INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Burada kayıt varsa, biz ücretsiz olarak bu web sitesi sunmakZaten FG Xpress kayıtlı ve kendi amaçları için bu web sitesini kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adrese bir e-posta gönderin: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

Mevcut dünya çapında 190 ülkede
www.my-strip.com- Türkiye, Türk, Turkey, Turkish
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的


Türkiye, Türk, Turkey, Turkish - FG-Xpress PowerStrips - Videolar, yorumlar, deneyimlerini, test ürünler hakkında görüşler görmek için buraya tıklayın.
Exchanger, Wallet, Arbitrage-Trading Payment - All in One Wallet plus Arbitrage-Trading - tuerk
bonus crypto token wallet - tuerk
indoor cannabis - tuerk

FG Xpress Powerstrips


PowerStrips ile daha fazla enerji, dayanıklılık ve daha fazla konsantrasyon ve zihinsel zindeliği olsun. FGXpress PowerStrips detoksifikasyon ve saflaştırma yardımcı ve sağlıklı hücreleri sağlamak ve kardiyovasküler sistem destek. Sağlıklı ve daha iyi bir uyku için stres düzeylerini ve yardım azaltmada size yardımcı olur. PowerStrips bağışıklık sistemi ve bir cinsel işlevde iyileşme güçlendirmek için karşılık vermektedir.

POWERSTRIPS YARARLARI ™
• PowerStrips Sınıf 1 Tıbbi Cihaz olarak FDA ile listelenir ve aynı zamanda (reçetesiz) bir OTC ürünü sınıflandırılır gibidir.
Avrupa pazarı için CE onayı var.

• PowerStrips aktif maddeleri ve geçici ağrı katkıda bulunan ayrı bir karışımı, bir dış kata sahip bir yapışkan tabaka ihtiva eder.

• Onlar kadar 48 saat boyunca takılabilir ve teslim ve dünya çapında sevk edilebilir.

Nasıl çalışır

Nasıl Kullanılır

Öncesi ve kızılötesi görüntüler sonra

Görüşler

Canlı kan analizi

FG Xpress Powerstrips


Ağrı kesici FGXpress PowerStrips, ağrı giderici ve eklem problemleri, kronik ağrı, eklem ağrısı, vücut ağrıları, romatizma, artrit ve suşları ile acı için uygundur. Bir yağ yakma geliştirmek için sözde ve kan dolaşımı bozukluklarında baş ağrısı yardımcı olur geliyor. PowerStrips da örümcek damarlar ve varis azaltmak için kullanılabilir. Ayrıca egzersiz sonrasında hızlı Regenetation için uygundur. PowerStrips kırışıklık tedavisi ve kırışıklık azaltma yüzünde de kullanılabilir.

Ağrı kesici POWERSTRIPS
Isıyı optik özelliklere sahip bir bileşen - - bir cam prizma ile beyaz ışığa benzer PowerStrips germanyum içerir. PowerStrips uygulanan alana geri - beden ve çevre ısı açmak germanyum. Germanyum da prizma yelpazenin renkleri beyaz ışığı kırar gibi çok, onun parçalarının içine ısı radyasyonu keser.

Bu ağrının en yüksek yüzdeyi katkıda ısı "uzun dalga" bileşenidir. Kızılötesi görüntüleri gösterildiği gibi, uzun dalga ısı vücutta 10 cm kadar nüfuz eder. Bu bölgede, kan damarlarının bir genişleme vardır. Bu, kan akışının artması ve doğal ısı oluşumunu da arttırır. Bu uzantı PowerStrip cilt üzerinde iken ağrı kesici katkıda diğer tamamlayıcı biyokimyasal ve nörolojik süreçleri ile çalışır.

ANAHTAR MADDELER

5 önemli maddeler ve teknolojiler kullanılmıştır PowerStrips geliştirirken: Her tatbik PowerStrip iki tabakaya sahiptir. Dış tabaka element germanyum içerir. Fermente Kore kırmızı ginseng, deniz fitoplankton (Alpha 3 CMP ™) ve bir suda çözünür yapıştırıcıyı: iç veya yapıştırıcı tabaka bir karışımını ihtiva eder. Günlük kullanım cilde kolay ve rahat yanı sıra nazik olduğunu.
deniz Fitoplankton
Kore Kırmızı Ginseng
Elemental germanyum | Uzak Kızılötesi Teknolojisi

Ürün Yorumları

Dünyada her gün daha fazla insan gücü şeritler benzersiz etkisi hakkında bilgi ve internette kendi deneyimlerini yayınlamak.

Bu referansları tek bir kişinin bireysel algı vardır. Etkisi veya her kişi ve bir çare ya da sağlık iyileştirilmesi farklı davranabilir iyileşme süreci söz edilemez.
Geri kaza sonrası
Ameliyattan sonra Şişmiş el
diz
Ayak parmakları
omuz eklemi
Örümcek damarlar
geri
Örümcek ısırığı
Geri, omuz, Uyuyan
Fibromiyalji
büyüme
bacaklar
Ayaklar
gözler
Tek taraflı yük
diyabet
Meme, sinir (Almanca)
omuzIsı yamalar ve FG Xpress PowerStrips arasındaki fark

Eczaneden ticari ısıtma yamaları

Isıtma yamaları hakkında konuşurken, bu nedenle zaman ağrı tedavisinde cilde doğrudan uygulanan yapıştırma sıva denir. Birçok ısıtma pedleri acı biber kurutuldu meyvesinden elde edilen, aktif bileşen kapsaisin, kullanın.

