INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Pokud se registrovat zde, zajišťujeme tyto stránky zdarmaPokud jste již registrován FG Xpress a chcete používat tuto webovou stránku pro své vlastní účely, pošlete e-mail na adresu: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

K dispozici po celém světě ve více než 190 zemích
www.my-strip.com- Česká republika, Česká, Czech Republic, Czech
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的


Česká republika, Česká, Czech Republic, Czech - FG-Xpress PowerStrips - Klikněte sem pro zobrazení videa, recenze, zkušenosti, názory na produkty v testu.
Exchanger, Wallet, Arbitrage-Trading Payment - All in One Wallet plus Arbitrage-Trading - cestina
bonus crypto token wallet - cestina
indoor cannabis - cestina

FG Xpress Powerstrips


S PowerStrips získáte více energie, vytrvalost a větší koncentraci a duševní kondici. FGXpress PowerStrips pomoc při detoxikaci a čištění a zajistit zdravější buněk a pro podporu kardiovaskulárního systému. Pomůžeme při snižování stresu a pomoc pro zdravější a lepší spánek. Tyto PowerStrips slouží k posílení imunitního systému a zlepšení sexuální funkce.

VÝHODY POWERSTRIPS ™
• PowerStrips jsou uvedeny s FDA jako zdravotní způsobilosti 1. třídy zařízení, a také jako OTC (přes přepážku) klasifikován produktu.
K dispozici je schválení CE pro evropský trh.

• PowerStrips obsahují účinné látky a vrstvu lepidla, která má vnější vrstvu s oddělenou směsí, které přispívají k úlevě dočasné bolesti.

• Mohou být nošeny po dobu až 48 hodin a může být dodána a odeslány po celém světě.

Jak to funguje

Jak používat

Před a po infračervených obrazů

Ohlasy

Analýza živé krve

FG Xpress Powerstrips


Zvláště vhodné pro zmírnění bolesti FGXpress PowerStrips, zmírnění bolesti a trpí společnými problémy, chronické bolesti, bolesti kloubů, bolesti těla, revmatismu, kmenů a artritidou. Dodává se údajně ke zlepšení spalování tuků a pomáhá při poruchách krevního oběhu, bolesti hlavy. PowerStrips mohou být také použity pro snížení žilky a křečové žíly. Jsou vhodné pro rychlé Regenetation po cvičení také. Tyto PowerStrips lze použít na obličej pro ošetření vrásek a redukci vrásek.

POWERSTRIPS PRO úlevu od bolesti
PowerStrips obsahují germanium - složku s optickými vlastnostmi, které vede teplo - podobně jako bílé světlo se skleněným hranolem. Germanium zase teplo těla a životního prostředí - zpět na oblasti, kde je použit PowerStrips. Germanium rovněž v rozporu se tepelné záření do jeho jednotlivých částí, podobně jako hranol rozdělí bílé světlo do barev spektra.

Jedná se o "dlouhé vlny" složka tepla, které přispívají nejvyšší procento pro úlevu od bolesti. Jak je znázorněno infračervené obrazy, dlouhé vlny teplo proniká do 10 cm v těle. V tomto regionu, je rozšíření krevních cév. To podporuje zvýšení průtoku krve a tvorbu přírodního tepla. Toto rozšíření spolupracuje s dalšími doplňkovými biochemických a neurologických procesů, které přispívají k úlevě od bolesti, zatímco PowerStrip je na kůži.

Klíčové ingredience

Při vývoji PowerStrips byly použity 5 klíčové ingredience a technologie: Každá použitá PowerStrip má dvě vrstvy. Vnější vrstva obsahuje elementární germanium.Vnitřní nebo adhezivní vrstva obsahuje směs: fermentovaného korejského červeného ženšenu, mořského fytoplanktonu (Alpha 3 CMP ™) a lepidlo rozpustné ve vodě.Denní použití je snadné a pohodlné, stejně jako šetrné k pokožce.
mořského fytoplanktonu
Red Korejský ženšen
Elemental germanium | Far Infrared Technology

Recenze produktů

Každý den více a více lidí na celém světě se dozvěděli o unikátní vlivu energetických pásů a zveřejní své zkušenosti na internetu.

