INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Ak sa registrovať tu, zabezpečujeme tieto stránky zadarmoAk ste už registrovaný FG Xpress a chcete používať túto webovú stránku pre svoje vlastné účely, pošlite e-mail na adresu: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

K dispozícii po celom svete vo viac ako 190 krajinách
www.my-strip.com- Slovensko, slovenské, Slovakia, Slovak
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的


Slovensko, slovenské, Slovakia, Slovak - FG-Xpress PowerStrips - Kliknite sem pre zobrazenie videa, recenzie, skúsenosti, názory na produkty v teste.
Exchanger, Wallet, Arbitrage-Trading Payment - All in One Wallet plus Arbitrage-Trading - slovensky
bonus crypto token wallet - slovensky
indoor cannabis - slovensky

FG Xpress Powerstrips


S PowerStrips získate viac energie, vytrvalosť a väčšiu koncentráciu a duševnú kondíciu. FGXpress PowerStrips pomoc pri detoxikácii a čistenie a zabezpečiť zdravšie buniek a pre podporu kardiovaskulárneho systému. Pomôžeme pri znižovaní stresu a pomoc pre zdravšie a lepší spánok. Tieto PowerStrips slúži na posilnenie imunitného systému a zlepšenie sexuálnej funkcie.

VÝHODY POWERSTRIPS ™
• PowerStrips sú uvedené s FDA ako zdravotnej spôsobilosti 1. triedy zariadení, a tiež ako OTC (cez prepážku) klasifikovaný produktu.
K dispozícii je schválenie CE pre európsky trh.

• PowerStrips obsahujú účinné látky a vrstvu lepidla, ktorá má vonkajšiu vrstvu s oddelenou zmesí, ktoré prispievajú k úľave dočasné bolesti.

• Môžu byť nosené po dobu až 48 hodín a môže byť dodaná a odoslané po celom svete.

Ako to funguje

Ako používať

Pred a po infračervených obrazov

Ohlasy

Analýza živej krvi

FG Xpress Powerstrips


Zvlášť vhodné pre zmiernenie bolesti FGXpress PowerStrips, zmiernenie bolesti a trpí spoločnými problémami, chronickej bolesti, bolesti kĺbov, bolesti tela, reumatizmu, kmeňov a artritídou. Dodáva sa údajne k zlepšeniu spaľovania tukov a pomáha pri poruchách krvného obehu, bolesti hlavy. PowerStrips môžu byť tiež použité pre zníženie žilky a kŕčové žily. Sú vhodné pre rýchle Regenetation po cvičení tiež. Tieto PowerStrips možné použiť na tvár pre ošetrenie vrások a redukciu vrások.

POWERSTRIPS PRE úľavu od bolesti
PowerStrips obsahujú germánium - zložku s optickými vlastnosťami, ktoré vedie teplo - podobne ako biele svetlo so skleneným hranolom. Germánium zase teplo tela a životného prostredia - späť na oblasti, kde je použitý PowerStrips. Germánium tiež v rozpore so tepelné žiarenie do jeho jednotlivých častí, podobne ako hranol rozdelí biele svetlo do farieb spektra.

Jedná sa o "dlhej vlny" zložka tepla, ktoré prispievajú najvyššie percento pre úľavu od bolesti. Ako je znázornené infračervené obrazy, dlhé vlny teplo preniká do 10 cm v tele. V tomto regióne, je rozšírenie krvných ciev. To podporuje zvýšenie prietoku krvi a tvorbu prírodného tepla. Toto rozšírenie spolupracuje s ďalšími doplnkovými biochemických a neurologických procesov, ktoré prispievajú k úľave od bolesti, zatiaľ čo PowerStrip je na koži.

Kľúčové ingrediencie

Pri vývoji PowerStrips boli použité 5 kľúčové ingrediencie a technológie: Každá použitá PowerStrip má dve vrstvy. Vonkajšia vrstva obsahuje elementárne germánium. Vnútorné alebo adhezívny vrstva obsahuje zmes: fermentovaného kórejského červeného ženšenu, morského fytoplanktónu (Alpha 3 CMP ™) a lepidlo rozpustné vo vode. Denné použitie je jednoduché a pohodlné, rovnako ako šetrné k pokožke.
morského fytoplanktónu
Red Kórejský ženšen
Elemental germánium | Far Infrared Technology

recenzie produktov

Každý deň viac a viac ľudí na celom svete sa dozvedeli o unikátny vplyve energetických pásov a zverejní svoje skúsenosti na internete.

Tieto posudky sú individuálne vnímanie jednej osobe. Efekt alebo proces hojenia môže správať inak v každom človeku, a vyliečenie alebo zlepšenie zdravia nemožno sľúbil.
Návrat po nehode
Opuch rúk po operácii
koleno
prsty
ramenný kĺb
žilky
späť
spider skus
Back, rameno, Sleeping
fibromyalgia
rast
nohy
feet
oči
jednostranné zaťaženie
cukrovka
Prsníka, nerv (nemecky)
ramenoRozdiel medzi tepelnými škvrnami a FG Xpress PowerStrips

Komerčné vykurovacie náplasti z lekárne

Keď sa hovorí o vykurovaní patche, takže sa nazýva náplasť, ktorá sa aplikuje priamo na kožu na liečbu bolesti. Mnoho výhrevné podložky používajú účinnú látku kapsaicín, ktorý je získaný zo sušených plodov kajenské korenie.