Ayrıca, aynı zamanda demir tozu esaslı ısı yama vardır. Bu aktif maddeler ve olası bir cilt tahriş doğrudan cilt temas etmez. Demir tozu havadaki oksijen ile reaksiyona girer ve böylece vücuda verilen ısıyı üretir. Hiçbir koşulda demir tozu olabilir deri ile temas çünkü Burada, ancak, dikkat edilmelidir. Yani, yama kesilmiş olamaz. Her iki versiyonda da ağrı kesici ısı üretilmesi ile elde edilir.

Üretilen ısı, oksijen ve besin maddeleri ile doku daha iyi bir kaynağı yol açan kan dolaşımını arttırır.FG Xpress PowerStrips

FG Xpress ve PowerStrips bir sözde hibrid teknolojisi ile çok işlevli yama bulunmaktadır. PowerStrips bir çığır açan yeni teknoloji ile eski otlar, mineraller ve elementler patentli bir karışımını birleştirir. Ağrı ve rahatsızlık alanında kasların ve doku ilave enerji oluşturmak için kullanılır. Böylece, sağlık ve şifa vücutta aktive edilir. PowerStrips bir tıbbi cihaz sınıfının 1 olarak FDA tarafından ABD'de listelenir.

PowerStrips aşağıdaki ana bileşenleri aşağıdakileri içerir:
 • Kırmızı Kore Ginseng
 • deniz fitoplankton
 • Elemental germanyum
Bu dış tarafında yer almaktadır elemental germanyum, deri ile temas halinde değildir. Diğer aktif maddeler, PowerStrips içine uygulanır.
Isı yama

Isı yamalar ağrı örneğin kırmızı biber, ya da oksijen ile reaksiyona sokularak ısıtılır demir tozu elde edilir kapsaisin gibi bir ilaç ile, ya elde edilir.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips, ısı element germanyum tarafından oluşturulur. Bu germanyum dış katmana uygulanmış ve cilt ile temasında değildir. Germanyum bu yeni katılmak için vücudun kendi ısı absorbe ve daha sonra tekrar vücuda yansıtmak için yeteneğine sahiptir. Ayrıca, çevremizde ısı germanyum tarafından emilir ve bizim dokularda derin 10 cm kadar yansıtır. . PowerStrips yeni hibrid teknolojisi ile çok işlevli yama bulunmaktadır.Her iki formlarında, kan damarları ısı ile genişletilmiş ve kan dolaşımını arttırır. Hücrelere oksijen taşıma uyarılır.
Isı yama

Isı yamalar ciltte ağrılı alana bağlıdır. Aksi takdirde, aktif terkip maddeleri kaybolur, çünkü bantlar, kesme olmamalıdır. Demir tozu esaslı ısıtılarak yamalar demir tozu cilde zarar görmesine neden olur.

Etki yama türüne bağlı olarak, 10-48 saat sürer. Ancak, bir sonraki yama uygulanabilir önce cilt aktif maddeler tarafından rahatsız olduğundan, en az 12 saat beklemek gerekir.FG Xpress PowerStrips

Isıtıcı yakılar olarak PowerStrips ağrıyan bölgeye doğrudan yapıştırılabilir. Bununla birlikte, küçük parçalar halinde PowerStrips kesmek mümkündür. Bu uygulama ve frekans esneklik sağlar.

Isı üretimi, doğal radyasyon vücut ısı ve çevreden ısı yoluyla elde edilir. Cilt ilaç rahatsız değil. Bu nedenle, PowerStrips her gün giyilmesi ve ısı yamalar olarak, uygulamalar arasında bir ara, gerekli değildir.

PowerStrips etki süresi 48 saattir. PowerStrips sadece ağrı kesici çok daha fazlasını sunuyoruz. PowerStrips ısı yamalar aksine, çok sayıda diğer olumlu özellikleri ile çok işlevli yama diye adlandırılır.

Kırmızı Kore Ginseng pek çok hastalık için bir çare olarak geleneksel Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılmaktadır. Başka şeylerin yanı sıra, Kore kırmızı ginseng daha fazla enerji neden ve uyku artırabilir.

Deniz fitoplankton tüm yaşamsal malzemeler ile vücut hücreleri sağlamaktadır. Vücut o sadece şu anda ihtiyacı tam olarak ne yama alır. Bizim vücut hücrelerinin yeniden ve sadece en iyi bakımı sunarak vücudu kendisini iyileştirebilir.
Isı yama

Aktif maddeler cilt ve neden kaşıntı tahriş edebilir. Kullanım sırasında, ayrıca bu tür ısıtma pedleri veya kompresler gibi diğer ısı kaynaklarına maruz olmamalıdır. Bu cildin tahriş ek ve sağlık hasar neden olabilir.

Bir ısı yama yaraları açmak veya mukoza ile temas uygulanmamalıdır. Bu şiddetli inflamasyona yol açabilir.FG Xpress PowerStrips

Isı üretimi herhangi bir aktif madde olmadan elde edilir. Böylece, cilt tahrişi riski göz ardı edilir. PowerStrips çok cilt dostu yapılacak ve günlük kullanım için tasarlanmıştır. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Herhangi bir terkip için alerji durumunda ise, bakım önerilmelidir.
Isı yama

Eczaneden bir ısı yama fiyat ürün, yaklaşık 2-4 milyon avro bağlı olduğunu.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips doğrudan satış yolu ile satılmaktadır. Yani bir satıcı ya da eczaneden doğrudan şirket ve satın anlamına gelir. PowerStrips 190 ülkede sevk. Bu posta yoluyla güzel bir zarf içinde alır. Nakliye maliyeti 4,95 $ dünya çapında.

