INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Jeśli zarejestrujesz się tutaj, oferujemy tę stronę za darmoJeśli jesteś już zarejestrowany FG Xpress i chcesz korzystać z tej strony dla własnych celów, wyślij e-mail na adres: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

Dostępny na całym świecie w ponad 190 krajach
www.my-strip.com- Polska, Poland, Polish
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的


Polska, Poland, Polish - FG-Xpress PowerStrips - Kliknij tutaj, aby zobaczyć filmy, opinie, doświadczenia, opinie o produktach w teście.
Exchanger, Wallet, Arbitrage-Trading Payment - All in One Wallet plus Arbitrage-Trading - polski
bonus crypto token wallet - polski
indoor cannabis - polski

FG Xpress Powerstrips


Z PowerStrips masz więcej energii, wytrzymałości i większą koncentrację i sprawność umysłową. FGXpress PowerStrips pomaga w detoksykacji i oczyszczania oraz zapewniają zdrowsze komórki i do wsparcia układu sercowo-naczyniowego. Pomóc w zmniejszeniu poziomu stresu i pomoc dla zdrowszego i lepszego snu. W PowerStrips służą do wzmocnienia systemu odpornościowego i poprawę funkcji seksualnych.

ZALETY POWERSTRIPS ™
• PowerStrips są wymienione w FDA Class nr 1 dla urządzeń medycznych, a także jako OTC (over the counter) klasyfikacji produktu.
Istnieje Zatwierdzenie CE na rynek europejski.

• PowerStrips zawiera substancje czynne i warstwę kleju, warstwę zewnętrzną i oddzielną mieszanin, co przyczynia się do tymczasowego bólu.

• Mogą być noszone przez okres do 48 godzin i mogą być dostarczane i sprzedawane na całym świecie.

Jak to działa

Jak korzystać

Przed i po zdjęcia w podczerwieni

Referencje

Analiza krwi na żywo

FG Xpress Powerstrips


Szczególnie nadaje się do PowerStrips ból ulga FGXpress, łagodzi ból i cierpienie z problemami stawowymi, przewlekły ból, bóle stawów, bóle mięśni, reumatyzm, szczepów i zapalenia stawów. Chodzi o rzekomo poprawić spalanie tłuszczu i pomaga w zaburzeniach krążenia, bóle głowy. PowerStrips może być również stosowany do redukcji żyły Spider żylaków. Nadają się również do szybkiego Regenetation po ćwiczeniach. Z PowerStrips można stosować na powierzchni do obróbki zmniejszania zmarszczek i zmarszczek.

POWERSTRIPS DLA bólu
PowerStrips zawiera german - składnik o właściwościach optycznych, który przewodzi ciepło - podobne do światła podczerwonego. German zatrzymuję energię i temperaturę ciała w komórkach naszego organizmu, w którym stosuję się PowerStrips. German łamie również promieniowanie cieplne, które działa na nasze komórki ciała.

To jest "Długa fala" elementem ciepła, która przyczynia się do zmniejszenia bólu. Jak pokazano obrazy w podczerwieni, długofalowe ciepła przenika do w organizmie 10 cm. W tym rejonie występuje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ta powoduje wzrost przepływu krwi i powstawanie naturalnego ciepła. To przedłużenie współpracuje z innych uzupełniających procesów biochemicznych i neurologicznych, które przyczyniają się do złagodzenia bólu podczas PowerStrip się na skórze.

Kluczowe składniki

W opracowaniu PowerStrips jest 5 kluczowych składników i technologi, które zostały wykorzystane: Za każdym razem stosowana PowerStrip ma dwie warstwy.Zewnętrzna warstwa zawiera minerał germanu. Wewnętrzna warstwa lub klej zawiera mieszankę: sfermentowanego czerwonego żeń-szenia koreańskiego, Marine fitoplanktonu (Alpha 3 CMP ™) i klej rozpuszczalny w wodzie.Codzienne stosowanie jest łatwe i wygodne, jak i delikatne dla skóry.
Marine fitoplanktonu
Żeń-szeń koreański czerwony
Elementarna germanu | Technologia podczerwieni

Recenzje produktów

Każdego dnia coraz więcej ludzi na całym świecie dowiaduję się o niepowtarzalnym efekcie, a swoje doświadczenia publikują w Internecie.

Te opinie są indywidualne oparte na osobistych doświadczeniach. Efekt lub proces gojenia może zachowywać się inaczej u każdej osoby; wyleczenia lub poprawy stanu zdrowia nie może być zagwarantowane.
Powrót do funkcjonowaniu po wypadku.
Spuchnięta ręka po operacji
Kolano
Palce
Staw barkowy
Pajączki na twarzy
Powrót do zdrowia
Ukąszenie pająka
Kręgosłup, łopatka, Spanie
Fibromialgia
Wzrost
Nogi
Stopy
Oczy
Jednostronne obciążenie
Cukrzyca
Klatka piersiowa, nerwy
RamięRóżnica między Plastrami i PowerStrips FG Xpress

Komercyjne plastry grzewcze z apteki

Gdy mówimy o plastrach grzewczych, co nazywane jest plaster, który jest stosowany bezpośrednio na skórę w celu leczenia bólu. Wiele plastrów grzewczych używa aktywnego składnika, który jest wyodrębniony z suszonych owoców pieprzu cayenne.