Okrem toho existujú aj železný prášok na báze tepla náplasť. To neprichádza do priameho kontaktu s pokožkou s účinnými látkami a možnému podráždeniu kože. Práškové železo reaguje s kyslíkom zo vzduchu a tým vytvára teplo, ktorá sa dodáva do tela. Tu je však potrebné dbať, pretože železný prášok v žiadnom prípade prísť do styku s pokožkou. Takže náplasť nemožno strihať. V oboch verziách, úľava od bolesti je dosiahnuté výrobu tepla.

Vyrobené teplo podporuje krvný obeh, ktorý vedie k lepšiemu zásobovanie tkanív kyslíkom a živinami.FG Xpress PowerStrips

V PowerStrips na FG Xpress sú multifunkčné náplasť s tzv hybridné technológie. V PowerStrips kombinujú patentovanú zmes starých bylín, minerálov a prvky s prelomové nové technológie. V oblasti bolesti a nepohodlia svaly a tkanivá sa používajú na vytvorenie ďalšiu energiu. Tak, zdravie a liečenie sú v tele aktivuje. Tieto PowerStrips uvedená v USA FDA ako zdravotnícka pomôcka triedy 1.

PowerStrips sú tieto hlavné zložky:
 • Red Kórejský ženšen
 • morského fytoplanktónu
 • Elemental germánium
Elementárne germánium neprichádza do kontaktu s pokožkou, pretože sa nachádza na vonkajšej strane. Ďalšie účinné látky sú aplikované na vnútornej strane PowerStrips.
Heat náplasť

Úľava od bolesti v tepelných náplasti sa dosiahne buď liečivá, ako je kapsaicín, ktorý je odvodený z kajenské korenie, alebo železného prášku, ktorý je zahrievaný reakciou s kyslíkom.FG Xpress PowerStrips

V PowerStrips je teplo generované elementárne germánia. Tento germánium sa aplikuje na vonkajšej vrstvy, a nie je v kontakte s pokožkou. Germánium má schopnosť absorbovať telu vlastné teplo pripojiť tento nový a potom odrážajú späť do tela. Tiež teplo v našom prostredí je absorbovaná germánia a odráža až 10 cm hlboko v našich tkanivách. . PowerStrips sú multifunkčné náplasť s novou hybridnou technológiou.V oboch formách, cievy sú rozšírené tepla a podporuje krvný obeh. Transport kyslíka do buniek je stimulovaná.
Heat náplasť

Tepelné náplasti sú upevnené na bolestivé miesto na koži. Náplasti by sa nemali strihať, pretože inak aktívne zložky sú stratené. Práškového železa železného prášku na báze tepelných náplastí by dôjsť k poškodeniu kože.

Účinok trvá približne 10 až 48 hodín, v závislosti na type náplasti. Avšak, je potrebné počkať aspoň 12 hodín pred ďalšiu náplasť môže byť aplikovaná, pretože koža je podráždená aktívnymi látkami.FG Xpress PowerStrips

Ako vykurovacie náplasti sa PowerStrips byť prilepená priamo k oblasti bolesti. Avšak, je možné znížiť PowerStrips na menšie časti. To poskytuje väčšiu flexibilitu pri uplatňovaní a frekvencie.

Generovanie tepla je prirodzene dosiahnuté vyžarovaného telesné teplo a teplo z okolitého prostredia. Koža nie je dráždi liečivá. Z tohto dôvodu sa PowerStrips možno nosiť každý deň, a to nie je nutné, ako pri tepelných náplasti, prestávku medzi aplikáciami.

Doba pôsobenia PowerStrips je 48 hodín. PowerStrips ponúknuť oveľa viac než len úľavu od bolesti. PowerStrips sú, na rozdiel od tepelných náplastí, tzv multifunkčné náplasť s radom ďalších kladných vlastností.

Red Kórejský ženšen sa používa už tisíce rokov v tradičnej čínskej medicíne ako liek na mnoho chorôb. Okrem iného, kórejský červený ženšen môže viesť k väčšej energii a zlepšenie spánku.

Morského fytoplanktónu poskytuje buniek nášho tela so všetkými životne dôležitých zložiek. Telo sa z náplasti presne to, čo práve potrebuje v tejto chvíli. Naše telo bunky môžu regenerovať a liečiť naše telo samo len tým, že poskytuje optimálnu starostlivosť.
Heat náplasť

Účinné látky môžu dráždiť kožu a spôsobiť svrbenie. Počas používania, nemali by ste dodatočne vystavovať iným zdrojom tepla, ako sú vyhrievacie podušky a obklady. To môže viesť k ďalšiemu podráždeniu kože a poškodenie zdravia.

Teplo náplasť by sa nemala vzťahovať na otvorené zranenia alebo prichádzajú do kontaktu so sliznicou. To by mohlo viesť k ťažkým zápalom.FG Xpress PowerStrips

Výroba tepla je dosiahnuté bez účinných látok. To znamená, že riziko podráždenia pokožky je vylúčené. PowerStrips byť veľmi šetrné k pokožke a sú určené pre každodenné použitie. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. V prípade alergie na akúkoľvek zložku, ale starostlivosť by mala byť ponúknutá.
Heat náplasť

Cena tepla náplasti z lekárne je, v závislosti na výrobku, asi 2-4 euro.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips sú predávané cez formou priameho predaja. To znamená, že si môžete kúpiť priamo od spoločnosti, a nie od predajcu, alebo v lekárni. Tieto PowerStrips byť dodávané vo viac ako 190 krajinách sveta. To vás dostane do peknej obálke poštou. Náklady doprava je 4,95 dolárov po celom svete.