Tyto posudky jsou individuální vnímání jedné osobě. Efekt nebo proces hojení může chovat jinak v každém člověku, a vyléčení nebo zlepšení zdraví nelze slíbil.
Návrat po nehodě
Otok rukou po operaci
koleno
Prsty
Ramenní kloub
žilky
zpět
Spider skus
Back, rameno, Sleeping
fibromyalgie
růst
nohy
Feet
oči
jednostranné zatížení
cukrovka
Prsu, nerv (německy)
ramenoRozdíl mezi tepelnými skvrnami a FG Xpress PowerStrips

Komerční topné náplasti z lékárny

Když se mluví o vytápění patche, takže se nazývá náplast, která se aplikuje přímo na kůži k léčbě bolesti. Mnoho topné podložky používají účinnou látku kapsaicin, který je získán ze sušených plodů kajenský pepř.

Kromě toho existují i železný prášek na bázi tepla náplast. To nepřichází do přímého kontaktu s kůží s účinnými látkami a možnému podráždění kůže. Práškové železo reaguje s kyslíkem ze vzduchu a tím vytváří teplo, jež je dodávána do těla. Zde je však třeba dbát, protože železný prášek v žádném případě přijít do styku s pokožkou. Takže náplast nelze stříhat. V obou verzích, úleva od bolesti je dosaženo výrobu tepla.

Vyrobené teplo podporuje krevní oběh, který vede k lepšímu zásobování tkání kyslíkem a živinami.FG Xpress PowerStrips

V PowerStrips na FG Xpress jsou multifunkční náplast s tzv hybridní technologie. V PowerStrips kombinují patentovanou směs starých bylin, minerálů a prvky s přelomové nové technologie. V oblasti bolesti a nepohodlí svaly a tkáně se používají k vytvoření další energii. Tak, zdraví a léčení jsou v těle aktivuje. Tyto PowerStrips uvedena v USA FDA jako zdravotnický prostředek třídy 1.

PowerStrips jsou tyto hlavní složky:
 • Red Korejský ženšen
 • mořského fytoplanktonu
 • Elemental germanium
Elementární germanium nepřichází do kontaktu s pokožkou, protože se nachází na vnější straně. Další účinné látky jsou aplikovány na vnitřní straně PowerStrips.
Heat náplast

Úleva od bolesti v tepelných náplasti se dosáhne buď léčiva, jako je kapsaicin, který je odvozen z kajenský pepř, nebo železného prášku, který je zahříván reakcí s kyslíkem.FG Xpress PowerStrips

V PowerStrips je teplo generované elementární germania. Tento germanium se aplikuje na vnější vrstvy, a není v kontaktu s pokožkou. Germanium má schopnost absorbovat tělu vlastní teplo připojit tento nový a pak odrážejí zpět do těla. Také teplo v našem prostředí je absorbována germania a odráží až 10 cm hluboko v našich tkáních. . PowerStrips jsou multifunkční náplast s novou hybridní technologií.V obou formách, cévy jsou rozšířena tepla a podporuje krevní oběh.Transport kyslíku do buněk je stimulována.
Heat náplast

Tepelné náplasti jsou upevněny na bolestivé místo na kůži. Náplasti by se neměly stříhat, protože jinak aktivní složky jsou ztraceny.Práškového železa železného prášku na bázi tepelných náplastí by dojít k poškození kůže.

Účinek trvá přibližně 10 až 48 hodiny, v závislosti na typu náplasti. Nicméně, je třeba počkat alespoň 12 hodin před další náplast může být aplikována, protože kůže je podrážděná aktivními látkami.FG Xpress PowerStrips

Jako topné náplasti se PowerStrips být přilepena přímo k oblasti bolesti. Nicméně, je možné snížit PowerStrips na menší části. To poskytuje větší flexibilitu při uplatňování a frekvence.

Generování tepla je přirozeně dosaženo vyzařovaného tělesné teplo a teplo z okolního prostředí. Kůže není dráždí léčiva. Z tohoto důvodu se PowerStrips lze nosit každý den, a to není nutné, jako u tepelných náplasti, přestávku mezi aplikacemi.

Doba působení PowerStrips je 48 hodin. PowerStrips nabídnout mnohem více než jen úlevu od bolesti. PowerStrips jsou, na rozdíl od tepelných náplastí, tzv multifunkční náplast s řadou dalších kladných vlastností.

Red Korejský ženšen se používá již tisíce let v tradiční čínské medicíně jako lék na mnoho nemocí. Mimo jiné, korejský červený ženšen může vést k větší energii a zlepšení spánku.

Mořského fytoplanktonu poskytuje buněk našeho těla se všemi životně důležitých složek. Tělo se z náplasti přesně to, co právě potřebuje v tuto chvíli. Naše tělo buňky mohou regenerovat a léčit naše tělo samo jen tím, že poskytuje optimální péči.
Heat náplast

Účinné látky mohou dráždit kůži a způsobit svědění. Během používání, neměli byste dodatečně vystavovat jiným zdrojům tepla, jako jsou vyhřívací podušky a obklady. To může vést k dalšímu podráždění kůže a poškození zdraví.