Ponadto, istnieje również na bazie proszku żelaza plastra grzewczego. To nie wchodzi w bezpośredni kontakt skóry ze składnikami aktywnymi i ewentualnego podrażnienia skóry. Proszek żelaza reaguje z tlenem z powietrza, a tym samym wytwarza ciepło, które jest dostarczane do ciała. Tu jednak należy zachować ostrożność, ponieważ proszek żelaza może w niektórych okolicznościach wchodzić w kontakt ze skórą. W obu wersjach, ulgę w bólu osiąga się poprzez wytwarzanie ciepła.

Wytworzone ciepło wspomaga krążenie krwi, co prowadzi do lepszego zaopatrzenia tkanek z tlenem i substancjami odżywczymi.PowerStrips FG Xpress

W PowerStrips z FG Xpress są wielofunkcyjne poprawka z tzw technologii hybrydowej. W PowerStrips łączymy opatentowaną mieszankę ziół, minerałów starożytnych i elementów z przełomowej nowej technologii. W zakresie bólu i dyskomfortu mięśni i tkanek są używane do tworzenia dodatkowej energii. Tak więc, zdrowie i leczenie są uaktywniane w organizmie. PowerStrips są wymienione w USA przez FDA jako urządzenie medyczne klasy 1.

PowerStrips występują następujące główne elementy składowe:
 • Żeń-szeń koreański czerwony
 • fitoplankton morski
 • elementarna germanu
Elementarna germanu nie stykają się ze skórą, ponieważ znajduje się na zewnętrznej stronie. Inne substancje czynne stosuje się na wewnętrznej stronie PowerStrips.
Plaster grzewczy

Plastry grzewcze osiąga się za pomocą antybiotyku takiego jak kapsaicyna, która pochodzi z pieprzu Cayenne, lub proszku żelaza, który jest ogrzewany przez reakcję z tlenem.PowerStrips FG Xpress

W PowerStrips ciepło jest generowane przez elementarnej germanu. Ten german stosuje się na warstwę zewnętrzną i nie jest w kontakcie ze skórą. German ma zdolność do wchłaniania przez organizm własne ciepło, a następniepowraca z powrotem do ciała. Również ciepło środowiska jest pochłaniane przez german i odbija się głęboko do 10 cm do naszych tkanek. . PowerStrips są wielofunkcyjne z nowej technologii hybrydowej.W obu postaciach, naczynia krwionośne są rozszerzone przez ciepło i ukrwienie. Następuje transport tlenu do komórek stymulowanych.
Plaster grzewczy

Plastry grzewcze są przymocowane do bolesnego obszaru na skórze. Plastry grzewcze nie powinny być cięte, ponieważ w przeciwnym razie substancje czynne są tracone.Proszek żelaza z proszkiem na bazie żelaza plastrów grzewczych może spowodować uszkodzenie skóry.

Utrzymuje się przez 10-48 godzin, w zależności od typu plastra. Jednakże, trzeba czekać co najmniej 12 godzin przed użyciem, ponieważ skóra jest podrażniona przez substancje czynne.PowerStrips FG Xpress

PowerStrips jest przyklejony bezpośrednio do obszaru bólu. Jednakże, możliwe jest cięcie PowerStrips na mniejsze części. Zapewnia to większą elastyczność w stosowaniu i częstotliwość.

Wytwarzanie ciepła jest oczywiście osiąganę poprzez promieniowania ciepła ciała i ciepła z otoczenia.Skóra nie jest podrażniona przez lek. Z tego powodu PowerStrips mogą być noszone codziennie.

Czas działania na PowerStrips wynosi 48 godzin. PowerStrips oferują znacznie więcej niż tylko walkę z bólem. PowerStrips są, w przeciwieństwie do plastrów grzewczych, są wielofunkcyjnę i działają pozytywnie na inne właściwości.

Czerwony żeń-szeń koreański był używany od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie chińskiej jako lekarstwo na wiele chorób. Między innymi, żeń-szeń koreański czerwony może prowadzić do większej energii i poprawy snu.

Fitoplankton morski zapewnia komórką naszego organizmu wszystkich ważnych składników. Ciało ma z PowerStrips dokładnie to, co po prostu potrzebuje w tej chwili. Nasze komórki ciała może regenerować i uzdrowić nasze ciało samo w sobie jedynie poprzez zapewnienie optymalnej opieki.
Plaster grzewczy

Aktywne składniki mogą podrażniać skórę i powodować swędzenie. W trakcie użytkowania, nie powinien dodatkowo narażając innych źródeł ciepła, takich jak podkładki grzewcze lub okładów. Może to prowadzić do dodatkowych podrażnienia skóry i uszkodzenia zdrowia.

PowerStrips nie powinny być stosowane na otwarte rany lub wejść w kontakt z błonami śluzowymi. Może to prowadzić do poważnych stanów zapalnych.PowerStrips FG Xpress

Wytwarzanie ciepła uzyskuje się, bez substancji czynnych. Tak więc, ryzyko podrażnienia skóry jest wykluczone. PowerStrips są bardzo przyjazne dla skóry i są przeznaczone do codziennego użytku. Nie są znane żadne efekty uboczne. W przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników, jednak opieki powinny być oferowane.
Plaster grzewczy

Cena Plastra grzewczego z apteki, w zależności od produktu kosztuję około 2-4 euro.PowerStrips FG Xpress

PowerStrips sprzedawane są na drodze sprzedaży bezpośredniej. Oznacza to, że można kupić bezpośrednio od spółki, a nie od dealera lub w aptece. PowerStrips można wysłać do ponad 190 krajów. To dostaje się w ładnej kopercie pocztą. Koszt wysyłki wynosi 4,95 dolarów na całym świecie.