15 PowerStrips stojí 59,95 dolárov. Vrátane poštovného sú náklady na približne 3,50 EUR na PowerStrip (v závislosti na kurze).
morského fytoplanktónu
Vnútorná vrstva FG Xpress PowerStrips tiež morského fytoplanktónu. Príprava sa vykonáva podľa patentovaného vzorca (Alpha 3 CMP).

Jedna z tých vzácnych výrobkov, ktoré obsahujú takmer všetko, čo potrebujete k životu (a rekonštrukciu buniek) je fytoplanktónu.

   

Fytoplanktónu sú jednobunkové organizmy, ktoré sú tak malé, že môžu byť vidieť len pomocou mikroskopu. Vzhľadom k tomu, že sú mikroskopické, bunky tela ho okamžite (biologická dostupnosť), absorbujú a získať všetky hodnotné živiny súčasne - pre maximálnu účinnosť.

Fytoplanktónu, tiež známy ako "Super Food" je vidieť z NASA a mnohých vedeckých štúdií ako najdôležitejšie potravinárskych plodín na svete. Fytoplanktónu dodáva krajine s viac ako 90% požadovaného kyslíka. Fytoplanktónu je nielen významným zdrojom kyslíka, ale tiež dôležitým zdrojom potravy pre oceáne života. A to sa nám zdá.

Existuje len veľmi málo (potraviny), ktoré poskytujú všetky potrebné suroviny tvoriť nové bunky a zachovať existujúce bunky. Tieto úžasné rastliny obsahujú viac než 90 základných živín pre zdravé telo.

Fytoplanktónu obsahuje všetkých deväť aminokyselín nemôže byť produkovaný v ľudskom tele. Rovnako esenciálne mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) sú zahrnuté. Morského fytoplanktónu obsahuje kľúčové vitamíny a minerálne látky, ako je vitamín C, H, A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, selén, zinok, chróm, horčík, vápnik, železo, nikel a ďalšie.

Tieto cenné živiny sú dôležité pre výrobu nových zdravých buniek. Každý z nás nikdy bunkovú alebo energetické blokády, ktoré majú buď emocionálne alebo fyzické príčiny. Osobitná pozornosť je venovaná prírodné pigmenty (NP), ktoré sú tiež súčasťou z účinných zložiek v morských rias.

Niektoré výhody (ale nie všetky) z morského fytoplanktónu:
 • Podporte svoj kardiovaskulárne zdravie: Vysoký obsah antioxidantov, aminokyselín a vysokú úroveň omega-3 mastných kyselín je známe, že podporujú kardiovaskulárny systém.

 • Podporuje zdravú kožu: Fytoplanktónu má veľké množstvo bioflavonoidov, ktoré možno odstrániť toxíny z kožných buniek. Obsahuje tiež riboflavín, čo znižuje voľné radikály v kožných bunkách.

 • Imunitný systém je posilnená: Alanín, beta-karotén, bioflavonoidy a vitamín E podporujú Immumsystem.

 • Zvyšovanie energie: Fytoplanktónu detoxikuje telo a odstraňuje toxíny z buniek. To pomáha zlepšiť vašu energiu a náladu.

 • Stabilizuje hladinu cukru v krvi: Fytoplanktónu je naozaj dobré pre stabilizáciu hladiny cukru v krvi. Chróm prispieva na zabránenie alebo zmiernenie diabetu. Glutamová kyselina pomoc znížiť chuť na alkohol a cukor. Fenylalanín je známe, cukor chuť reduktor.

 • Podporuje zdravie kĺbov: Mangán pomáha udržiavať pohyblivosť kĺbov. Omega-6 mastné kyseliny môžu zmierniť príznaky artritídy. Patogénov, kyseliny znížiť ranné bolesti. Fytoplanktónu špeciálna podpora pohyblivosť kĺbov a znižujú bolesť a stuhnutosť.

 • Podpora funkcie pečene: Vo fytoplanktónu je arginín známy pre funkciu detoxikáciu pečene.

 • Zlepšuje mozgové funkcie: Vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, zlepšuje funkciu mozgu. Nukleovej kyseliny môžu zlepšiť pamäťových schopností. Fenylalanín zlepšuje duševnú jasnosť. Proline zvýšiť schopnosť učiť sa. Horčík pomáha znižovať nálady.

rozbory živín - Marine Phytoplankton (Alpha 3 CMP)
prvok popis podporuje Chýba prvok môže byť zvýšené riziko:
alanín aminokyselina formuláre proteíny
tvorba Muscle
imunitný systém
Odstraňuje prebytočné toxíny z pečene
Primerané hladina glukózy
vysoký tlak
Diabetes typu II
radikáli
hladina cukru v krvi
arginín aminokyselina imunitný systém
pečeň detoxikácia
Tvorba nových svalu
zdravá koža
zdravé kĺby
metabolizmus
artritída
Toxic pečene
slow metabolizmus
asparagín imunitný systém
brain Energizer
kyselina asparágová aminokyselina
Tiež známy ako L-aspartát
Dôležitú úlohu v cykle kyseliny citrónovej
Dôležitú úlohu v Krebsovho cyklu
mobilné energie
Zdravé RNA a DNA
imunitný systém
brain Energizer
chronická únava
depresia
beta karotén imunitný systém
lepšie trávenie
zlepšiť videnie
chráni rohovky
Zadarmo radikálna obrana
bioflavonoidy imunitný systém
Skin toxín odstraňovač