15 PowerStrips 59,95 $ maliyeti. Nakliye maliyetleri dahil yaklaşık EUR 3.50 (döviz kuru bağlı olarak), her PowerStrip maliyeti vardır.
deniz Fitoplankton
FG Xpress PowerStrips iç tabakası aynı zamanda deniz fitoplankton içerir. Hazırlık patentli formül (Alpha 3 CMP) 'e göre gerçekleştirilir.

Neredeyse yaşam için ihtiyacınız olan her şeyi (ve hücrelerin yeniden) ihtiva nadir ürünlerden biri fitoplankton olduğunu.

   

Fitoplankton sadece mikroskop yardımı ile görülebilir o kadar küçüktür ki, tek hücreli organizmalar vardır. Onlar mikroskobik Çünkü, vücut hücreleri derhal (biyoyararlanım) absorbe edebilir ve aynı zamanda tüm değerli besin almak - Maksimum etkinlik için.

Ayrıca "Super Food" olarak bilinen fitoplankton, dünyanın en önemli gıda ürünü olarak NASA ve birçok bilimsel çalışmalardan görülmektedir. Fitoplankton gereken oksijenin% 90'dan daha fazla olan toprak temin eder. Fitoplankton oksijen önemli bir kaynak değil, aynı zamanda okyanus yaşam için önemli bir besin kaynağı değil sadece. Ve bize görünüyor.

Gerekli tüm hammadde yeni hücreler oluşturmak ve mevcut hücreleri korumak için sağladığı çok az (gıda) vardır. Bu inanılmaz bitkiler sağlıklı bir vücut için 90'dan fazla temel besinleri içerir.

Fitoplankton dokuz amino asit vücut tarafından elde edilemeyen içerir. Aynı şekilde temel yağ asitleri (omega-3 ve omega-6) yer almaktadır. Deniz fitoplankton, vitamin C, H, A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, selenyum, çinko, krom, magnezyum, kalsiyum, nikel, demir ve bir çok diğerleri gibi anahtar vitamin ve mineraller içerir.

Bu değerli besin sağlıklı yeni hücrelerin üretimi için önemlidir. Her birimiz duygusal veya fiziksel nedenleri var hiç hücresel veya enerji blokajları vardı. Özel ilgi de deniz yosunu etkin maddelerin bir parçası olan doğal pigmentler (NP) tercih edilir.

Bazı faydaları (hepsi değil) deniz fitoplankton:
 • Kardiyovasküler sağlığı Destek: Antioksidanlar, amino asitler ve omega-3 yağ asitleri bakımından yüksek bir seviyede içeriği yüksek kardiyovasküler sistemi desteklemek için bilinmektedir.

 • Sağlıklı bir cilt teşvik: Fitoplankton deri hücrelerinin toksinleri kaldırabilir bioflavonoidler büyük miktarda bulunur. Aynı zamanda cilt hücrelerinin serbest radikalleri azaltır riboflavin içerir.

 • Bağışıklık sistemi güçlenir: Alanin, beta-karoten, bioflavonoidler ve E vitamini Immumsystem destekler.

 • Artan enerji: Fitoplankton vücudu detoksifiye ve hücrelerden toksinleri ortadan kaldırır. Bu enerji ve ruh geliştirmek için yardımcı olur.

 • Kan şekeri seviyelerini stabilize: Fitoplankton kan şekeri seviyelerini stabilize için gerçekten çok iyi. Krom önlemek veya diyabet azaltmaya yardımcı olur. Glutamik asit yardım alkol ve şeker için istek azaltmak için. Fenilalanin bilinen bir şeker özlem düşürücüdür.

 • Eklem sağlığını destekler: Manganez eklem hareketliliğini korumaya yardımcı olur. Omega-6 yağ asitleri artrit semptomları hafifletmek. Patojenler asitler sabah ağrıyı azaltır. Fitoplankton özel destek eklem hareketliliği ve ağrı ve sertlik azaltır.

 • Karaciğer fonksiyon Destek: Fitoplankton olarak arginin karaciğer detoksifikasyon fonksiyonu için bilinir.

 • Beyin fonksiyonlarını geliştirir: Omega-3 yağ asitleri içeriği yüksek beyin fonksiyonlarını geliştirir. Nükleik asitler bellek becerilerini geliştirebilir. Fenilalanin zihinsel berraklık artırır. Proline öğrenmek için yeteneğini artırır. Magnezyum ruh hali azaltmaya yardımcı olur.

Besin Analizi - Marine Phytoplankton (Alpha 3 CMP)
eleman tanım teşvik Eksik eleman riski artmış olabilir:
alanin amino asit Formlar proteinler
kas oluşumu
bağışıklık sistemi
Karaciğer aşırı toksinlerin ortadan kaldırır
Yeterli glikoz düzeyleri
hipertansiyon
Diyabet tip II
radikal Ücretsiz
kan şekeri
arginin amino asit bağışıklık sistemi
karaciğer detoksifikasyon
Yeni kas Yaratılış
sağlıklı cilt
sağlıklı eklemler
metabolizma
artrit
toksik karaciğer
yavaş metabolizma
asparagin bağışıklık sistemi
beyin energizer
Aspartik Asit amino asit
Aynı zamanda L-Aspartat olarak bilinen
Sitrik asit döngüsünde önemli bir rol
Krebs döngüsünde önemli rol
hücresel enerji
Sağlıklı bir RNA ve DNA
bağışıklık sistemi
beyin energizer
kronik yorgunluk
depresyon
beta Karoten bağışıklık sistemi
Daha iyi sindirim
vizyon geliştirin
korneayı korur
Serbest radikal savunma
bioflavonoids bağışıklık sistemi
Cilt toksin sökücü