15 PowerStrips kosztuję 59,95 dolarów. Włączając z kosztami wysyłki są to koszty około 3,50 EUR za każdy PowerStrip (w zależności od kursu).
Marine fitoplanktonu
Wewnętrzna warstwa FG Xpress PowerStrips także pokryta jest fitoplanktonem morskim. Syntezę prowadzi się zgodnie z patentem o wzorze (Alpha 3 CMP).

Jeden z tych rzadkich produktów, które zawierają prawie wszystko, czego potrzeba do życia (i odbudowy komórek) jest fitoplankton.

   

Fitoplankton są to jednokomórkowe organizmy, które są tak małe, że można je zobaczyć jedynie za pomocą mikroskopu. Ponieważ są one mikroskopijne jak komórki naszego ciała mogą wchłonąć się natychmiast (biodostępność) i uzyskać wszystkie cenne składniki odżywcze, w tym samym czasie - dla maksymalnej skuteczności.

Fitoplankton, znany jest również jako "Super Food" widziany od dla NASA i w wielu badaniach naukowych jako najważniejszy uprawny na świecie. Fitoplankton dostarcza na Ziemi więcej niż 90% wymaganego tlenu. Fitoplankton jest nie tylko ważnym źródłem tlenu, ale także ważnym źródłem pożywienia dla życia oceanu.

Istnieje bardzo niewiele (jedzenie), które zapewniają wszystkie niezbędne surowce do tworzenia nowych komórek i utrzymania istniejących komórek. Te niesamowite rośliny zawierają ponad 90 niezbędnych składników odżywczych dla zdrowego ciała.

Fitoplankton zawiera wszystkie dziewięć aminokwasów, które nie mogą być wytwarzane przez nasz organizm. Równie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (omega-3 i omega-6). Morski Phytoplankton zawiera kluczowe witaminy i minerały, takie jak witamina C, H, A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, selen, cynk, chrom, magnez, wapń, żelazo, nikiel oraz wiele innych.

Te cenne składniki są istotne dla produkcji nowych zdrowych komórek. Każdy z nas miał kiedykolwiek komórkowe lub energetyczne blokady, które mają albo emocjonalną lub fizyczną przyczynę. Szczególną uwagę zwraca się na naturalne pigmenty (NP), które są również częścią skutecznych składników wodorostowych.

Niektóre "możliwości" (ale nie wszystkie) fitoplanktonu morskiego:
 • Wspierają nasz układ krążenia: Wysoka zawartość przeciwutleniaczy, aminokwasów i wysoki poziom omega-3 kwasów tłuszczowych, które wspierają układu sercowo-naczyniowy.

 • Zdrowa skóra: Fitoplankton ma duże ilości bioflawonoidów, które usuwają toksyny z komórek skóry. Zawiera on również ryboflawiny, co zmniejsza wolnych rodników w komórkach skóry.

 • Układ odpornościowy jest wzmocniony dzięki: Alanina, beta-karoten, bioflawonoidy i witamina E wspiera Immusystem.

 • Zwiększenie energii: Fitoplankton odtruwa organizm i eliminuje toksyny z komórek. To pomaga poprawić Twoją energię i nastrój.

 • Stabilizuje poziom cukru we krwi: Fitoplankton naprawdę dobrze stabilizuję poziom cukru we krwi Chrom przyczynia się do zatrzymania lub złagodzenia cukrzycy. Kwas glutaminowy zmniejsza apetyt na alkohol i cukier. Fenyloalanina jest znana jako reduktor łaknienie cukru.

 • Promuje zdrowe stawy: Mangan pomaga utrzymać ruchomość stawów. Kwasy tłuszczowe omega-6 może złagodzić objawy zapalenia stawów. Kwas patogeny zmniejszają ból rano. Fitoplankton wspiera ruchomość stawów oraz zmniejszenie bólu i sztywności.

 • Wspieranie czynności wątroby: W fitoplanktonu argininy znana z funkcji odtruwającej wątroby.

 • Poprawia funkcjonowanie mózgu: Wysoka zawartość kwasów omega-3 kwasów tłuszczowych poprawia funkcję mózgu. Kwasy nukleinowe mogą poprawić umiejętności pamięci. Fenyloalanina poprawia jasność umysłu. Proline zwiększa zdolność do uczenia się. Magnez pomaga zmniejszyć wahania nastroju.

Analiza składników odżywczych - Marine Phytoplankton (Alpha 3 CMP)
element opis promuje Elementu brakuje, mogą zostać zwiększone ryzyko:
alanina aminokwas Formularze białka
formacja mięśni
układ odpornościowy
Eliminuje nadmiar toksyn z wątroby
Odpowiednie stężenie glukozy
nadciśnienie
Cukrzyca typu II
wolnych rodników
cukru we krwi
arginina aminokwas układ odpornościowy
detoksykacji wątroby
Stworzenie nowego mięśni
Zdrowa skóra
zdrowe stawy
metabolizm
artretyzm
Toxic wątroby
powolny metabolizm
asparagina układ odpornościowy
mózg Energizer
Kwas asparaginowy aminokwas
Znany również jako L-asparaginianu
Istotną rolę w cyklu kwasu cytrynowego
Istotną rolę w cyklu Krebsa
energii komórkowej
Zdrowe RNA i DNA
układ odpornościowy
mózg Energizer
Chroniczne zmęczenie
depresja
beta karoten układ odpornościowy
Lepsze trawienie
poprawy widzenia
chroni rogówkę
Obrony wolnych rodników
bioflawonoidy układ odpornościowy
Usuwania toksyn skóry