biotín

Podporuje lepšie vlasy
Boron trace minerálne
Podporuje vstrebávanie iných dôležitých živín
silnejšie kosti
duševné jasnosť
kardiovaskulárne zdravie
vstrebávanie vápnika
Zvýšiť svalovej hmoty
Pomoc pre príznaky menopauzy
Znížená hladina iných živín: vitamín D, vápnik, meď, horčík a
artróza
rakovina prostaty
vápnik minerálne Silnejšie kosti, zuby a spojivového tkaniva
upokojuje nervy
Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi
zdravé trávenie
Pomáha nervy odovzdávať správy na srdce a ďalších svalov
Normálne zrážanie krvi
Pomáha predchádzať vysoký krvný tlak
Prevencia rakoviny hrubého čreva
osteoporóza
hormonálne problémy
chlorofyl lepšie trávenie
chróm minerálne
90% populácie je nedostatok chrómu
Pomáha zmierňovať diabetes
control inzulín
kardiovaskulárne podpora
Hladiny Impuls DHEA
cukrovka
kobalt Opravy nervové bunky
Výroba červených krviniek
meď minerálne artritída úľavu
Výroba červených krviniek
kardiovaskulárne ochrana
Kostrové a nervový systém ochrany
Výroba silný antioxidačný superoxiddismutázy
Zdravá koža a vlasov
Produkcia melanínu: (koža, vlasy, a farby očí)
zabraňuje vydutín
podporuje kolagén
tepny kalenie
gray vlasy
kardiovaskulárne ochorenia
artritída
osteoporóza
cysteín Carcinogens detox
elektrolyty pomáha obličky
Odstránenie toxických odpadov
fluór zdravé zuby
hustota kostnej
kyselina listová duševné focus
zabraňuje anémia
germánium Epstein-Barrovej
Gamma kyseliny linolénovej znižuje hladinu cholesterolu
kyselinu glutámovú Neurotransmiteru glutamanu tiež volal Znižuje alkohol chute
Znižuje túžbu po cukre
mozgová aktivita
Pomáha správnej poruchy osobnosti
Vhodné pre poruchy správania u detí
Pomáha na liečbu epilepsie
glutamín mozgová aktivita aminokyselina
Svalové budovanie a údržba
Odstránenie amoniaku z pečene
Zdravé centrálny nervový systém
lepšie nálada
viac energie
chronická únava
Nižšia funkcie imunitného systému
artritída Reumatoidná
sklerodermia
Glutatión antioxidant Zadarmo radikálna obrana
imunitný systém
chráni zrak
vytvorenie Energy
Zabraňuje hromadeniu oxidovaných tukov
Nedostatok rovnováhy a koordinácie
duševné poruchy
otrasy
ateroskleróza
glycogén fyzická výdrž
histidín resorpcie
Odstraňuje toxické kovy
jód Regulácia telesnej hmotnosti
železo trace minerálne
Potreba, aby hemoglobínu
Je to najčastejší nedostatok po celom svete
emocionálne zdravie
zabraňuje anémia
fyzikálne energie
Červené krvinky
Muscle zdravie
okysličenie krvi
Rast nedostatok na deti
anémia
závrat
Dýchavičnosť
bolesť hlavy
únava
popudlivosť
izoleucín vytvorenie Muscle
pečeň oprava
lecitín rozpustenie cholesterol
Krátkodobej pamäte
leucín Znížiť hypoglykemické symptómy
kyselina linolová Zabraňuje vírusovej infekcie
lyzín hustota kostnej osteoporóza
magnézium minerálne kľud
Znižuje migrény
antistresový
Pomáha predchádzať vzniku krvných zrazenín
kardiovaskulárne zdravie
Zabraňuje komplikácií spojených s diabetom
Vlastnosti a vlastnosti dlhovekosť Anti-aging
nálady
mangán antioxidant
Pomáha previesť bielkovín a tukov na energiu
joint mobility
Zadarmo radikálna obrana
trávenie
bone štruktúra
Zníženie hladiny únavové
pamäť
Zlepšenie funkcie štítnej žľazy
osteoporóza
Zlé vstrebávanie vitamínov
neplodnosť
slabosť
záchvaty
ateroskleróza
zmätok
svalové kontrakcie
očné problémy
strata pamäti
metionín zlepšuje pamäť
lepšie nálada
Odstraňuje ťažké kovy
molybdén trace minerálne
Nachádza sa vo všetkých tkanivách v tele: kosti, zuby, obličky, pečeň a
Pomáha použitie železnej rezervy
Pomáha spaľovať tuk
dlhovekosť Problémy telesného vývoja
anémia
zubný kaz
impotencia
niacín vitamín B3

