проти широкого спектра мікроорганізмів.

   

Антимікробну дію срібла відомо лікарями вже більше 100 років.

В даний час, іони срібла використовуються в різних медичних застосувань, таких як лікування зубів, катетерів і загоєння опіку для регулювання росту бактерій. Іони срібла використовуються для ряду немедичних цілей, наприклад, в електричних приладів.

Для багатьох вірусів, бактерій, найпростіших і грибкових клітин, іони срібла призвести до смерті або бездіяльності цих інфекційних видів. Після були розроблені антибіотики, використання срібла було видно, як старомодний і менш ефективним, ніж антибіотики. Це, схоже, змінюється зараз знову, як все більше і більше бактерії стають стійкими до антибіотиків.

Іонізації розглядається як наступний крок в технології Silver. Він використовується таким же чином, як колоїдне срібло, але іонного срібла складаються з атомів, а не часток.
На додаток до їх впливу на бактеріальних ферментів, іони срібла викликають значне інгібування росту бактерій. Вони запобігають поділ клітин і пошкодження клітинної мембрани і вміст бактерій. Це робить мембрану клітини більш проникною, і, таким чином, перешкоджає клітинного метаболізму.

Іонні колоїдне срібло не є токсичним, і немає ніяких побічних ефектів. Там немає відомих взаємодій або несприятливих реакцій з іншими ліками.

Було виявлено, що срібло є дуже важливим для імунної системи. Це допомагає наші клітини в боротьбі проти іноземних організмів.
Корейська Червоний Женьшень
Корейська червоний женьшень є найбільш ефективним женьшень, який доступний. Він отримав свою назву через його багато користі для здоров'я. Він має назву "Panax", що означає "ліки від усіх хвороб". Він використовується для тисяч років в азіатських культурах. Сьогодні корейський червоний женьшень використовується у всьому світі.


   

Корейська Червоний Женьшень займає 6 років, щоб вирости в землю. Після цього, 10-річної відсутності повинна підтримуватися в межах часу посадки. Отже, корейський червоний женьшень містить велику кількість активних елементів і є набагато більш дорогим, ніж інші види женьшеню.
Більш високі витрати виправдані, тому що він містить в три рази більш високу частку гінзенозідов і вирощується без використання пестицидів. У корейського червоного женьшеню, є безліч амінокислот, ферментів, вітамінів і більше 40 мінералів.

Корейська червоний женьшень і його вплив на наше здоров'я.

Корейська червоний женьшень містить багато активних інгредієнтів. Найбільш важливі речовини називаються гінзенозіди або panaxosides. Внутрішній шар FG Xpress PowerStrips містить суміш із зброджених корейського червоного женьшеню, що містить 32 різних типів сапоніни.

Він містить вітаміни, амінокислоти, ефірні масла і натуральні ферменти і незрівнянний вміст мінеральних речовин: 42 природні мінерали, такі як вітаміни А, Е і В12 і тіаміну, рибофлавін, ніацин, кальцій, залізо, фосфор, натрій, калій, магній, марганець, сірка та олова.

У зв'язку з високим вмістом мінералів корейського червоного женьшеню пояснюється здатністю стимулювати імунну систему і сприяють природної детоксикації організму. Корейська червоний женьшень використовується для боротьби з втомою і забезпечують організм великою кількістю енергії під час занять спортом. Ginsenosides, які знаходяться в корейського червоного женьшеню також відомі своєю здатністю посилювати розумову працездатність і зменшити розумову млявість. Ginsenosides повинні також допомогти тілу в природної позбавлення від стресу. Корейська червоний женьшень також виступати в якості природного седативного і сприяти збільшенню метаболічної функції. Стрес також може призвести до кортизолу збільшення, що призводить до запалення (загальний джерело болю). Високі рівні кортизолу в крові і перешкоджає вироблення інсуліну, таким чином, що корейський червоний женьшень може бути корисним для діабетиків і для людей з ревматоїдним артритом - без використання стероїдів.

Які переваги для здоров'я?

Корейська червоний женьшень може справити позитивний вплив на:
 • низька енергія
 • виснаження
 • імунодефіцит
 • відсутність концентрації
 • імпотенція
 • Серцево-судинне захворювання
 • високий або низький кров'яний тиск
 • запаморочення
 • запобігти слабоумство або хвороба Альцгеймера
 • карциноматоз
 • підвищений рівень цукру в крові
 • Рівень холестерину в крові
Elemental германію | Далекий інфрачервона технологія
Зовнішній шар просякнутий PowerStrips елементного германію. Германій природний мінерал з особливою здатністю генерувати енергію хвилі від власного тепла тіла.