biotyna

Promuje lepsze włosy
bor mikroelement
Wspomaga wchłanianie innych ważnych składników odżywczych
silniejsze kości
jasność umysłu
zdrowia układu sercowo-naczyniowego
wchłanianie wapnia
Zwiększenie masy mięśniowej
Pomoc dla objawy menopauzy
Obniżone stężenie innych składników: witaminę D, wapnia, miedzi, magnez
zapalenie kości i stawów
rak prostaty
wapń mineralny Silniejsze kości, zęby i tkanki łącznej
uspokaja nerwy
Poprawia poziom cholesterolu
zdrowe trawienie
Pomaga nerwy przekazać wiadomości do serca i innych mięśni
Normalna krzepnięcia krwi
Pomaga zapobiegać wysokie ciśnienie krwi
Profilaktyki raka okrężnicy
osteoporoza
problemy hormonalne
chlorofil Lepsze trawienie
chrom mineralny
90% ludności jest niedobór chromu
Pomaga umiarkowany cukrzycy
kontrola insuliny
wsparcie układu sercowo-naczyniowego
Zwiększyć poziom DHEA
cukrzyca
kobalt Naprawia komórki nerwowe
Wytwarzanie krwinek czerwonych
miedź mineralny ulgi zapalenie stawów
Wytwarzanie krwinek czerwonych
ochrona układu krążenia
Ochrona układu kostnego i układu nerwowego
Produkcja silnym przeciwutleniaczem dysmutazy
Zdrowa skóra i włosy
Produkcja melaniny: (skóra, kolor włosów, i oczu)
zapobiega tętniaki
promuje kolagenu
stwardnienie tętnic
Siwe włosy
choroby sercowo-naczyniowe
artretyzm
osteoporoza
cysteina Substancje rakotwórcze detox
elektrolity pomaga nerki
Eliminacja toksycznych odpadów
fluor zdrowe zęby
gęstość kości
Kwas foliowy skupienia
zapobiega anemii
german Wirus Epsteina-Barr
Kwas gamma linolenowy obniża poziom cholesterolu
Kwas glutaminowy Neuroprzekaźnik zwany także glutaminianu Zmniejsza łaknienie alkoholu
Zmniejsza łaknienie cukru
aktywność mózgu
Wspomaga prawidłowe zaburzenia osobowości
Przydatne do zaburzeń zachowania z dzieciństwa
Pomaga w leczeniu padaczki
glutamina aktywność mózgu aminokwas
Budowanie mięśni i utrzymanie
Usuwanie amoniaku z wątroby
Zdrowe centralny układ nerwowy
Lepsze nastroje
więcej energii
Chroniczne zmęczenie
Niższe funkcje systemu odpornościowego
reumatoidalne zapalenie stawów
twardzina
glutation przeciwutleniacz Obrony wolnych rodników
układ odpornościowy
chroni wizji
tworzenie energii
Zapobiega gromadzeniu się tłuszczów utlenionych
Brak równowagi i koordynacji
Zaburzenia psychiczne
wstrząsy
miażdżyca
glikogen kondycja fizyczna
histydyna wchłanianie składników odżywczych
Usuwa toksyczne metale
jod Regulowaniu masy ciała
żelazko mikroelement
Potrzebne do hemoglobiny
To najczęściej niedoborem na całym świecie
zdrowie emocjonalne
zapobiega anemii
energia fizyczna
Czerwone krwinki
Mięśnie zdrowia
natlenienie krwi
Niedobór wzrostu u dzieci
niedokrwistość
zawroty głowy
Duszność
ból głowy
zmęczenie
drażliwość
izoleucyna tworzenie mięśni
naprawy wątroby
lecytyna rozpuszczania cholesterolu
Pamięć krótkoterminowa
leucyna Zmniejszenia objawów hipoglikemii
Kwas linolowy Zapobiega infekcji wirusowych
lizyna gęstość kości osteoporoza
magnez mineralny spokój
Redukuje migreny
Antystres
Zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi
zdrowia układu sercowo-naczyniowego
Zapobiega powikłań związanych z cukrzycą
Właściwości i właściwości anty-aging długowieczność
wahania nastroju
mangan przeciwutleniacz
Pomaga konwersji białka i tłuszczu w energię
ruchomość stawów
Obrony wolnych rodników
trawienie
kościec
Zmniejszyć poziom zmęczenia
pamięć
Poprawa funkcji tarczycy
osteoporoza
Słabego wchłaniania witamin
bezpłodność
osłabienie
napady
miażdżyca
zamieszanie
skurcze mięśni
problemy z oczami
utrata pamięci
metionina Poprawia pamięć
Lepsze nastroje
Usuwa metale ciężkie
molibden mikroelement
Znaleźć we wszystkich tkankach ciała: kości, zęby, nerek i wątroby
Pomaga rezerwy wykorzystanie żelaza
Pomaga spalić tłuszcz
długowieczność Problemy rozwoju ciała
niedokrwistość
próchnica zębów
impotencja
Niacyna Witamina B3