znižuje stres
znižuje hladinu cholesterolu
Pomáha zvrátiť aterosklerózu

nikel bunkový rast
vylepšenia Pamäťové
Omega 3 mastných kyselín Flexibilita bunkovej membrány
Pomáha k zníženiu hladiny cholesterolu
kardiovaskulárne podpora
omega 6 mastných kyselín Úľava pre artritída príznaky
Zlepšenie tónu pleti
kardiovaskulárne podpora
kyselina pantoténová vitamín B5 Úľava pre artritída príznaky
Znižuje toxicity frm alkohol
Zadarmo radikálna obrana
fenylalanín duševné jasnosť
Znižuje túžbu po cukre
fosforový zdravé zuby
Pomoc kostnej opravu
draslík minerálne znižuje vysoký krvný tlak
Ovládanie krvný tlak
Nervových a svalových funkcií
alergie ošetrujúci
hypoglykémia
Proline Zvyšuje schopnosť učiť sa
chrupavka oprava
pyridoxín vitamín B6 imunitný systém
zmierňuje PMS
riboflavín energy booster
Zadarmo radikálna obrana
Eye a vízia
únavu očí
RNA duševné focus
selén minerálne imunitný systém
zmierňuje úzkosť
serín Zdravie kože a krása
kremík Zdravie kože a tón
sodík
superoxiddismutáza SOD Radikáli prevencia
substancie P duševné focus
tiamín vitamín B1 zvýšenie energetickej
duševný postoj
stres odľahčovacia
Theonine imunitný systém
tón pleti
tyrozín emocionálne zdravie
duševné jasnosť
pamäť
valín Muscle budova
vanádium Kontrolný hladiny cukru v krvi
vitamín B12 fyzikálne energie
duševné focus
Nervový systém opravy
vitamín C ďasná zdravie
Znižuje riziko vzniku rakoviny
prechladnutie
vitamín E imunitný systém
Zdravé nervového tkaniva
zinok prostaty
imunitný systém
akné
pamäť
Bežné symptómy prechladnutia
ióny striebra
FG Xpress PowerStrips obsahujúce ióny striebra. Tie sú známe pre ich silný antimikrobiálnu aktivitu, a ako prírodné antibiotiká.

Čo presne sú ióny striebra?

Už dlho je známe, že ióny striebra sú účinné proti širokému spektru mikroorganizmov.

   

Antimikrobiálny účinok striebra je známy v klinickej praxi už viac ako 100 rokov.

V súčasnej dobe, strieborné ióny sú používané v rôznych lekárskych aplikáciách, ako je napríklad ošetrenie zubov, katétrov a hojenie popálenín pre reguláciu rastu baktérií. Strieborné ióny sú používané pre rad nelekárske účely, ako napríklad v elektrických spotrebičov.

Pre mnoho vírusov, baktérií, prvokov a bunky húb, strieborné ióny mať za následok buď smrť alebo nečinnosti týchto infekčných druhov. Potom, čo boli vyvinuté antibiotiká, využitie striebra bol videný ako staromódny a menej efektívna ako antibiotiká. Zdá sa, že sa opäť teraz mení, ako viac a viac baktérií stať rezistentnými voči antibiotikám.

Ionizácie je považovaný za ďalší krok v technológii striebra. Používa sa rovnakým spôsobom ako koloidné striebro, ale iónové striebro sa skladajú z atómov, skôr než častice.
Navyše k ich účinkom na bakteriálnych enzýmov, strieborné ióny spôsobujú významnú inhibíciu rastu baktérií. Zabraňujú delenie buniek a poškodenie bunkovej membrány a obsah baktérií. To je bunková membrána priepustnejšie, a teda zasahuje do bunkového metabolizmu.

Iónové koloidné striebro je netoxický a neexistujú žiadne vedľajšie účinky. Nie sú známe žiadne interakcie alebo nežiaduce reakcie s inými liekmi.

Bolo zistené, že striebro je veľmi dôležitý pre imunitný systém. Pomáha naše bunky v boji proti cudzím organizmom.
Red Kórejský ženšen
Kórejský červený ženšen je najúčinnejší ženšen, ktorý je k dispozícii. To dostalo jeho meno, pretože z jeho mnohých zdravotných výhod. Má názov "Panax", čo znamená "všeliek". Používa sa po tisíce rokov v ázijských kultúrach. V súčasnej dobe, kórejský červený ženšen sa používa po celom svete.


   

Red Kórejský ženšen trvá 6 rokov, rast v krajine. Potom, absencia 10 rokov, musí byť udržiavaná medzi časmi výsadbu. V dôsledku toho, kórejský červený ženšen obsahuje vysoký podiel aktívnych prvkov a je oveľa drahšie ako iné typy ženšenu.
Vyššie náklady sú oprávnené, pretože obsahuje trikrát väčší podiel ginsenozidu a sa pestuje bez použitia pesticídov. V kórejskom červeného ženšenu, existujú rôzne aminokyseliny, enzýmy, vitamíny a viac než 40 minerálov.

Kórejský červený ženšen a jeho účinky na naše zdravie.

Kórejský červený ženšen obsahuje veľa účinných látok. Najdôležitejšie látky sa nazývajú ginsenoidy alebo panaxosides. Vnútorná vrstva FG Xpress PowerStrips obsahuje zmes fermentovaného kórejského červeného ženšenu, ktorý obsahuje 32 rôznych druhov saponínov.

Obsahuje vitamíny, aminokyseliny, esenciálne oleje a prírodné enzýmy a jedinečný obsah minerálov: 42 prírodné minerály, ako napríklad vitamíny A, E a B12 a tiamín, riboflavín, niacín, vápnika, železa, fosforu, sodíka, draslíka, mangánu, horčíka, síry a cínu.