biotin

Daha iyi saç teşvik
bor iz mineral
Diğer önemli besin emilimini hızlandırır
Güçlü kemikler
zihinsel berraklık
Kardiyovasküler sağlık
kalsiyum emilimi
Yağsız kas kütlesi geliştirin
Menopoz semptomları için yardım
Diğer besinlerin azalması seviyeleri: D vitamini, kalsiyum, bakır, magnezyum ve
osteoartrit
Prostat kanseri
kalsiyum mineral Güçlü kemikler, dişler ve bağ dokusu
sinirleri yatıştırır
Kolesterol seviyelerini artırır
sağlıklı sindirim
Sinirler, kalp ve diğer kasların mesaj geçmek yardımcı olur
Normal kan pıhtılaşması
Yüksek kan basıncı önlemeye yardımcı olur
Kolon kanserinin önlenmesi
osteoporoz
Hormonal problemler
klorofil Daha iyi sindirim
krom mineral
Nüfusun% 90 krom eksiktir
Orta diyabet yardımcı olur
Kontrol insülin
Kardiyovasküler destek
DHEA düzeyleri Boost
diyabet
kobalt Tamir sinir hücreleri
Kırmızı kan hücrelerinin üretimi
bakır mineral artrit kabartma
Kırmızı kan hücrelerinin üretimi
Kardiyovasküler koruma
İskelet ve sinir sistemi koruması
Güçlü antioksidan süperoksit dismutaz Üretimi
Sağlıklı cilt ve saç
Melanin üretimi: (cilt, saç ve göz renkleri)
anevrizma önler
kolajen teşvik
arterler sertleştirme
gri saç
Kardiyovasküler hastalık
artrit
osteoporoz
sistein kanserojenler detoks
elektrolitler böbrekleri yardımcı olur
Zehirli atıkların ortadan kaldırılması
florin sağlıklı dişler
kemik yoğunluğu
folik Asit zihinsel odaklanma
anemi önler
germanyum Epstein-Barr virüsü
Gama Linolenik Asit kolesterolü düşürür
Glutamik asit Bir nörotransmitter glutamat da adlandırılır Alkol istek azaltır
Şeker istek azaltır
Beyin aktivitesi
Doğru kişilik bozuklukları yardımcı olur
Çocukluk davranış bozuklukları için Faydalı
Epilepsi tedavisi için yardımcı olur
glutamin Beyin aktivitesi amino asit
Kas geliştirme ve bakım
Karaciğer amonyak Çıkarma
Sağlıklı merkezi sinir sistemi
Daha iyi bir ruh hali
Daha Enerji
kronik yorgunluk
Alt bağışıklık sistemi fonksiyonları
artrit romatoid
skleroderma
glutatyon antioksidan Serbest radikal savunma
bağışıklık sistemi
vizyon korur
enerji oluşturma
Okside yağların birikmesini önler
Denge ve koordinasyon eksikliği
ruhsal bozukluklar
titreme
ateroskleroz
glikojen fiziksel dayanıklılık
histidin Besin emilimi
Toksik metalleri temizler
iyot Vücut ağırlığını düzenleyen
demir iz mineral
Hemoglobin yapmak için gerekli
Bu dünyada en yaygın eksiklik var
duygusal sağlık
anemi önler
fiziksel enerji
Kırmızı kan hücreleri,
kas sağlığı
kan oksijenlenme
Çocuklarda Büyüme eksikliği
anemi
baş dönmesi
Nefes darlığı
baş ağrısı
yorgunluk
sinirlilik
izolösin kas oluşturma
karaciğer onarımı
lesitin eritilmesi kolesterol
Kısa süreli bellek
lösin Hipoglisemik belirtileri azaltmak
linoleik Asit Viral enfeksiyonlar önler
lizin kemik yoğunluğu osteoporoz
magnezyum mineral huzur
Migren baş ağrısı azaltır
antistres
Kan pıhtılarının oluşumunu önlemek için yardımcı olur
Kardiyovasküler sağlık
Diyabet ile ilişkili komplikasyonların önler
Özellikleri ve uzun ömürlü anti-aging özellikleri
Ruh hali
manganez antioksidan
Enerji protein ve yağ dönüştürmek yardımcı olur
Ortak hareketlilik
Serbest radikal savunma
sindirim
kemik yapısı
Yorgunluk düzeylerini azaltın
bellek
Tiroid fonksiyonlarını geliştirin
osteoporoz
Vitaminler kötü emilimi
kısırlık
zayıflık
Nöbetler
ateroskleroz
karışıklık
kas kasılmaları
Göz problemleri
Hafıza kaybı
metionin artırır bellek
Daha iyi bir ruh hali
Ağır metaller kaldırır
molibden iz mineral
Vücuttaki bütün dokularda Bulunan: kemik, diş, böbrek ve karaciğer
Kullanım demir rezervleri yardımcı olur
Yağ yakmak için yardımcı olur
Ömür Vücut geliştirme problemleri
anemi
diş çürüğü
iktidarsızlık
niasin Vitamin B3