Teplo náplast by se neměla vztahovat na otevřená zranění nebo přicházejí do kontaktu se sliznicí. To by mohlo vést k těžkým zánětem.FG Xpress PowerStrips

Výroba tepla je dosaženo bez účinných látek. To znamená, že riziko podráždění pokožky je vyloučeno. PowerStrips být velmi šetrné k pokožce a jsou určeny pro každodenní použití. Nejsou známy žádné vedlejší účinky. V případě alergie na jakoukoliv složku, ale péče by měla být nabídnuta.
Heat náplast

Cena tepla náplasti z lékárny je, v závislosti na výrobku, asi 2-4 euro.FG Xpress PowerStrips

PowerStrips jsou prodávány přes formou přímého prodeje. To znamená, že si můžete koupit přímo od společnosti, a nikoli od prodejce, nebo v lékárně. Tyto PowerStrips být dodávány ve více než 190 zemích světa. To vás dostane do pěkné obálce poštou. Náklady doprava je 4,95 dolarů po celém světě.

15 PowerStrips stojí 59,95 dolarů. Včetně poštovného jsou náklady na přibližně 3,50 EUR na PowerStrip (v závislosti na kurzu).
mořského fytoplanktonu
Vnitřní vrstva FG Xpress PowerStrips také mořského fytoplanktonu. Příprava se provádí podle patentovaného vzorce (Alpha 3 CMP).

Jedna z těch vzácných výrobků, které obsahují téměř vše, co potřebujete k životu (a rekonstrukci buněk) je fytoplanktonu.

   

Fytoplanktonu jsou jednobuněčné organismy, které jsou tak malé, že mohou být vidět pouze pomocí mikroskopu. Vzhledem k tomu, že jsou mikroskopické, buňky těla jej okamžitě (biologická dostupnost), absorbují a získat všechny hodnotné živiny současně - pro maximální účinnost.

Fytoplanktonu, také známý jako "Super Food" je vidět z NASA a mnoha vědeckých studií jako nejdůležitější potravinářských plodin na světě. Fytoplanktonu dodává zemi s více než 90% požadovaného kyslíku. Fytoplanktonu je nejen významným zdrojem kyslíku, ale také důležitým zdrojem potravy pro oceánu života. A to se nám zdá.

Existuje jen velmi málo (potraviny), které poskytují všechny potřebné suroviny tvořit nové buňky a zachovat stávající buňky. Tyto úžasné rostliny obsahují více než 90 základních živin pro zdravé tělo.

Fytoplanktonu obsahuje všech devět aminokyselin nemůže být produkován v lidském těle. Stejně esenciální mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) jsou zahrnuty. Mořského fytoplanktonu obsahuje klíčové vitaminy a minerální látky, jako je vitamin C, H, A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, selen, zinek, chrom, hořčík, vápník, železo, nikl a další.

Tyto cenné živiny jsou důležité pro výrobu nových zdravých buněk. Každý z nás nikdy buněčnou nebo energetické blokády, které mají buď emocionální nebo fyzické příčiny. Zvláštní pozornost je věnována přírodní pigmenty (NP), které jsou také součástí z účinných složek v mořských řas.

Některé výhody (ale ne všechny) z mořského fytoplanktonu:
 • Podpořte svůj kardiovaskulární zdraví: Vysoký obsah antioxidantů, aminokyselin a vysokou úroveň omega-3 mastných kyselin je známo, že podporují kardiovaskulární systém.

 • Podporuje zdravou kůži: Fytoplanktonu má velké množství bioflavonoidů, které lze odstranit toxiny z kožních buněk. Obsahuje také riboflavin, což snižuje volné radikály v kožních buňkách.

 • Imunitní systém je posílena: Alanin, beta-karoten, bioflavonoidy a vitamín E podporují Immumsystem.

 • Zvyšování energie: Fytoplanktonu detoxikuje tělo a odstraňuje toxiny z buněk. To pomáhá zlepšit vaši energii a náladu.

 • Stabilizuje hladinu cukru v krvi: Fytoplanktonu je opravdu dobré pro stabilizaci hladiny cukru v krvi. Chrom přispívá k zabránění nebo zmírnění diabetu. Glutamová kyselina pomoc snížit chuť na alkohol a cukr. Fenylalanin je známo, cukr chuť reduktor.