redukuje stres
obniża poziom cholesterolu
Wspomaga cofania miażdżyca

nikiel wzrost komórkowy
rozszerzenia pamięci
Omega 3 kwas tłuszczowy Elastyczność membrany komórkowej
Pomaga obniżyć poziom cholesterolu
wsparcie układu sercowo-naczyniowego
Omega-6 kwas tłuszczowy Ulga dla objawów zapalenia stawów
Poprawa odcień skóry
wsparcie układu sercowo-naczyniowego
Kwas pantotenowy Witamina B5 Ulga dla objawów zapalenia stawów
Zmniejsza alkoholu Toksyczność frm
Obrony wolnych rodników
fenyloalanina jasność umysłu
Zmniejsza łaknienie cukru
fosfor zdrowe zęby
Pomoc do naprawy kości
potas mineralny zmniejsza nadciśnienie
Reguluje ciśnienie krwi
Funkcje nerwów i mięśni
alergie leczenie
hipoglikemia
Proline Zwiększa zdolność uczenia się
naprawy chrząstki
pirydoksyny Witamina B6 układ odpornościowy
łagodzi PMS
Ryboflawina Booster energii
Obrony wolnych rodników
Oczu i wizja
zmęczenie oczu
RNA skupienia
selen mineralny układ odpornościowy
łagodzi niepokój
seryna Zdrowia i urody skóry
krzem Zdrowia i odcień skóry
sód
dysmutaza ponadtlenkowa SOD Zapobieganie wolnych rodników
substancja P skupienia
tiamina tiamina wzrost energii
nastawienie psychiczne
lek stres
Theonine układ odpornościowy
odcień skóry
tyrozynowej zdrowie emocjonalne
jasność umysłu
pamięć
walina budowanie mięśni
wanad Kontrola poziomu cukru we krwi
witamina B12 energia fizyczna
skupienia
Naprawa systemu nerwowego
witamina C Gumy zdrowia
Zmniejsza ryzyko zachorowania na raka
przeziębienie
Witamina E układ odpornościowy
Zdrowe tkanki nerwowej
cynk prostaty zdrowia
układ odpornościowy
trądzik
pamięć
Typowe objawy zimne
Jony srebra
PowerStrips FG Xpress zawierające jony srebra. Są one znane na ich ogromną aktywność antybakteryjną i jako naturalny antybiotyk.

Czym dokładnie są jony srebra?

Od dawna wiadomo, że jony srebra są skuteczne przeciwko szerokiemu spektrum mikroorganizmów.

   

Działanie przeciwdrobnoustrojowe srebra jest dobrze znane przez lekarzy, od ponad 100 lat.

Obecnie, jony srebra są stosowane w różnych zastosowaniach medycznych, takich jak cewniki do leczenia zębów, a gojenie się oparzeń do regulacji wzrostu bakterii. Jony srebra są stosowane do wielu celów niemedycznych, przykładowo w urządzeniach elektrycznych (przewodniki prądu)

Dla wielu wirusów, bakterii, grzybów i pierwotniaków, komórek, jony srebra powodują śmierć lub aktywność organizmu. Po opracowano antybiotyki użycie srebra był postrzegany jako staromodny i mniej skuteczne niż antybiotyków. To zmienia się ponownie, ponieważ coraz więcej bakterii stają się odporne na antybiotyki.

Jonizacja jest uważana za kolejny krok w "srebrnej" technologii. Jest stosowany w taki sam sposób, jak srebro koloidalne, ale jonowe składają się z atomów srebra, a nie cząstek.
Oprócz ich działania na enzymy bakteryjne, jony srebra powodują istotne hamowanie wzrostu bakterii. Zapobiegają podział komórek i uszkodzenia błony komórkowej, a zawartość bakterii. To sprawia, że bardziej przepuszczalne błony komórkowej i w ten sposób przeszkadza w metabolizmie komórki.

Ionic srebro koloidalne jest nietoksyczny i nie ma skutków ubocznych. Nie są znane żadne interakcje lub niepożądane reakcje z innymi lekami.

Stwierdzono, że srebro jest bardzo ważne dla układu immunologicznego. Pomaga naszym komórką do zwalczania organizmów obcych.
Żeń-szeń koreański czerwony
Żeń-szeń koreański czerwony jest najskuteczniejszym żeń-szeniem, który jest dostępny. Ma swoją nazwę ze względu na wiele korzyści dla zdrowia. Ma nazwę "Panax", co oznacza "na wszystko". Jest on używany przez tysiące lat w kulturach azjatyckich. Dziś, żeń-szeń koreański czerwony używany jest na całym świecie.


   

Żeń-szeń koreański Red 6 lat rośnie w ziemi. W związku z tym, żeń-szeń koreański czerwony zawiera wysoki udział aktywnych elementów i jest o wiele droższy niż inne rodzaje żeń-szenia.
Wyższe koszty są uzasadnione, ponieważ zawiera on trzy razy większą ilość ginsenozydów i są hodowane bez stosowania pestycydów. W koreańskim czerwonym żeńszeniu, są różne aminokwasy, witaminy, enzymy i ponad 40 minerałów.

Żeń-szeń koreański czerwony i jego wpływ na nasze zdrowie.

Żeń-szeń koreański czerwony zawiera wiele składników aktywnych. Najważniejsze substancje nazywane są żeń-szeń lub panaxosides. Wewnętrzna warstwa FG Xpress PowerStrips zawiera mieszaninę sfermentowanych czerwonego żeńszenia koreańskiego, zawierającej 32 różnych rodzajów saponiny.

Zawiera witaminy, aminokwasy, olejki eteryczne i naturalne enzymy i niezrównaną zawartości minerałów: 42 minerały naturalne, takie jak witaminy A, E, B12 i tiaminę, ryboflawinę, niacynę, wapń, fosfor, żelazo, sód, potas, magnez, mangan, siarka i cyna.