   

Елементний германію збирає випромінювана енергія від вашого тіла, переорієнтувати цю енергію і відображає його у вигляді довгохвильового інфрачервоного енергії вглиб тканин тіла. Це призводить до джерела енергії безпосередньо в клітини, органів і систем організму, але і в м'язах. Ці хвилі проникають всередину тіла і, таким чином активувати клітини і системи тіла.

Це призводить до природної полегшення болю по генерації тепла вглиб м'язів, а також шляхом підтримки посилення кровотоку, особливо в області пластиру.

У PowerStrips активувати за допомогою далекого інфрачервоного (FIR) оксид азоту, протизапальний засіб, яке називають «чудо-молекули". Він підтримує імунну систему в боротьбі з бактеріальними інфекціями, вірусами і паразитами, і навіть зменшити зростання деяких ракових захворювань.
FIR видаляє накопичені токсини і підтримує циркуляцію лімфи. Багато проблем зі здоров'ям, викликані поганим лімфатичної циркуляції. Це покращує функцію білих кров'яних клітин, в результаті чого реакція імунної системи поліпшується, і, таким чином, також усунення чужорідних патогенів та продуктів клітинних відходів. За FG Xpress PowerStrips ця енергія може бути використана протягом 24-48 годин.
Збільшення далекої інфрачервоної енергії також несе відповідальність за болю - при збільшенні тепла в тканинах тіла. Через його термогенних властивостей і здатності генерувати тепло для полегшення болю, германій є одним з природних інгредієнтів в FG Xpress PowerStrips.

Далекий інфрачервоні промені, також відомий як FIR є невидимими спектр сонячного світла, який був виявлений на початку 18 століття. Довжина хвилі цього світлового діапазону спектра невидимого світла, до мікрохвиль. Хоча невидима частина однієї і тієї ж смузі частот, не видно, але можна відчути у вигляді тепла.

Близько 80% усієї виробленої енергії від сонця є FIR. Цікаво, однак, далекої інфрачервоної енергії (FIR) випускається в організмі людини. Далеко інфрачервоні промені світлового спектру може проникати в усі верстви людського тіла. FIR енергії досягає великих регіонів і віддалених місць в м'язах, кістках і тканинах.

Описано збільшення енергії в тканини тіла можуть бути задокументовані з інфрачервоною камерою.

Перед застосуванням PowerStrips Після застосування PowerStrips
Заяви, зроблені в даному документі, призначені тільки для інформації. FG Xpress PowerStrips використовується для полегшення болю. Це не заміна для професійного медичної ради, діагнозу або лікування. Ця інформація не обіцянка спасіння чи обіцяних ефектів.
FG Xpress PowerStrips - додатків

 • хронічний біль
 • Депресія, стрес
 • Проблеми з потенцією
 • біль у суглобах
 • спалювання жиру
 • Відсутність енергії, сил і проблем на витривалість
 • Серцево-судинні проблеми, хвороби системи кровообігу
 • ацидоз
 • відсутність концентрації
 • Порушення сну
 • Біль у хребті, шиї і плечі
 • Головні болі мігрені
 • Дзвін у вухах / керівник шум / Раптова втрата слуху
 • артеріосклероз
 • Кашель, біль у горлі, тонзиліт
 • діабет
 • недолік енергії
 • Детоксифікація
 • Вода в ногах
 • Сечового міхура і простати проблеми
 • Біль до і під час періоду
 • менопауза
 • целюліт
FG Xpress PowerStrips - вказівки щодо застосування
Наступні пункти повинні бути розглянуті при застосуванні FG Xpress PowerStrips:
 • Тільки для зовнішнього застосування. Застосувати кожної смуги тільки 1 раз

 • У неясною дискомфорту під час використання, ви повинні видалити патч і прийняти рада.

 • У неясною болю, ви повинні спочатку зробити діагностику. Не робіть ніяких сліпих досліджень лікування.

 • У разі шкірних захворювань, ви повинні спочатку запитати свого лікаря чи і де PowerStrips можуть бути склеєні.

 • До цих пір ніяких несприятливих побічних ефектів і не взаємодія з іншими лікарськими засобами не відомі.

 • У разі постійного ліки ви все одно повинні повідомити про це лікаря.

 • Вагітні повинні спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем.

 • Не підходить для дітей у віці до 12 років.

 • Використання в міру необхідності, або кожні 1 до 2 днів протягом від 12 до 48 годин.

 • Дотримуйтеся лише від 30 до 60 хвилин після душу або ванни.

 • Видалити від 30 до 60 хвилин, перш ніж душу або ванни.