 • Podporuje zdraví kloubů: Mangan pomáhá udržovat pohyblivost kloubů. Omega-6 mastné kyseliny mohou zmírnit příznaky artritidy. Patogenů, kyseliny snížit ranní bolesti. Fytoplanktonu speciální podpora pohyblivost kloubů a snižují bolest a ztuhlost.

 • Podpora funkce jater: Ve fytoplanktonu je arginin známý pro funkci detoxikaci jater.

 • Zlepšuje mozkové funkce: Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, zlepšuje funkci mozku. Nukleové kyseliny mohou zlepšit paměťových schopností. Fenylalanin zlepšuje duševní jasnost. Proline zvýšit schopnost učit se. Hořčík pomáhá snižovat nálady.

rozbory živin - Marine Phytoplankton (Alpha 3 CMP)
prvek popis podporuje Chybí prvek může být zvýšené riziko:
alanin aminokyselina Formuláře proteiny
tvorba Muscle
imunitní systém
Odstraňuje přebytečné toxiny z jater
Přiměřené hladina glukózy
vysoký tlak
Diabetes typu II
Radikálové
Hladina cukru v krvi
Arginin aminokyselina imunitní systém
játra detoxikace
Tvorba nových svalu
Zdravá kůže
Zdravé klouby
metabolismus
artritida
Toxic jater
Slow metabolismus
asparagin imunitní systém
Brain energizer
Kyselina asparagová aminokyselina
Také znám jako L-aspartát
Důležitou roli v cyklu kyseliny citrónové
Důležitou roli v Krebsova cyklu
Mobilní energie
Zdravé RNA a DNA
imunitní systém
Brain energizer
chronická únava
deprese
Beta karoten imunitní systém
Lepší trávení
Zlepšit vidění
Chrání rohovky
Zdarma radikální obrana
Bioflavonoidy imunitní systém
Skin toxin odstraňovač

Biotin

Podporuje lepší vlasy
Boron Trace minerální
Podporuje vstřebávání jiných důležitých živin
Silnější kosti
duševní jasnost
Kardiovaskulární zdraví
vstřebávání vápníku
Zvýšit svalové hmoty
Pomoc pro příznaky menopauzy
Snížená hladina jiných živin: vitamin D, vápník, měď, hořčík a
Artróza
rakovina prostaty
vápník minerální Silnější kosti, zuby a pojivové tkáně
Uklidňuje nervy
Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi
Zdravé trávení
Pomáhá nervy předávat zprávy na srdce a dalších svalů
Normální srážlivost krve
Pomáhá předcházet vysoký krevní tlak
Prevence rakoviny tlustého střeva
Osteoporóza
Hormonální problémy
chlorofyl Lepší trávení
chróm minerální
90% populace je nedostatek chrómu
Pomáhá zmírňovat diabetes
Control inzulín
Kardiovaskulární podpora
Hladiny Impuls DHEA
cukrovka
kobalt Opravy nervové buňky
Výroba červených krvinek
měď minerální Artritida úlevu
Výroba červených krvinek
Kardiovaskulární ochrana
Kosterní a nervový systém ochrany
Výroba silný antioxidační superoxiddismutázy
Zdravá kůže a vlasů
Produkce melaninu: (kůže, vlasy, a barvy očí)
Zabraňuje výdutí
podporuje kolagen
Tepny kalení
Gray vlasy
Kardiovaskulární onemocnění
artritida
Osteoporóza
cystein carcinogens detox
elektrolyty Pomáhá ledviny
Odstranění toxických odpadů
Fluor Zdravé zuby
hustota kostní
Kyselina listová Duševní focus
Zabraňuje anémie
germanium Epstein-Barrové
Gamma kyseliny linolenové Snižuje hladinu cholesterolu
kyselinu glutamovou Neurotransmiteru glutamátu také volal Snižuje alkohol chutě
Snižuje touhu po cukru
mozková aktivita
Pomáhá správné poruchy osobnosti
Vhodné pro poruchy chování u dětí
Pomáhá k léčbě epilepsie
glutamin mozková aktivita aminokyselina
Svalové budování a údržba
Odstranění amoniaku z jater
Zdravé centrální nervový systém
Lepší nálada
více energie
chronická únava
Nižší funkce imunitního systému
artritida Revmatoidní
Sklerodermie
Glutathion Antioxidant Zdarma radikální obrana
imunitní systém
Chrání zrak
vytvoření Energy
Zabraňuje hromadění oxidovaných tuků
Nedostatek rovnováhy a koordinace
Duševní poruchy
otřesy
Ateroskleróza
glycogen Fyzická výdrž
Histidin Resorpce
Odstraňuje toxické kovy
jód Regulace tělesné hmotnosti
železo Trace minerální
Potřeba, aby hemoglobinu
Je to nejčastější nedostatek po celém světě
Emocionální zdraví
Zabraňuje anémie
fyzikální energie
Červené krvinky
Muscle zdraví
okysličení krve
Růst nedostatek na děti
anémie
závrať
Dušnost
bolest hlavy
únava
popudlivost
isoleucin vytvoření Muscle
játra oprava
lecitin Rozpuštění cholesterol
Krátkodobé paměti
leucin Snížit hypoglykemické příznaky
Kyselina linolová Zabraňuje virové infekce
Lysin hustota kostní Osteoporóza
magnézium minerální klid
Snižuje migrény
antistresový
Pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin
Kardiovaskulární zdraví
Zabraňuje komplikací spojených s diabetem
Vlastnosti a vlastnosti dlouhověkost Anti-aging
nálady
mangan Antioxidant
Pomáhá převést bílkovin a tuků na energii
Joint mobility
Zdarma radikální obrana
trávení
Bone struktura
Snížení hladiny únavové
paměť
Zlepšení funkce štítné žlázy
Osteoporóza
Špatné vstřebávání vitamínů
neplodnost
slabost
Záchvaty
Ateroskleróza
zmatek
Svalové kontrakce
Oční problémy
ztráta paměti
methionin zlepšuje paměť
Lepší nálada
Odstraňuje těžké kovy
molybden Trace minerální
Nachází se ve všech tkáních v těle: kosti, zuby, ledviny, játra a
Pomáhá použití železné rezervy
Pomáhá spalovat tuk
dlouhověkost Problémy tělesného vývoje
anémie
zubní kaz
impotence
Niacin vitamin B3