Ze względu na wysoką zawartość mineralną czerwonego żeńszenia koreańskiego przypisuje się zdolność stymulowania układu immunologicznego i przyczynienia się do naturalnej detoksykacji organizmu. Żeń-szeń koreański czerwony używany jest do zwalczania zmęczenia i dostarcza organizmowi więcej energii podczas aktywności sportowej. Ginsenozydów, które znajdują się w czerwonym żeńszeniu koreańskim, znane są również pod kątem ich zdolności do zwiększenia sprawności umysłowej i zmniejszenia spowolnienia psychicznego. Ginsenozydy powinny również wspierać organizm w naturalny lek stres. Żeń-szeń koreański czerwony jest również jako naturalny środek uspokajający i przyczynić się do zwiększenia funkcji metabolicznych. Stres może również prowadzić do wzrostu poziomu kortyzolu, co prowadzi do stanu zapalnego (wspólne źródło bólu). Wysoki poziom kortyzolu we krwi utrudnia również wytwarzanie insuliny, czerwony żeń szeń koreański mogą być pomocne dla cukrzyków i dla osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów - bez użycia sterydów.

Jakie są korzyści zdrowotne?

Koreański czerwony żeń-szeń może mieć pozytywny wpływ na:
 • niskie zużycie energii
 • wyczerpanie
 • niedobór odpornościowy
 • brak koncentracji
 • impotencja
 • Choroby sercowo-naczyniowe
 • wysokie lub niskie ciśnienie krwi
 • zawroty głowy
 • zapobiega demencji i choroby Alzheimera
 • Carcinomatosis
 • podwyższony poziom cukru we krwi
 • Poziom cholesterolu we krwi
Elementarna germanu | Technologia podczerwieni
Zewnętrzna warstwa PowerStrips impregnowany elementarnej germanu. German jest naturalnym minerałem z bardzo specjalną zdolność do generowania fal energii z własnego ciepła ciała.


   

Elementarnej germanu zbiera Energia emitowana od ciała, skupionej tej energii i odzwierciedla je w postaci energii dalekiej podczerwieni z powrotem w głąb tkanek ciała. Prowadzi to do dostaw energii bezpośrednio do komórek, narządów i układów organizmu, ale także do mięśni. Fale te przenikają w głąb ciała, a tym samym aktywują komórki i system ciała.

Skutkuje naturalną ulgą w bólu przez wytwarzanie ciepła w głąb mięśni oraz wspiera zwiększony przepływ krwi, w szczególności w obszarze bólu.

Z PowerStrips aktywowane poprzez dalekiej podczerwieni (FIR), tlenek azotu, środek przeciwzapalny, który jest określany jako "cud cząsteczki". Wspiera system odpornościowy w walce zakażeniem bakteryjnym, wirusami i pasożytami, a nawet zmniejszyć wzrost niektórych nowotworów.
FIR usuwa nagromadzonych toksyn i wspomaga krążenie limfatyczne. Wiele problemów zdrowotnych jest spowodowane złym funkcjonowaniem układu limfatycznego. Poprawia funkcję białych krwinek, przy czym reakcję układu odpornościowego, a zatem poprawia się również wyeliminowanie obcych patogenów i komórkowych produktów odpadowych. Przez PowerStrips FG Xpress energia ta może być stosowana w ciągu 24-48 godzin.
Zwiększenie energii dalekiej podczerwieni odpowiada także do łagodzenia bólu - zwiększając ciepło w tkankach organizmu. Ze względu na jego właściwości termogeniczne i zdolność do wytwarzania ciepła do łagodzenia bólu, german jest jednym z naturalnych składników w PowerStrips FG Xpress.

Promienie dalekiej podczerwieni, znany również jako FIR są niewidoczne spektrum światła słonecznego, która została odkryta na początku 18 wieku. Długość fali w tym zakresie widma światła niewidzialnego światła do mikrofal. Choć niewidzialna część tego samego zespołu nie widać, ale mogą być odczuwalne w postaci ciepła.

Około 80% całkowitej energii wytwarzanej przez słońce jest FIR. Interesujące jest jednak, energia dalekiej podczerwieni (FIR) jest emitowane przez ciało ludzkie. Promienie dalekiej podczerwieni widma światła może przeniknąć do wszystkich warstw ciała ludzkiego. FIR energii osiąga duże regiony i odległych miejsc w mięśni, kości i tkanek.

Opisano wzrost energii w tkance ciała jest udokumentowanę poprzez kamere termowizyjną.

Przed zastosowaniem PowerStrips Po zastosowaniu PowerStrips
Oświadczenia składane w niniejszym dokumencie mają jedynie charakter informacyjny PowerStrips FG Xpress stosowany w leczeniu bólu. To nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Ta informacja nie jest obietnica zbawienia lub obiecanych efektów.
FG Xpress PowerStrips - Aplikacje

 • Przewlekły ból
 • Depresja, stres
 • Problemy z potencją
 • Ból stawów
 • Spalanie tłuszczu
 • Brak energii, siły i problemów wytrzymałościowych
 • Problemy sercowo-naczyniowe, zaburzenia krążenia
 • Kwasica
 • Brak koncentracji
 • Zaburzenia snu
 • Bóle kręgosłupa, szyi i barku
 • Migrenowe bóle głowy
 • Hałas Szumy uszne / głowa / nagła utrata słuchu
 • Arterioskleroza
 • Kaszel, ból gardła, zapalenie migdałków
 • Cukrzyca
 • Brak energii
 • Detoksykacja
 • Woda w nogach
 • Problemy z pęcherzem moczowym i prostaty
 • Ból przed i podczas okresu
 • Menopauza
 • Cellulit
FG Xpress PowerStrips - Noty aplikacyjne
Poniższe punkty muszą być brane pod uwagę przy stosowaniu PowerStrips FG Xpress:
 • Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zastosuj każdy plastr tylko 1 raz

 • W niejasnych sytuacjach podczas użytkowania, należy zdjąć plaster i zasięgnąć porady.