 • Клей PowerStrips вище або нижче в суглобах, в іншому випадку вони будуть легко вирішені.

 • Виберіть область застосування - бажано безкоштовно волосся, без поту і без продуктів по догляду за

 • PowerStrips також можна розрізати на дрібні шматки.

 • PowerStrips складаються з натуральних продуктів. Вони розчиняються у воді і можуть бути легко відділені.

 • Не ставте на сонці. Зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі до 25 градусів.

 • Не використовувати після закінчення терміну придатності, (близько 1 року).


FG Xpress PowerStrips - Рекомендовані клейові точки, щоб полегшити різні умови болю
Площа голови
Головний біль 1 цілі смуги близько 3 дюймів в ширину через шию. 1 смуга на лобі.
Мігрень з або без проблем із зором такі як головні болі.
нежить 3-4 см завдовжки і 3 см в ширину смуги на ніс і / або одна смуги на лобі.
Хворе Горло 1 Вся смуга спереду через гортані.
Тонзиліт 1 смуга, довжиною 5 см, 3 см шириною безпосередньо на мигдалинах.
Зубний біль Верхня щелепа: позбавити до 10 см завдовжки, 3 см шириною від вуха вниз по її щоці.
Нижня щелепа: як щелепу, але додатково 1 паличка смуга нижче нижньої щелепи.
Верхньощелепної пазухи нагноєння як при застуді
Дзвін у вухах Маленькі шматочки перед і за вухами;
Алергія (шкіра, пилок, всі види алергій) 5x5 см на шийних хребцях
Якщо носити патч для оптичних причин протягом дня не представляється можливим, воно повинно застосовуватися щовечора, як описано.
Діапазон верхню частину тіла
Кашель через холод 1 смуга поперек нижче гортані. 1 смуга (половина ширини тротуару) дотримуватися через верхню частину грудей.
Утруднене дихання від холоду таких як кашель.
Травна області
Дисфагія
Біль у шлунку, викликаних стресом
Біль у шлунку викликана харчовим отруєнням
1 цілий пляма на животі.
Біль у животі в цілому
Біль у животі через харчове отруєння
Діарея невідомого походження
1 цілий патч по центру живота.
Апендицит 1 смуга довжиною 10 см, шириною 3 см на сайт біль
Цукровий діабет (випробування вже показали уточнені значення приблизно через 60 хвилин) 1 смуга I0 см завдовжки, 3 см шириною на підшлункову залозу (нижче лівого підребер'я).
Чоловічий органи
Простатит Видалити волосся на лобку і дотримуватися сечового міхура.
Жіночих статевих органів
перед менструацією: 1 штукатурка на поперековому відділі хребта.
Менструальний біль
Яєчників запалення
Матки запалення
1 цілий тротуар через живіт.
Грибкові захворювання Видалити волосся на лобку за шматок штукатурки 6x6 см.
Урогенітальний
Нирки слабкість
У загальному виснаженні це додаток використовується для тривалості
На спині, на нирки - це кожна половина патч зверху вниз, паралельно хребту і шматок 4х4 см на нирки точок, зосереджених під підошвами ніг (перша точка нирок меридіан}.
Цистит
Уретрит
Сексуальні розлади
1 цілий патч на сечовий міхур.
У сексуальних розладів шматок 5х5 см в довгострокове користування.
Суглобів і хребта
Sciatic біль ISG (крижово-клубових) - сідниці, потягнувши за винятком декілька. 1 смуга шириною 5 см. 1/3 довжини бруківці вниз між сідниць, решта до поперекового відділу хребта.
Від сідниць болючою стороні, в центрі ще одна смуга (шириною близько 6 см).
Біль у плечі - якщо вони є легкозаймистими 1 патч розрізати навпіл; як смужки пліч-о-пліч з плеча по всій плеча (Половинки тротуарної краще тримати на переміщення).
Артрит - запалення (Не остеоартрит). Всього або наполовину штукатурка, залежно від з'єднання, безпосередньо на больову зону.
Біль у шиї Через шиї 1 всього патча.
Біль у хребті. В області шиї і больові точки на хребті.
м'язові болі
М'язові болі (саме на уражену м'язи) Довгі м'язи: Почніть з відповідного кінця, а потім дотримуватися в напрямку болю.
RLS
RLS (синдром неспокійних ніг) ISG (крижово-клубових) - сідниці, потягнувши за винятком декілька. 1 смуга шириною 5 см. 1/3 довжини бруківці вниз між сідниць, решта до поперекового відділу хребта.
Залежно половину патч клей на верхній частині ніг.
Біль при раку
Рак молочної залози Невелика смуга навколо ураженої області.
Колоректальний рак 1 цілий патч по центру живота (праворуч і ліворуч)
Рак шкіри такі як рак молочної залози.
Рак легенів На грудях між ключицею і соском;
завжди використовуйте всю патч.
Рак шлунка 1 цілий пляма на животі і шматок 4х4 см на ниркові точок, зосереджених під підошвами (перший нирок точка меридіана}.
Рак підшлункової залози Половина патч на підшлункову залозу (нижче лівого підребер'я).
Рак печінки Половина штукатурка на печінку.
Рак передміхурової залози На правій і лівій паховій області; Сечового міхура / лобка.
Всі інші види раку Клей невелику смужку навколо ураженої області.
Вода в ногах
Вода в ногах Скоротити вдвічі патч і застосовувати кожну з нирок і невеликий шматок по центру під п'ятами ніг ваших.
Час додатків з помітного ефекту протягом 1 - 4 тижнів
Порушення кровообігу / оніміння в ногах, руках (Не варикозного розширення вен і судинних зірочок) Депілірованную паху і 1 патч з центром в поперечному напрямку вниз до промежини. Крім того, частина 7х7 см від зовнішньої частини тазостегнового суглоба.
Там також може бути шматок штукатурки з обох вершинах ніг.
Часте сечовипускання, а також нічний (важливо бути впевненим, як часто у вас є, щоб помочитися -comparison раніше зараз приблизно через 1 - 2 тижні використання) На задній частині нирки - одна половина штукатурки зверху вниз паралельно хребту і шматок 4х4 см на ниркові точок, зосереджених під підошвами (перший нирок точки меридіана}.
Виснаження, втома, брак енергії, депресія тенденції, втрата концентрації TH 7 включно нирки - на спині половина патч зверху вниз паралельно хребту і шматок 4х4 см на ниркові точок, зосереджених під підошвами (перший нирок точки меридіана}.
СДУГ (діти і дорослі)
Перші ефекти можуть виникнути швидко, але вже час, щоб бути застосовані.
Більш докладні випробувальні цикли поки не доступні.
TH 7 - додаткова ніч смуга на шиї (частина 5х5 см на шийні хребці).
Наступні райони не повинні бути використані з патчами: слизових оболонок, відкриті рани, шрами після 4 місяців, очей і губ і напів-слизових оболонок.