Vzhľadom k vysokému obsahu minerálov kórejského červeného ženšenu sa pripisuje schopnosti k posilneniu imunitného systému a prispieva k prirodzenej detoxikácii organizmu. Kórejský červený ženšen sa používa v boji proti únave a poskytnúť telu viac energie počas športovej aktivity. Ginsenoidy, ktoré sa nachádzajú v kórejskej červeného ženšenu sú tiež známe pre svoju schopnosť zvýšiť duševnú výkonnosť a znížiť duševnej ľahostajnosť. Ginsenoidy by mal tiež pomôcť telu v prírodnom uvoľňuje stres. Kórejský červený ženšen je tiež pôsobiť ako prírodné sedatívum a prispieť k zvýšeniu metabolické funkcie. Stres môže tiež viesť k úrovniam zvýšenie kortizolu, čo vedie k zápalu (spoločný zdroj bolesti). Vysoké hladiny kortizolu v krvi tiež bráni produkcii inzulínu, takže kórejský červený ženšen môžu byť užitočné pre diabetikov a pre ľudí s reumatoidnou artritídou - bez použitia steroidov.

Aké sú prínosy pre zdravie?

Kórejský červený ženšen môže mať pozitívny vplyv na:
 • nízkoenergetické
 • vyčerpanie
 • imunodeficiencie
 • nedostatok koncentrácie
 • impotencia
 • Kardiovaskulárne ochorenia
 • vysoký alebo nízky krvný tlak
 • závrat
 • prevenciu demencie alebo Alzheimerovej choroby
 • Karcinomatóza
 • zvýšená hladina cukru v krvi
 • Hladiny cholesterolu v krvi
Elemental germánium | Far Infrared Technology
Vonkajšia vrstva PowerStrips impregnované elementárne germánia. Germánium je prírodný minerál s veľmi zvláštnu schopnosť vytvárať vlny energie z vlastnej telesné teplo.


   

Elementárne germánium zhromažďuje vyžarovanej energie z tela, refocused túto energiu a odráža ho v podobe ďaleko, infračerveného žiarenia späť hlboko do tkanív v tele. To vedie k prívodu energie priamo do buniek, orgánov a systémov tela, ale aj vo svaloch. Tieto vlny prenikajú hlboko do tela, a tým aktivovať bunky a systém tela.

To má za následok úľavu od bolesti prírodnej generovaním tepla hlboko do svalov, a tým, že podporuje zvýšený prietok krvi, a to najmä v oblasti náplasti.

V PowerStrips aktivovať zďaleka infračervené (FIR) oxid dusnatý, protizápalová látka, ktorá je označovaná ako "zázračné molekuly". To podporuje imunitný systém v boji proti bakteriálnym infekciám, vírusy a parazity, a dokonca aj k zníženiu rastu niektorých druhov rakoviny.
FIR odstraňuje nahromadené toxíny a podporuje lymfatický obeh. Mnoho zdravotných problémov je spôsobených zlou lymfatického obehu. To zlepšuje funkciu bielych krviniek, čím je zlepšená, a tým reakcia imunitného systému, taktiež odstránenie cudzích patogénov a bunkových odpadových produktov. Tým, FG Xpress PowerStrips táto energia môže byť použitá 24 až 48 hodina.
Zvýšená vzdialenej infračervenej energie je tiež zodpovedný za úľavu od bolesti - zvýšením tepla v tkanivách tela. Vzhľadom k jeho termogénny vlastností a schopností vytvárať teplo pre úľavu od bolesti, germánium je jedna z prírodných surovín v FG Xpress PowerStrips.

Far-infračervené lúče, tiež známy ako FIR sú neviditeľné spektrum slnečného žiarenia, ktorá bola objavená na začiatku 18. storočia. Vlnová dĺžka tohto svetla rozsahu spektra neviditeľného svetla, až do mikrovlnnej rúry. Aj keď neviditeľné súčasťou rovnakého pásma nie je vidieť, ale je cítiť ako teplo.

Asi 80% z celkovej energie vyrobenej slnkom je FIR. Je však zaujímavé, vzdialenej infračervenej energie (FIR), emitovaného v ľudskom tele. Vzdialené infračervené lúče svetelného spektra môže preniknúť všetky vrstvy ľudského tela. FIR energie dosahuje veľké oblasti a vzdialené miesta v svalov, kostí a tkanív.

Popísaný nárast energie v telesnej tkanive možno dokumentovať s infračervenou kamerou.

Pred použitím sa PowerStrips Po použití PowerStrips
Vyhlásenie tu vyrobené sú určené len pre informáciu. FG Xpress PowerStrips používa k úľave od bolesti. To nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc, stanovenie diagnózy alebo liečby. Táto informácia nie je prísľub spásy alebo prísľubom účinky.
FG Xpress PowerStrips - aplikácia

 • chronická bolesť
 • Depresia, stres
 • Problémy s potenciou
 • bolesti kĺbov
 • fat pálenie
 • Nedostatok energie, sily a problémy vytrvalostné
 • Kardiovaskulárne problémy, obehové poruchy
 • acidóza
 • nedostatok koncentrácie
 • Poruchy spánku
 • Bolesť v oblasti chrbtice, krku a ramien
 • Migrény
 • Hluk Tinitus / hlava / Náhla strata sluchu
 • arterioskleróza
 • Kašeľ, bolesť v krku, angína
 • cukrovka
 • nedostatok energie
 • Detoxikácia
 • Vody v nohách
 • Močového mechúra a prostaty problémy
 • Bolesť pred a počas obdobia
 • menopauza
 • celulitída
FG Xpress PowerStrips - Poznámky k použitiu
Nasledujúce body sa musia brať do úvahy pri uplatňovaní FG Xpress PowerStrips:
 • Len na vonkajšie použitie. Použiť všetky prúžky iba 1x

 • V nejasného nepohodlie počas používania, mali by ste odstrániť náplasť a prijať radu.