stresi azaltır
kolesterolü düşürür
Geri artherosclerosis asist

nikel Hücresel büyüme
bellek geliştirmeleri
Omega 3 Yağ asidi Hücre zarı esnekliği
Düşük kolesterol yardımcı olur
Kardiyovasküler destek
Omega 6 Yağ asidi Arterit belirtilerinin hafifletilmesi
Cilt tonu iyileştirme
Kardiyovasküler destek
pantotenik Asit Vitamin B5 Arterit belirtilerinin hafifletilmesi
Toksisite frm alkol azaltır
Serbest radikal savunma
fenilalanin zihinsel berraklık
Şeker istek azaltır
fosforlu sağlıklı dişler
Kemik onarımı için yardım
potasyum mineral hipertansiyon azaltır
Kan basıncını kontrol eder
Sinir ve kas fonksiyonları
tedavi Alerjiler
hipoglisemi
Proline Öğrenme yeteneğini artırır
Kıkırdak onarım
piridoksin B6 vitamini bağışıklık sistemi
PMS hafifletir
b 2 vitamini enerji yükseltici
Serbest radikal savunma
Göz ve görme
Göz yorgunluğu
RNA zihinsel odaklanma
selenyum mineral bağışıklık sistemi
anksiyete hafifletir
serin Cilt sağlığı ve güzellik
silikon Cilt sağlığı ve sesi
sodyum
süperoksit dismutaz SOD Serbest radikal önleme
P maddesi, zihinsel odaklanma
tiamin B1 Vitamini enerji artışı
zihinsel tutum
stres giderici
Theonine bağışıklık sistemi
cilt tonu
tirozin duygusal sağlık
zihinsel berraklık
bellek
valin kas geliştirme
vanadyum Kontrol kan şekeri düzeyleri
B12 vitamini fiziksel enerji
zihinsel odaklanma
Sinir sistemi tamiri
C vitamini Dişetleri sağlık
Kanser riskini azaltır
nezle
E vitamini bağışıklık sistemi
Sağlıklı sinir dokusu
çinko prostat sağlığı
bağışıklık sistemi
akne
bellek
Soğuk algınlığı semptomları
Gümüş iyonları
Gümüş iyonu içeren FG Xpress PowerStrips. Bunlar güçlü bir antimikrobiyal aktivitesi için doğal bir antibiyotik olarak bilinir.

Tam gümüş iyonları nelerdir?

Uzun gümüş iyonları geniş bir mikroorganizma spektrumuna karşı etkili olduğu bilinmektedir.

   

Gümüş antimikrobiyal eylem, 100 yılı aşkın bir süredir klinisyenler tarafından iyi bilinmektedir.

Bugün, gümüş iyonları örneğin diş tedavisi, kateter ve bakteri büyümesini düzenlemeye yönelik yanıkların tedavisinde tıbbi uygulamalar, çeşitli kullanılmaktadır. Gümüş iyonları gibi elektrikli aletler gibi tıbbi olmayan amaçlarla, bir dizi için kullanılır.

Birçok virüs, bakteri, protozoa ve mantar hücreleri için, gümüş iyonları ölüm ya da bu bulaşıcı türlerin hareketsiz ya da neden olur. Antibiyotikler geliştirilmiştir sonra, gümüş kullanımı eski moda ve antibiyotiklerden daha az etkili olduğu görüldü. Bu daha fazla bakteri antibiyotiklere dirençli hale geldikçe, şimdi tekrar değişiyor gibi görünüyor.

Iyonizasyon gümüş teknolojisi sonraki adım olarak kabul edilir. Bu koloidal gümüş gibi aynı şekilde kullanılabilir, ancak iyonik gümüş yerine parçacıklara göre, atomların oluşur.
Bakteryel enzimler üzerindeki etkilerine ek olarak, gümüş iyonları bakteri büyümesinin önemli bir engellenmesine yol açar. Bunlar ayrıca hücre bölünmesini ve hücre zarına zarar vererek ve bakterilerin önleyecek. Hücre membran geçirgen hale getirir ve bu yüzden, hücre metabolizması ile kesintiye uğratır.

İyonik kolloidal gümüş toksik değildir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Bilinen bir etkileşimi ya da diğer ilaçlar ile yan etkiler bulunmaktadır.

Gümüş bağışıklık sistemi için çok önemli olduğu bulunmuştur. Bizim hücreleri yabancı organizmalara karşı savaşmaya yardımcı olur.
Kore Kırmızı Ginseng
Kore kırmızı ginseng kullanılabilir en etkili ginseng, olduğunu. Çünkü birçok sağlık yararları adını aldı. Bu "her derde deva" anlamına adı "Panax" vardır. Bu Asya kültürlerinde binlerce yıldır kullanılmaktadır. Bugün, Kore kırmızı ginseng tüm dünyada kullanılmaktadır.


   

Kore Kırmızı Ginseng toprağa büyümeye 6 yıl sürer. Bundan sonra, bir 10 yıl olmaması dikim zamanları arasında muhafaza edilmelidir. Sonuç olarak, Kore kırmızı ginseng aktif unsurların yüksek oranda içerir ve çok daha pahalı ginseng diğer türleri daha.
Bu ginsenosides üç kat daha yüksek oranda içerir ve pestisit kullanmadan yetiştirilen çünkü yüksek maliyetler, haklı. Kore kırmızı ginseng, amino asitler, enzimler, vitaminler ve 40'tan fazla mineral çeşitli vardır.

Kore kırmızı ginseng ve sağlığımız üzerindeki etkileri.

Kore kırmızı ginseng birçok etken maddeler içerir. En önemli maddeler ginsenosidler veya panaxosides denir. FG Xpress PowerStrips iç katmanı saponinlerin 32 farklı ihtiva eden fermente Kore kırmızı ginseng bir karışımını ihtiva etmektedir.

Bu vitaminler, amino asitler, esansiyel yağlar ve doğal enzimler ve eşsiz mineral içeriği içerir: Vitaminler, A, E ve B12 ve tiamin, riboflavin, niasin, kalsiyum, demir, fosfor, sodyum, potasyum, manganez, magnezyum, sülfür ve kalay gibi 42 doğal mineraller.