ForeverGreen - FGXpress PowerStrips : Замовити та придбати дешевий і недорогий інтернет-магазин. - Україна, український, Ukraine, Ukrainian

ukrainskyy - Jeunesse Instantly Ageless

ukrainskyy - Prelaunch in Brasil
Advertising in ukrainskyy
Content in ukrainskyy
Mining in ukrainskyy
BTC in ukrainskyy
BitCoin and Co. - ukrainskyy
faccia il sollevamento - Jeunesse - ukrainskyy
Nuveau : Facelift par de la creme Instnatly Ageless - ukrainskyy
Skin Tightening - products of Jeunesse - ukrainskyy
Rhytidectomie in Nederlands - ukrainskyy
Scandinavia - Wrinkle ilmaiseksi - ukrainskyy
Buy Instantly Ageless - ukrainskyy
Jeunesse - Las arrugas de distancia - ukrainskyy
behandling rynkor - ukrainskyy
Jeunesse Global - Antifaltencreme - ukrainskyy
Jeunesse Rynke Creme - ukrainskyy
NEW : facelift in the bottle - ukrainskyy
Reduce Wrinkles - ukrainskyy

Gesichtslifting sofort

Facelifting ohne Nadel

Faltenreduktion ohne Nervengift

Facelift aus der Tube

Hautstraffung ohne Operation

Anti-Aging-Creme kaufen

Antifaltencreme bestellen

Gesichtsstraffung nur mit Creme

Faltenfrei in zwei Minuten

Effectcreme zur Faltenbehandlung

Faltencreme fr die Augen

Falten weg in 2 MinutenDiet in Los Angeles

Burn fat not Carbs in New York City

Weight loss in Houston

Lose weight in Chicago

Weight management in Phoenix

Fat burning diet in Philadelphia

Diet plan in San Diego

Weight reduction in San Antonio

Slim down in Toronto

Reduce weight in Dallas

Slimming in Vancouver

Fat killer in Montreal


Non-toxic wrincle reduction

Facelift in the box

skin tightening without needles

Wrinkle eye creme

Immediat face lift

In 2 minutes winkle-free

order here your anti aging cream

Rhytidectomy

wrinkle removement within two minutes

Buy anti aging cream

Face lifting without needle

effect cream for wrinkle threatment