 • V nejasné bolesti, mali by ste najprv vykonať diagnózu. Nepoužívajte žiadne slepé skúšky liečby.

 • V prípade kožných ochorení, mali by ste najprv opýtajte sa svojho lekára, či a kde je PowerStrips môžu lepiť.

 • Zatiaľ nie sú známe žiadne nežiaduce vedľajšie účinky a žiadne interakcie s inými liekmi.

 • V prípade trvalého liekov, mali by ste aj naďalej informovať svojho lekára.

 • Tehotná by mali najprv poradiť so svojím lekárom.

 • Nie je vhodné pre deti do 12 rokov.

 • Použiť podľa potreby, alebo raz za 1 až 2 dni po dobu 12 až 48 hodín.

 • Len držať 30-60 minút po sprchovaní alebo kúpaní.

 • Pred sprchovanie alebo kúpanie odobrať tridsať až šesťdesiat minút.

 • Lepiť PowerStrips nad alebo pod kĺbmi, inak budú ľahko vyriešiť.

 • Zvoľte oblasť použitia - najlepšie bez vlasov, bez potu a bez produktov pre starostlivosť o

 • PowerStrips možno tiež znížiť na menšie kúsky.

 • PowerStrips pozostávajú z prírodných produktov. Sú rozpustné vo vode a môžu byť ľahko oddelené.

 • Neklaďte na slnku. Uchovávajte v pôvodnom obale pri izbovej teplote do 25 stupňov.

 • Nepoužívajte po dátume exspirácie (asi 1 rok).


FG Xpress PowerStrips - Odporúčané lepiace body zmierniť rôzne podmienky bolesti
Oblasti hlavy
Bolesť hlavy 1 celé prúžky asi 3 cm široký cez krk. 1 pruh cez čelo.
Migréna s alebo bez videnia problémov ako sú bolesti hlavy.
výtok z nosa 3-4 cm dlhé a 3 cm široký pásik cez nos a / alebo 1 pás cez čelo.
Bolesť v krku 1 celá lišta spredu cez hrtana.
Angína 1 prúžok, 5 cm dlhý, 3 cm široký priamo na mandliach.
Bolesť zubov Horná čeľusť: vyzliecť až 10 cm dlhé, 3 cm šírka od ucha dole tvári.
Dolná čeľusť: Ako horná čeľusť, ale ďalšie 1 palica pruh pod dolnej čeľuste.
Čeľustnej dutiny hnisanie pokiaľ ide o prechladnutie
Tinnitus Malé kúsky pred a za ušami;
Alergie (koža, peľ, všetky druhy alergií) 5x5 cm na krčnej chrbtice
Ak je na sebe náplasť z optických dôvodov v priebehu dňa nie je možné, mali by byť použitá každý večer, ako je popísané.
Rozsah hornej časti tela
Kašeľ kvôli nachladnutiu 1 prúžok priečne pod hrtana. 1 prúžok (polovica šírky vozovky), držať cez hornej časti hrudníka.
Ťažkosti s dýchaním, pretože za studena ako je kašeľ.
Tráviace oblasť
Dysfágie
Bolesť žalúdka spôsobené stresom
Bolesť žalúdka spôsobené otravou jedlom
1. Celá náplasť na bruchu.
Bolesť brucha všeobecne
Bolesť brucha v dôsledku otravy jedlom
Hnačka neznámeho pôvodu
1 celá náplasť sústredil na bruchu.
Zápal slepého čreva 1 prúžok 10 cm dlhý, 3 cm široký v mieste bolesti
Diabetes (testy ukázali, že už zlepšil hodnoty po asi 60 minút) 1 prúžok I0 cm, 3 cm široký na slinivky brušnej (nižšie v ľavom rebrami).
Muž orgány
Prostatitis Odstráňte ochlpenie a prilepenie do močového mechúra.
Ženské orgány
pred menštruáciou: 1. omietka na bedrovej chrbtice.
Menštruačné bolesti
Vaječníkov zápal
Maternice zápal
1 celý chodník cez brucho.
Hubové choroby Odstrániť ochlpenie na kus omietky 6x6 cm.
Urogenitálne
Kidney slabosť
V celkovej vyčerpanosti je táto aplikácia slúži k dĺžke trvania
Na zadnej strane, na obličky - sú každý pol náplasť od zhora nadol, rovnobežne s chrbticou a kus 4x4 cm na obličky body sa stredom pod chodidlá (prvý bod obličky poludník}.
Cystitída
Uretritída
Sexuálne poruchy
1. Celá náplasť na močový mechúr.
V sexuálnych porúch kus 5x5 cm ako dlhodobé užívanie.
Kĺbov a chrbtice
Sedacieho bolesť ISG (krížovodriekové) - Nohavice ťažné od seba trochu. 1 pás 5 cm široký. 1/3 dĺžky chodníka dole medzi zadok, zvyšok do bedrovej chrbtice.
Z zadok bolestivé strany, centrálne ďalšie pásu (asi 6 cm).
Bolesť Rameno - ak sú horľavé 1 náplasť znížiť na polovicu; oba pruhy vedľa seba z hornej časti paže po celej rameno (na polovicu dlažba lepšie držať na pohybe).
Artritída - zápal (nie osteoartritída). Celá polovica alebo omietky, v závislosti na kĺbe, priamo na bolestivé miesto.
Krku bolesti Na druhej strane krku 1. celý patch.
Bolesť v chrbtici. V krku a bolesť body na chrbtici.
bolesť svalov
Bolesť svalov (presne na postihnutom svale) Dlhé sval: Štart na príslušnom konci a potom držať v smere bolesti.
RLS
RLS (syndróm nepokojných nôh) ISG (krížovodriekové) - Nohavice ťažné od seba trochu. 1 pás 5 cm široký. 1/3 dĺžky chodníka dole medzi zadok, zvyšok do bedrovej chrbtice.
V závislosti pol patch lepidlo na hornej časti nôh.
Bolesť Cancer
Rakovina prsníka Malý pás okolo postihnutej oblasti.
Kolorektálny karcinóm 1 celá náplasť sa sústredil na bruchu (vpravo a vľavo)
Rakovina kože ako je rakovina prsníka.
Rakovina pľúc Na hrudi medzi kľúčnou kosťou a bradavky;
vždy celú opravu.
Rakovina žalúdka 1. Celá náplasť na brucho a kus 4x4 cm na obličkových body uprostred pod chodidlami (prvá ľadvina poludník bod}.
Pankreasu rakovina Pol náplasť na slinivky brušnej (pod ľavým rebrom).
Rakovina pečene Pol omietka na pečeň.
Rakovina prostaty Na pravej a ľavej triesla; Močového mechúra / lonovej kopec.
Všetky ostatné typy rakoviny Lepidlo malý prúžok okolo postihnutej oblasti.
Voda v nohách
Voda v nohách Znížiť na polovicu opravu a uplatniť každý z obličiek a malý kúsok uprostred pod chodidlami vašich nôh.
Čas aplikácie s výrazným účinkom v rámci 1-4 týždne
Obehové poruchy / necitlivosť v nohách, ramená (nie kŕčové žily a žilky) Depilovať triesla a 1 náplasť na stred priečne až do rozkroku. Okrem toho, kus 7x7 cm na vonkajšej strane bedrového kĺbu.
Tam môže byť tiež kus omietky na oboch vrcholoch nohách.
Časté močenie, aj nočné (dôležité mať istotu, ako často budete musieť močiť -comparison z predtým teraz, po cca 1 až 2 týždne použitie) Na zadnej strane obličky - pol omietky zhora nadol rovnobežne s chrbticou a kus 4x4 cm na renálnej body sa stredom pod chodidlami (prvá obličiek poludníka bodu}.
Vyčerpanie, únava, nedostatok energie, depresie tendencie, strata koncentrácie TH 7 vrátane obličky - Na zadnej polovica náplasť zhora nadol rovnobežne s chrbticou a kus 4x4 cm na renálnej body sa stredom pod chodidlami (prvá obličiek poludníka bodu}.
ADHD (deti aj dospelí)
Prvé účinky sa môžu objaviť rýchlo, ale dlhšiu dobu majú byť použité.
Podrobnejšie skúšobné cykly nie sú zatiaľ k dispozícii.
TH 7 - ďalšiu noc pruh na krku (kus 5x5 cm na krku stavcov).
Tieto oblasti by nemali byť používané s náplasťou: slizníc, otvorené rany, jazvy po asi 4 mesiace, očí a pier a semi-slizníc.