Snižuje stres
Snižuje hladinu cholesterolu
Pomáhá zvrátit aterosklerózu

nikl buněčný růst
vylepšení Paměťové
Omega 3 mastných kyselin Flexibilita buněčné membrány
Pomáhá ke snížení hladiny cholesterolu
Kardiovaskulární podpora
Omega 6 mastných kyselin Úleva pro artritida příznaky
Zlepšení tónu pleti
Kardiovaskulární podpora
Kyselina pantothenová Vitamin B5 Úleva pro artritida příznaky
Snižuje toxicity frm alkohol
Zdarma radikální obrana
fenylalanin duševní jasnost
Snižuje touhu po cukru
fosforový Zdravé zuby
Pomoc kostní opravu
draslík minerální Snižuje vysoký krevní tlak
Ovládání krevní tlak
Nervových a svalových funkcí
Alergie ošetřující
Hypoglykémie
Proline Zvyšuje schopnost učit se
Chrupavka oprava
pyridoxin Vitamin B6 imunitní systém
Zmírňuje PMS
Riboflavin Energy booster
Zdarma radikální obrana
Eye a vize
únavu očí
RNA Duševní focus
selen minerální imunitní systém
Zmírňuje úzkost
serin Zdraví kůže a krása
křemík Zdraví kůže a tón
sodík
superoxiddismutáza SOD Radikálové prevence
Substance P Duševní focus
Thiamin Vitamin B1 zvýšení energetické
Duševní postoj
Stres odlehčovací
Theonine imunitní systém
tón pleti
tyrosin Emocionální zdraví
duševní jasnost
paměť
valin Muscle budova
vanadium Kontrolní hladiny cukru v krvi
vitamin B12 fyzikální energie
Duševní focus
Nervový systém opravy
vitamin C dásně zdraví
Snižuje riziko vzniku rakoviny
nachlazení
vitamin E imunitní systém
Zdravé nervové tkáně
zinek prostaty
imunitní systém
akné
paměť
Běžné symptomy nachlazení
ionty stříbra
FG Xpress PowerStrips obsahující ionty stříbra. Ty jsou známé pro jejich silný antimikrobiální aktivitu, a jako přírodní antibiotika.

Co přesně jsou ionty stříbra?

Již dlouho je známo, že ionty stříbra jsou účinné proti širokému spektru mikroorganismů.

   

Antimikrobiální účinek stříbra je známý v klinické praxi již více než 100 let.

V současné době, stříbrné ionty jsou používány v různých lékařských aplikacích, jako je například ošetření zubů, katetrů a hojení popálenin pro regulaci růstu bakterií. Stříbrné ionty jsou používány pro řadu nelékařské účely, jako například v elektrických spotřebičů.