 • W niejasnych stanach bólu należy najpierw postawić diagnozę. Nie wolno dokonywać żadnych ślepych prób leczenia.

 • W przypadku chorób skóry, należy najpierw zwrócić się do lekarza, czy i gdzie można naklić PowerStrips.

 • Jak dotąd, nie ma działań niepożądane i interakcje z innymi lekami nie są znane.

 • W przypadku stosowania stałego leku należy jeszcze poinformować lekarza.

 • Kobiety w ciąży powinny najpierw skonsultować się z lekarzem.

 • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 12 lat.

 • Użyć w zależności od potrzeb co 1 lub 2 dni przez 12 do 48 godzin.

 • Trzymać tylko 30 do 60 minut pod prysznicem lub kąpieli.

 • Usuń 30 do 60 minut przed prysznicem lub kąpielą.

 • Przyklej PowerStrips powyżej lub poniżej stawów, w przeciwnym razie będą one łatwo odchodzić od skóry.

 • Wybierz obszar aplikacji - najlepiej bez włosów, bez potu i bez środków do pielęgnacji skóry.

 • PowerStrips może być cięty na mniejsze kawałki.

 • PowerStrips składają się z produktów naturalnych. Są rozpuszczalne w wodzie i można je łatwo zdjąć.

 • Nie należy umieszczać w słońcu. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej do 25 stopni.

 • Nie stosować po upływie terminu ważności (około 1 roku).