ForeverGreen - FGXpress PowerStrips : objednať a kúpiť lacné a lacný internetový obchod. - Slovensko, slovenské, Slovakia, Slovak

slovensky - Jeunesse Instantly Ageless

slovensky - Prelaunch in Brasil
Advertising in slovensky
Content in slovensky
Mining in slovensky
BTC in slovensky
BitCoin and Co. - slovensky
faccia il sollevamento - Jeunesse - slovensky
Nuveau : Facelift par de la creme Instnatly Ageless - slovensky
Skin Tightening - products of Jeunesse - slovensky
Rhytidectomie in Nederlands - slovensky
Scandinavia - Wrinkle ilmaiseksi - slovensky
Buy Instantly Ageless - slovensky
Jeunesse - Las arrugas de distancia - slovensky
behandling rynkor - slovensky
Jeunesse Global - Antifaltencreme - slovensky
Jeunesse Rynke Creme - slovensky
NEW : facelift in the bottle - slovensky
Reduce Wrinkles - slovensky

Gesichtslifting sofort

Facelifting ohne Nadel

Faltenreduktion ohne Nervengift

Facelift aus der Tube

Hautstraffung ohne Operation

Anti-Aging-Creme kaufen

Antifaltencreme bestellen

Gesichtsstraffung nur mit Creme

Faltenfrei in zwei Minuten

Effectcreme zur Faltenbehandlung

Faltencreme fr die Augen

Falten weg in 2 MinutenDiet in Los Angeles

Burn fat not Carbs in New York City

Weight loss in Houston

Lose weight in Chicago

Weight management in Phoenix

Fat burning diet in Philadelphia

Diet plan in San Diego

Weight reduction in San Antonio

Slim down in Toronto

Reduce weight in Dallas

Slimming in Vancouver

Fat killer in Montreal


Non-toxic wrincle reduction

Facelift in the box

skin tightening without needles

Wrinkle eye creme

Immediat face lift

In 2 minutes winkle-free

order here your anti aging cream

Rhytidectomy

wrinkle removement within two minutes

Buy anti aging cream

Face lifting without needle

effect cream for wrinkle threatment