Pro mnoho virů, bakterií, prvoků a buňky hub, stříbrné ionty mít za následek buď smrt nebo nečinnosti těchto infekčních druhů. Poté, co byly vyvinuty antibiotika, využití stříbra byl viděn jako staromódní a méně efektivní než antibiotika. Zdá se, že se opět nyní mění, jak více a více bakterií stát rezistentními vůči antibiotikům.

Ionizace je považován za další krok v technologii stříbra. Používá se stejným způsobem jako koloidní stříbro, ale iontové stříbro se skládají z atomů, spíše než částice.
Navíc k jejich účinkům na bakteriálních enzymů, stříbrné ionty způsobují významnou inhibici růstu bakterií. Zabraňují dělení buněk a poškození buněčné membrány a obsah bakterií. To je buněčná membrána propustnější, a tudíž zasahuje do buněčného metabolismu.

Iontové koloidní stříbro je netoxický a neexistují žádné vedlejší účinky. Nejsou známy žádné interakce nebo nežádoucí reakce s jinými léky.

Bylo zjištěno, že stříbro je velmi důležitý pro imunitní systém. Pomáhá naše buňky v boji proti cizím organismům.
Red Korejský ženšen
Korejský červený ženšen je nejúčinnější ženšen, který je k dispozici. To dostalo jeho jméno, protože z jeho mnoha zdravotních výhod. Má název "Panax", což znamená "všelék". Používá se po tisíce let v asijských kulturách. V současné době, korejský červený ženšen se používá po celém světě.


   

Red Korejský ženšen trvá 6 let, růst v zemi. Poté, absence 10 let, musí být udržována mezi časy výsadbu. V důsledku toho, korejský červený ženšen obsahuje vysoký podíl aktivních prvků a je mnohem dražší než jiné typy ženšenu.
Vyšší náklady jsou oprávněné, protože obsahuje třikrát větší podíl ginsenosidu a se pěstuje bez použití pesticidů. V korejském červeného ženšenu, existují různé aminokyseliny, enzymy, vitamíny a více než 40 minerálů.

Korejský červený ženšen a jeho účinky na naše zdraví.

Korejský červený ženšen obsahuje mnoho účinných látek. Nejdůležitější látky se nazývají ginsenosidy nebo panaxosides. Vnitřní vrstva FG Xpress PowerStrips obsahuje směs fermentovaného korejského červeného ženšenu, který obsahuje 32 různých druhů saponinů.

Obsahuje vitamíny, aminokyseliny, esenciální oleje a přírodní enzymy a jedinečný obsah minerálů: 42 přírodní minerály, jako například vitaminy A, E a B12 a thiamin, riboflavin, niacin, vápníku, železa, fosforu, sodíku, draslíku, manganu, hořčíku, síry a cínu.

Vzhledem k vysokému obsahu minerálů korejského červeného ženšenu se připisuje schopnosti k posílení imunitního systému a přispívá k přirozené detoxikaci organismu. Korejský červený ženšen se používá v boji proti únavě a poskytnout tělu více energie během sportovní aktivity. Ginsenosidy, které se nacházejí v korejské červeného ženšenu jsou také známé pro svou schopnost zvýšit duševní výkonnost a snížit duševní netečnost. Ginsenosidy by měl také pomoci tělu v přírodním uvolňuje stres. Korejský červený ženšen je také působit jako přírodní sedativum a přispět ke zvýšení metabolické funkce. Stres může také vést k úrovním zvýšení kortizolu, což vede k zánětu (společný zdroj bolesti). Vysoké hladiny kortizolu v krvi také brání produkci inzulínu, takže korejský červený ženšen mohou být užitečné pro diabetiky a pro lidi s revmatoidní artritidou - bez použití steroidů.

Jaké jsou přínosy pro zdraví?

Korejský červený ženšen může mít pozitivní vliv na:
 • nízkoenergetické
 • vyčerpání
 • imunodeficience
 • Nedostatek koncentrace
 • impotence
 • Kardiovaskulární onemocnění
 • vysoký nebo nízký krevní tlak
 • závrať
 • prevenci demence nebo Alzheimerovy choroby
 • Karcinomatóza
 • zvýšená hladina cukru v krvi
 • Hladiny cholesterolu v krvi
Elemental germanium | Far Infrared Technology
Vnější vrstva PowerStrips impregnované elementární germania. Germanium je přírodní minerál s velmi zvláštní schopnost vytvářet vlny energie z vlastní tělesné teplo.