Nedeniyle yüksek mineral içeriği Kore kırmızı ginseng bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücudun doğal detoksifikasyon katkıda yeteneği atfedilir. Kore kırmızı ginseng yorgunluk mücadele etmek ve sportif aktivite sırasında daha fazla enerji ile vücut sağlamak için kullanılır. Kore kırmızı ginseng bulunan Ginsenosidler, aynı zamanda zihinsel performansı artırmak ve zihinsel uyuşukluk azaltma kabiliyeti için bilinir. Ginsenosidler ayrıca doğal stres giderici vücut yardımcı olmalıdır. Kore kırmızı ginseng doğal yatıştırıcı olarak hareket ve metabolik fonksiyonu artırmaya yardımcı da. Stres aynı zamanda inflamasyon (ağrısının sık bir kaynak) yol açan, bir artış kortizol seviyeleri yol açabilir. Steroid kullanılmadan - Kore kırmızı ginseng şeker hastaları için ve romatoid artrit olan insanlar için yararlı olabilir, böylece kan kortizol yüksek seviyeleri de, insülin üretimi engellemektedir.

Sağlık yararları nelerdir?

Kore kırmızı ginseng üzerinde olumlu etkilere sahip olabilir:
 • düşük enerji
 • bitkinlik
 • İmmün Yetmezlik
 • konsantrasyon eksikliği
 • iktidarsızlık
 • Kardiyovasküler hastalık
 • yüksek veya düşük kan basıncı
 • baş dönmesi
 • demans veya Alzheimer önlemek
 • carcinomatosis
 • yüksek kan şekeri
 • Kandaki Kolesterol düzeyleri
Elemental germanyum | Uzak Kızılötesi Teknolojisi
PowerStrips dış tabakası element germanyum emprenye edilir. Germanyum kişinin kendi vücut ısısından enerji dalgaları oluşturmak için çok özel bir yeteneği doğal bir mineraldir.


   

Elemental germanyum vücudunuzdan yayılan enerji, bu enerjiyi odakladı toplar ve geri derin vücudun dokularına uzak kızılötesi enerji şeklinde yansıtır. Bu doğrudan hücre, organ ve vücut sistemlerine enerji kaynağına açar, ama aynı zamanda kaslarda. Bu dalgalar vücuda derin nüfuz ve böylece hücreler ve vücut sistemini aktive.

Bu, özellikle de yama alanı, artmış kan akışı destekleme ile kas içine derin ısı üreten bir doğal ağrı ile sonuçlanır.

PowerStrips uzak kızılötesi (FIR) nitrik oksit, "mucize molekül" olarak anılır, bir anti-inflamatuar madde ile aktive ederler. Belirli kanserlerin büyümesini azaltmak için daha da bakteriyel enfeksiyonlar, virüsler ve parazit ve mücadelede bağışıklık sistemini destekler.
FIR birikmiş toksinleri temizler ve lenfatik dolaşımı destekler. Birçok sağlık problemleri zayıf lenfatik dolaşımı kaynaklanır. Bu yüzden, bağışıklık sisteminin reaksiyon ayrıca, böylece yabancı patojenlere ve hücresel artıkların giderilmesini geliştirilmiş ve böylece beyaz kan hücrelerinin fonksiyonunu iyileştirir. FG Xpress PowerStrips olarak bu enerji 24-48 saat kullanılabilir.
Vücudun dokularında ısı artırarak - artmış uzak kızılötesi enerji de ağrı kesici sorumludur. Onun termojenik özellikleri ve ağrı kesici ısı üretmek için yeteneği nedeniyle, germanyum FG Xpress PowerStrips doğal maddeler biridir.

Ayrıca FIR olarak bilinen uzak kızılötesi ışınlar, 18. yüzyılın başlarında keşfedilen güneş ışığı görünmez bir spektrum vardır. Kadar mikrodalga görünmez ışık bu ışık spektrumu aralığında dalga boyu. Aynı grubun görünmeyen kısmı görülemez ancak ısı olarak hissedilir olmasına rağmen.

Güneş tarafından üretilen toplam enerjinin yaklaşık% 80'i FIR olduğunu. İlginç bir şekilde, bununla birlikte, uzak kızılötesi enerji (FIR), insan vücudu tarafından sağlanır. Işık tayfının infrared ışınları insan vücudunun tüm katmanları nüfuz edebilir. FIR enerji büyük bölgeleri ve kasları, kemikleri ve dokularda uzak yerlere ulaşır.

Vücut dokusunda enerji açıklanan artış bir kızılötesi kamera ile belgelenmiş olabilir.

PowerStrips uygulamadan önce PowerStrips uygulanmasından sonra
Burada yapılan ifadeler sadece bilgi içindir. FG Xpress PowerStrips ağrıyı hafifletmek için kullanılır. Bu profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi için bir yedek değil. Bu bilgiler kurtuluş veya vaat etkileri vaadi yoktur.
FG Xpress PowerStrips - Uygulamalar

 • kronik Ağrı
 • Depresyon, stres
 • Potansiyeli olan sorunlar
 • eklem ağrısı
 • yağ yakma
 • Enerji, güç ve dayanıklılık problemlerinin olmaması
 • Kardiyovasküler sorunlar, dolaşım bozuklukları
 • asidoz
 • konsantrasyon eksikliği
 • Uyku Bozuklukları
 • Omurga, boyun ve omuz ağrısı
 • Migren baş ağrısı
 • Tinnitus / kafa gürültüsü / Ani İşitme Kaybı
 • damar sertliği
 • Öksürük, boğaz ağrısı, bademcik iltihabı
 • diyabet
 • enerji eksikliği
 • Detoksifikasyon
 • Bacaklarda su
 • Mesane ve prostat problemleri
 • Ağrı öncesi ve süresince
 • menopoz
 • Selülit
FG Xpress PowerStrips - Uygulama Notları
FG Xpress PowerStrips uygularken, aşağıdaki noktalar dikkate alınmalıdır:
 • Harici kullanım içindir. Her şeridi sadece 1 kez uygulayın

 • Kullanım sırasında belirsiz rahatsızlık olarak, düzeltme ekini kaldırmak ve bir tavsiye almalıdır.