FG Xpress PowerStrips - Polecane kropki klejowe do łagodzenia różnych stanów bólowych
Szef okolicy
Ból głowy 1 cały pasek około 3 cm szerokości na całej szyi. 1 pasek przez czoło.
Migrena lub problemy z widzeniem. Silne bóle głowy.
Zasmarkany nos - zatoki. 3-4 cm i średnicy 3 cm szerokości taśmy do nosa i / lub 1 taśmy w poprzek czoła.
Ból gardła 1 Cały pasek z przodu całej krtani.
Zapalenie migdałków 1 pasek, 5 cm, 3 cm szerokości bezpośrednio na migdałkach.
Ból zęba Szczęka: uciąć do 10 cm długości, 3 cm szerokości od ucha w dół policzka.
Żuchwa: jak szczęka, dodatkowy pas 1 pasek poniżej dolnej szczęki.
Szczękowa ropienie zatok Jak na przeziębienie
Szumy uszne Małe kawałki przed i za uszami;
Alergia (skóra, pyłek, wszystkie rodzaje alergii) 5x5 cm na kręgów szyjnych
Podczas noszenia plastra ze względów optycznych w ciągu dnia nie jest to możliwe, należy stosować co wieczór, jak opisano.
Zasięg górnej części ciała
Kaszel z powodu zimna 1 pasek poprzecznie poniżej krtani. 1 pasek (połowa chodnik szerokości) trzymać w poprzek górnej części klatki piersiowej.
Trudności w oddychaniu z powodu zimna Tak jak na kaszel.
Obszar pokarmowy
Zaburzenia połykania
Ból brzucha spowodowany stresem
Ból brzucha spowodowany zatruciem pokarmowym
1 cały plaster na brzuch.
Ból brzucha w ogóle
Ból brzucha z powodu zatrucia pokarmowego
Biegunka nieznanego pochodzenia
1 cały plaster na środku brzucha.
Zapalenie wyrostka robaczkowego 1 pas 10 cm, o szerokości 3 cm w miejscu bólu
Cukrzyca (testy wykazały już poprawiła wartości po około 60 minut) 1 pasek l0 cm, 3 cm od trzustki (poniżej lewego łuku żebrowego).
Męskie narządy
Zapalenie gruczołu krokowego Usuń włosy łonowe i przyklej w okolicach pęcherza.
Żeńskie narządy
przed miesiączką: 1 pasek na odcinku lędźwiowym kręgosłupa.
Bóle menstruacyjne
Zapalenie jajnika
Zapalenie macicy
1 cały plaster po drugiej stronie brzucha.
Choroby grzybowe Usuń włosy łonowe na kawałek pośladka 6x6 cm.
Moczowo-płciowy
Bóle nerki
W ogólnym wyczerpaniu aplikacja ta jest używana do czasu trwania
Z tyłu, na nerki - to każda połowa plaster z góry na dół, równolegle do kręgosłupa, a kawałek 4x4 cm na punkty nerek skupionych pod podeszwą stóp (Pierwszy punkt nerki południk}.
Zapalenie pęcherza moczowego
Zapalenie cewki moczowej
Zaburzenia seksualne
1 cały plaster na pęcherz.
W zaburzeniach seksualnych kawałek 5x5 cm jako długotrwałego stosowania.
Stawów i kręgosłupa
Kulszowy ból ISG (krzyżowo-biodrowych) - Powyżej pośladków. 1 pasek 5 cm szerokości. 1/3 długości plastra w dół między pośladkami, reszta do odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
Od pośladka bolesnej stronie, centralnie kolejny taśmy (około 6 cm).
Ból barku - jeśli jest palący ból. 1 plaster przecięty na pół; zarówno po stronie bólu ramienia i po rugiej stronie ramienia
Zapalenie stawów - zapalenie (nie choroba zwyrodnieniowa stawów). Całość lub pół plaster, w zależności od połączenia bezpośrednio na bolącą powierzchnią.
Ból szyi Po drugiej stronie szyi 1 cały plaster.
Ból w kręgosłupie. Na szyi i punktów bólowych w kręgosłupie.
Ból mięśni
Bóle mięśni (dokładnie na mięśniach bolących) Długi muscle: Naklić w miejscu bólu.
RLS
RLS (zespół niespokojnych nóg) ISG (krzyżowo-biodrowych) - powyżej pośladków. 1 pasek 5 cm szerokości. 1/3 długości plastra w dół między pośladkami, reszta do odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
Zależnie pół kleju plaster na wierzchu stopy.
Ból nowotworowy
Rak piersi Mały pasek wokół obszaru.
Rak jelita grubego i odbytu 1 cały plaster na środku brzucha (prawy i lewy)
Rak skóry Tak jak rak piersi.
Rak płuc Na klatce piersiowej między obojczykiem i brodawkamii;
Zawsze używać cały plaster.
Rak żołądka 1 cały plaster na brzuchu i kawałek 4x4 cm na punkty nerkowych skupionych pod podeszwami stóp (pierwszy nerek punkt południk}.
Rak trzustki Połowa plastra na trzustkę.
Rak wątroby Połowa plastra na wątrobę.
Rak prostaty Po prawej i lewej pachwinię; Pęcherz / kopiec łonowy.
Wszystkie inne typy nowotworów Klej mały pasek wokół obszaru.
Woda w nogach
Woda w nogach Zmniejszenie o połowę plastra i stosować każdy kawałek pod waszymi stopami.
Aplikować w czasie z dostrzegalnego wpływu w ciągu 1 - 4 tygodni
Zaburzenia krążenia / drętwienie nóg, ramion (nie żylaki i pajączki) Ból pachwiny i 1 połowę plastra poprzecznie w dół, aż do krocza. Ponadto, fragment 7x7 cm zewnątrz stawu biodrowego.
Mogą być również kawałki plastra na obu wierzchołkach stóp.
Częste oddawanie moczu, również nocne (ważne, aby upewnić się, jak często musisz oddawać mocz -używać ok. 1-2 tygodni) Z tyłu nerki - pół plastra od góry do dołu, równolegle do kręgosłupa i kawałek 4x4 cm na punktach nerkowych skupionych pod podeszwami.
Zmęczenie, brak energii, skłonność do depresjii, zaburzenia z koncentracją. TH 7 nerki inclusive - Z tyłu połowę plastra z góry na dół, równolegle do kręgosłupa i kawałek 4x4 cm na punkty nerkowe skupionych pod podeszwami.
ADHD (dzieci i dorośli)
Pierwsze efekty mogą wystąpić szybko, ale już czas, aby być stosowane.
Bardziej szczegółowe cykle badań nie są jeszcze dostępne.
TH 7 - dodatkowa pasek na noc na szyi (kawałek 5x5 cm na kręgach szyi).
Następujące obszary nie powinny być używane z plastrem: błony śluzowe, otwarte rany, blizny po około 4 miesiące, na oczy i usta.


ForeverGreen - FGXpress PowerStrips : Zamówienie i kupić tani i niedrogi sklep internetowy. - Polska, Poland, Polish

polski - Jeunesse Instantly Ageless

polski - Prelaunch in Brasil
Advertising in polski
Content in polski
Mining in polski
BTC in polski
BitCoin and Co. - polski
faccia il sollevamento - Jeunesse - polski
Nuveau : Facelift par de la creme Instnatly Ageless - polski
Skin Tightening - products of Jeunesse - polski
Rhytidectomie in Nederlands - polski
Scandinavia - Wrinkle ilmaiseksi - polski
Buy Instantly Ageless - polski
Jeunesse - Las arrugas de distancia - polski
behandling rynkor - polski
Jeunesse Global - Antifaltencreme - polski
Jeunesse Rynke Creme - polski
NEW : facelift in the bottle - polski
Reduce Wrinkles - polski

Gesichtslifting sofort

Facelifting ohne Nadel

Faltenreduktion ohne Nervengift

Facelift aus der Tube

Hautstraffung ohne Operation

Anti-Aging-Creme kaufen

Antifaltencreme bestellen

Gesichtsstraffung nur mit Creme

Faltenfrei in zwei Minuten

Effectcreme zur Faltenbehandlung

Faltencreme fr die Augen

Falten weg in 2 MinutenDiet in Los Angeles

Burn fat not Carbs in New York City

Weight loss in Houston

Lose weight in Chicago

Weight management in Phoenix

Fat burning diet in Philadelphia

Diet plan in San Diego

Weight reduction in San Antonio

Slim down in Toronto

Reduce weight in Dallas

Slimming in Vancouver

Fat killer in Montreal


Non-toxic wrincle reduction

Facelift in the box

skin tightening without needles

Wrinkle eye creme

Immediat face lift

In 2 minutes winkle-free

order here your anti aging cream

Rhytidectomy

wrinkle removement within two minutes

Buy anti aging cream

Face lifting without needle

effect cream for wrinkle threatment