   

Elementární germanium shromažďuje vyzařované energie z těla, refocused tuto energii a odráží ho v podobě daleko, infračerveného záření zpět hluboko do tkání v těle. To vede k přívodu energie přímo do buněk, orgánů a systémů těla, ale i ve svalech. Tyto vlny pronikají hluboko do těla, a tím aktivovat buňky a systém těla.

To má za následek úlevu od bolesti přírodní generováním tepla hluboko do svalů, a tím, že podporuje zvýšený průtok krve, a to zejména v oblasti náplasti.

V PowerStrips aktivovat zdaleka infračervené (FIR) oxid dusnatý, protizánětlivá látka, která je označována jako "zázračné molekuly". To podporuje imunitní systém v boji proti bakteriálním infekcím, viry a parazity, a dokonce i ke snížení růstu některých druhů rakoviny.
FIR odstraňuje nahromaděné toxiny a podporuje lymfatický oběh. Mnoho zdravotních problémů je způsobeno špatnou lymfatického oběhu. To zlepšuje funkci bílých krvinek, čímž je zlepšena, a tím reakce imunitního systému, také odstranění cizích patogenů a buněčných odpadních produktů. Tím, FG Xpress PowerStrips tato energie může být použita 24 až 48 hodina.
Zvýšená vzdálené infračervené energie je také zodpovědný za úlevu od bolesti - zvýšením tepla ve tkáních těla. Vzhledem k jeho termogenní vlastností a schopností vytvářet teplo pro úlevu od bolesti, germanium je jedna z přírodních surovin v FG Xpress PowerStrips.

Far-infračervené paprsky, také známý jako FIR jsou neviditelné spektrum slunečního záření, která byla objevena na počátku 18. století. Vlnová délka tohoto světla rozsahu spektra neviditelného světla, až do mikrovlnné trouby. I když neviditelné součástí stejného pásma není vidět, ale je cítit jako teplo.

Asi 80% z celkové energie vyrobené sluncem je FIR. Je však zajímavé, vzdálené infračervené energie (FIR), je emitováno v lidském těle. Vzdálené infračervené paprsky světelného spektra může proniknout všechny vrstvy lidského těla. FIR energie dosahuje velké oblasti a vzdálená místa v svalů, kostí a tkání.

Popsaný nárůst energie v tělesné tkáni lze dokumentovat s infračervenou kamerou.

Před použitím se PowerStrips Po použití PowerStrips
Prohlášení zde vyrobené jsou určeny pouze pro informaci. FG Xpress PowerStrips používá k úlevě od bolesti. To nejsou náhradou za odbornou lékařskou pomoc, stanovení diagnózy nebo léčby. Tato informace není příslib spásy nebo přislíbeny účinky.
FG Xpress PowerStrips - Aplikace

 • Chronická bolest
 • Deprese, stres
 • Problémy s potencí
 • bolesti kloubů
 • Fat pálení
 • Nedostatek energie, síly a problémy vytrvalostní
 • Kardiovaskulární problémy, oběhové poruchy
 • acidóza
 • Nedostatek koncentrace
 • Poruchy spánku
 • Bolest v oblasti páteře, krku a ramen
 • Migrény
 • Hluk Tinnitus / hlava / Náhlá ztráta sluchu
 • arterioskleróza
 • Kašel, bolest v krku, angína
 • cukrovka
 • Nedostatek energie
 • Detoxikace
 • Vody v nohách
 • Močového měchýře a prostaty problémy
 • Bolest před a během období
 • menopauza
 • Celulitida
FG Xpress PowerStrips - Poznámky k použití
Následující body se musí brát v úvahu při uplatňování FG Xpress PowerStrips:
 • Pouze k zevnímu použití. Použít všechny proužky pouze 1x

 • V nejasného nepohodlí během používání, měli byste odstranit náplast a přijmout radu.

 • V nejasné bolesti, měli byste nejprve provést diagnózu. Nepoužívejte žádné slepé zkoušky léčby.

 • V případě kožních onemocnění, měli byste nejprve zeptejte se svého lékaře, zda a kde je PowerStrips mohou lepit.

 • Zatím nejsou známy žádné nežádoucí vedlejší účinky a žádné interakce s jinými léky.

 • V případě trvalého léků, měli byste i nadále informovat svého lékaře.

 • Těhotná by měli nejprve poradit se svým lékařem.

 • Není vhodné pro děti do 12 let.

 • Použít podle potřeby, nebo jednou za 1 až 2 dny po dobu 12 až 48 hodin.