 • Belirsiz ağrıda ilk tanı yapmak gerekir. Tedavinin herhangi bir kör denemeler yapmayın.

 • Cilt hastalıkları durumunda ilk PowerStrips yapıştırılmış olup olmadığını ve nerede doktorunuza sormalısınız.

 • Şu ana kadar, diğer ilaçlar ile olumsuz yan etkiler ve etkileşimleri iyi bilinmektedir.

 • Kalıcı ilaç durumunda yine doktorunuza bildirmeniz gerekir.

 • Hamile öncelikle doktorunuza danışmalısınız.

 • 12 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

 • 12-48 saat içinde her 1-2 gün ihtiyaç duyulabilir veya olarak kullanımı.

 • Duştan veya banyodan sonra sadece 30 ila 60 dakika kalın.

 • Duş veya banyo önce 30-60 dakika çıkarın.

 • Aksi takdirde kolayca çözülecektir, PowerStrips üstünde veya altında eklem Tutkal.

 • Bir uygulama alanı seçin - saç tercihen serbest, ter olmadan ve bakım ürünleri olmadan

 • PowerStrips da daha küçük parçalar halinde kesilebilir.

 • PowerStrips doğal ürünlerden oluşmaktadır. Bunlar, suda çözünür olan ve kolay bir şekilde ayrılabilir.

 • Güneşte koymayın. 25 derece oda sıcaklığı up orijinal kaplarında depolayın.

 • Son kullanma tarihine (yaklaşık 1 yıl) sonra kullanmayınız.


FG Xpress PowerStrips - Önerilen yapışkan noktalar, çeşitli ağrı koşullarını hafifletmek için
Alan kafası
Baş ağrısı 1 tam şeritler boyun çapında geniş yaklaşık 3 inç. Alnını 1 şerit.
Veya görme sorunları olmadan Migren Bu tür baş ağrısı gibi.
sümüklü Uzun 3-4 cm ve burun ve / veya alnını 1 şerit üzerinde 3 cm genişliğinde bir şerit.
Boğaz Ağrısı Gırtlak boyunca önden 1 tam şerit.
Tonsillit 5 cm uzunluğunda 1 şerit, bademcikler üzerinde doğrudan genişliğinde 3 cm.
Diş ağrısı Maksilla: Uzun 10 cm, onu yanağından aşağı kulak 3 cm genişliğe kadar şerit.
Mandibula: nasıl maksilla ama alt çene kemiği altında ek 1 çubuk şerit.
Maksiller sinüs Abselenme Soğuk algınlığı gibi
Çınlama Önce ve kulakların arkasında küçük parçalar;
Alerjiler (deri, polen, alerji her türlü) Vertebra üzerinde 5x5 cm
Gün boyunca optik nedenlerle kapama bandını mümkün değilse tarif edildiği gibi, her akşam uygulanmalıdır.
Üst vücut değişir
Soğuk nedeniyle Öksürük Enine gırtlak altında 1 şerit. 1 şerit (yarım kaldırım genişliği) üst göğsünde sopa.
Soğuk nedeniyle nefes almada zorluk öksürük gibi.
Sindirim alanı
Disfaji
Mide ağrısı stres nedeniyle
Mide ağrısı gıda zehirlenmesi nedeniyle
Mide 1 tam yama.
Genel Karın ağrısı
Gıda zehirlenmesi nedeniyle karın ağrısı
Bilinmeyen İshal
Karın merkezli 1 tam yama.
Apandisit Ağrı yerinde 3 cm genişliğinde, 10 cm uzunluğunda 1 şerit
Diyabet (testler zaten yaklaşık 60 dakika sonra değerleri gelişmiş gösterdi) 1 şerit (sol kaburga marjı altında) pankreas üzerinde 3 cm genişliğinde, I0 cm uzunluğunda.
Erkek organları
Prostatit Mesaneye kasık saç ve yapışmasını çıkarın.
Kadın organları
Adet öncesi: Lomber 1 alçı.
Adet ağrısı
Yumurtalık iltihabı
Rahim iltihabı
Göbek boyunca 1 tam kaldırım.
Mantar hastalıkları 6x6 cm sıva parçası için kasık saç çıkarın.
Ürogenital
Böbrek zayıflığı
Genel yorgunluk bu uygulama süresi için kullanılır
Böbrek arkasındaki, Açık - Her yarım yukarıdan aşağıya yama, paralel belkemiği ve ayak tabanlarının altında merkezli böbrek noktalarında 4x4 cm bir parça (İlk nokta böbrek meridyen} vardır.
Sistit
Üretrit
Cinsel bozukluklar
Mesane 1 tam yama.
Uzun süreli bir kullanımı olarak 5x5 sm cinsel işlev bozukluğu bir parçası.
Eklemler ve omurga
Siyatik ağrısı ISG (sakroiliak) - ayrı bir şekilde çekerek kalça. 1 şerit 5 cm genişliğinde. Aşağı kalça arasındaki kaldırım uzunluğunun 1/3, lomber omurga kadar dinlenme.
Acı tarafı kalça, merkezi başka şerit (yaklaşık 6 cm genişliğinde) Gönderen.
Omuz ağrısı - yanıcı ise Yarım kesilmiş 1 yama; Bütün omuz üzerinden üst koldan yan her iki şeritler yan (hareketli tutmak iyi asfaltlama yarıya).
Artrit - iltihabı (osteoartrit değil). Tüm veya yarım alçı, doğrudan ağrılı alanda, eklem bağlı.
Boyun ağrısı Boyun 1 bütün yama karşısında.
Omurgada ağrı. Boyun ve omurga ağrı noktaları.
kas ağrısı
Kas ağrısı (tam etkilenen kas üzerine) Uzun kas: İlgili sonunda başlayın ve daha sonra acı yönünde sopa.
HBS
HBS (huzursuz bacak sendromu) ISG (sakroiliak) - ayrı bir şekilde çekerek kalça. 1 şerit 5 cm genişliğinde. Aşağı kalça arasındaki kaldırım uzunluğunun 1/3, lomber omurga kadar dinlenme.
Ayak üstünde yarım yama tutkal bağlı.
Kanser ağrısı
Meme kanseri Etkilenen alanı çevresinde küçük şerit.
Kolorektal kanser Karın merkezli 1 tam yama (sağ ve sol)
Cilt kanseri meme kanseri gibi.
Akciğer kanseri Klavikula ve meme arasındaki göğüs;
Her zaman tüm yama kullanın.
Mide kanseri 1 tam karnına yama ve tabanı altında merkezli böbrek noktaları 4x4 cm bir parça (ilk böbrek meridyen noktası}.
Pankreas kanseri (Sol kaburga marjı altında) pankreas Yarım bir yama.
Karaciğer kanseri Karaciğer Yarım bir alçı.
Prostat kanseri Sağ ve sol kasık üzerinde; Mesane / kasık höyük.
Kanser, diğer bütün türleri Etkilenen alanı çevresinde küçük şerit Tutkal.
Bacaklarda su
Bacaklarda su Bir yama yarıya ve böbrekler ve ayak tabanları altında merkezli küçük bir parça her geçerlidir.
4 hafta - 1 içinde fark etkisi ile dışarı zamanlı uygulamalar
Dolaşım bozuklukları / bacaklarda uyuşma, kollar (damarları ve örümcek damarlar variköz değil) Enine kasık kadar aşağı merkezli kasık ve 1 yama atmaktadır. Buna ek olarak, kalça ekleminin dışının 7x7 cm bir parça.
Ayrıca her iki ayak üstleri sıva parçası olabilir.
Sık idrara çıkma, aynı zamanda gece (yaklaşık 1 sonra önceki şimdi -karşılaştırma idrara çıkma zorunda ne sıklıkla emin olmak için önemlidir - 2 hafta kullanın) Omurganın alt paralel üstten yarım sıva ve tabanı altında merkezli böbrek noktaları 4x4 cm bir parça (ilk böbrek meridyen noktası} - böbrek arka yüzünde.
Tükenme, yorgunluk, enerji, depresyon eğilimi eksikliği, konsantrasyon kaybı TH 7 dahil böbrekler - omurga alt paralel yarım yama üst arka ve taban altında merkezli böbrek noktaları 4x4 cm bir parça (ilk böbrek meridyen noktası} üzerinde.
DEHB (çocuk ve yetişkin)
İlk etkileri hızla oluşabilir, ancak daha uzun bir süre uygulanacak.
Daha detaylı test çevrimleri henüz mevcut değildir.
TH 7 - Ek gece boyunda bir şerit (boyun omurları üzerinde 5x5 cm bir parça).
Yaklaşık 4 ay, göz ve dudak ve yarı-mukoza zarları sonra mukoza açık yaralar, yara izleri: Aşağıdaki alanları yamalar ile kullanılmamalıdır.


ForeverGreen - FGXpress PowerStrips : Sipariş ve ucuz ve ucuz online mağaza satın. - Türkiye, Türk, Turkey, Turkish

tuerk - Jeunesse Instantly Ageless

tuerk - Prelaunch in Brasil
Advertising in tuerk
Content in tuerk
Mining in tuerk
BTC in tuerk
BitCoin and Co. - tuerk
faccia il sollevamento - Jeunesse - tuerk
Nuveau : Facelift par de la creme Instnatly Ageless - tuerk
Skin Tightening - products of Jeunesse - tuerk
Rhytidectomie in Nederlands - tuerk
Scandinavia - Wrinkle ilmaiseksi - tuerk
Buy Instantly Ageless - tuerk
Jeunesse - Las arrugas de distancia - tuerk
behandling rynkor - tuerk
Jeunesse Global - Antifaltencreme - tuerk
Jeunesse Rynke Creme - tuerk
NEW : facelift in the bottle - tuerk
Reduce Wrinkles - tuerk

Gesichtslifting sofort

Facelifting ohne Nadel

Faltenreduktion ohne Nervengift

Facelift aus der Tube

Hautstraffung ohne Operation

Anti-Aging-Creme kaufen

Antifaltencreme bestellen

Gesichtsstraffung nur mit Creme

Faltenfrei in zwei Minuten

Effectcreme zur Faltenbehandlung

Faltencreme fr die Augen

Falten weg in 2 MinutenDiet in Los Angeles

Burn fat not Carbs in New York City

Weight loss in Houston

Lose weight in Chicago

Weight management in Phoenix

Fat burning diet in Philadelphia

Diet plan in San Diego

Weight reduction in San Antonio

Slim down in Toronto

Reduce weight in Dallas

Slimming in Vancouver

Fat killer in Montreal


Non-toxic wrincle reduction

Facelift in the box

skin tightening without needles

Wrinkle eye creme

Immediat face lift

In 2 minutes winkle-free

order here your anti aging cream

Rhytidectomy

wrinkle removement within two minutes

Buy anti aging cream

Face lifting without needle

effect cream for wrinkle threatment