 • Jen držet 30-60minuty po sprchování nebo koupání.

 • Před sprchování nebo koupání odebrat třicet až šedesát minut.

 • Lepit PowerStrips nad nebo pod klouby, jinak budou snadno vyřešit.

 • Zvolte oblast použití - nejlépe bez vlasů, bez potu a bez produktů pro péči o

 • PowerStrips lze také snížit na menší kousky.

 • PowerStrips sestávají z přírodních produktů. Jsou rozpustné ve vodě a mohou být snadno odděleny.

 • Nepokládejte na slunci. Uchovávejte v původním obalu při pokojové teplotě do 25 stupňů.

 • Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti (asi 1 rok).


FG Xpress PowerStrips - Doporučené lepící body zmírnit různé podmínky bolesti
Oblasti hlavy
Bolest hlavy 1 celé proužky asi 3 cm široký přes krk. 1 pruh přes čelo.
Migréna s nebo bez vidění problémů jako jsou bolesti hlavy.
výtok z nosu 3-4 cm dlouhé a 3 cm široký pásek přes nos a / nebo 1 pás přes čelo.
Bolest v krku 1 celá lišta zepředu přes hrtanu.
Angína 1 proužek, 5 cm dlouhý, 3 cm široký přímo na mandlích.
Bolest zubů Horní čelist: svléknout až 10 cm dlouhé, 3 cm šířka od ucha dolů tváři.
Dolní čelist: Jak horní čelist, ale další 1 hůl pruh pod dolní čelisti.
Čelistní dutiny hnisání Pokud jde o nachlazení
Tinnitus Malé kousky před a za ušima;
Alergie (kůže, pyl, všechny druhy alergií) 5x5 cm na krční páteře
Je-li na sobě náplast z optických důvodů v průběhu dne není možné, měla by být použita každý večer, jak je popsáno.
Rozsah horní části těla
Kašel kvůli nachlazení 1 proužek příčně pod hrtanu. 1 proužek (polovina šířky vozovky), držet přes horní části hrudníku.
Potíže s dýcháním, protože za studena jako je kašel.
Trávicí oblast
Dysfagie
Bolest žaludku způsobené stresem
Bolest žaludku způsobené otravou jídlem
1. Celá náplast na břiše.
Bolest břicha obecně
Bolest břicha v důsledku otravy jídlem
Průjem neznámého původu
1 celá náplast soustředil na břiše.
Zánět slepého střeva 1 proužek 10 cm dlouhý, 3 cm široký v místě bolesti
Diabetes (testy ukázaly, že již zlepšil hodnoty po asi 60 minut) 1 proužek I0 cm, 3 cm široký na slinivky břišní (níže v levém podžebří).
Muž orgány
Prostatitis Odstraňte ochlupení a přilepení do močového měchýře.
Ženské orgány
před menstruací: 1. omítka na bederní páteře.
Menstruační bolesti
Vaječníků zánět
Děložní zánět
1 celý chodník přes břicho.
Houbové choroby Odstranit ochlupení na kus omítky 6x6 cm.
Urogenitální
Kidney slabost
V celkové vyčerpanosti je tato aplikace slouží k délce trvání
Na zadní straně, na ledviny - jsou každý půl náplast od shora dolů, rovnoběžně s páteří a kus 4x4 cm na ledviny body se středem pod chodidla (první bod ledviny poledník}.
Cystitida
Uretritida
Sexuální poruchy
1. Celá náplast na močový měchýř.
V sexuálních poruch kus 5x5 cm jako dlouhodobé užívání.
Kloubů a páteře
Sedacího bolest ISG (sakroiliakálních) - Kalhoty tažné od sebe poněkud. 1 pás 5 cm široký. 1/3 délky chodníku dolů mezi hýždě, zbytek do bederní páteře.
Z hýždě bolestivé strany, centrálně další pásu (asi 6 cm).
Bolest Rameno - pokud jsou hořlavé 1 náplast snížit na polovinu; oba pruhy vedle sebe z horní části paže po celé rameno (na polovinu dlažba lépe držet na pohybu).
Artritida - zánět (ne osteoartritida). Celá polovina nebo omítky, v závislosti na kloubu, přímo na bolestivé místo.
Krku bolesti Na druhé straně krku 1. celý patch.
Bolest v páteři. V krku a bolest body na páteři.
bolest svalů
Bolest svalů (přesně na postiženém svalu) Dlouhé sval: Start na příslušném konci a pak držet ve směru bolesti.
RLS
RLS (syndrom neklidných nohou) ISG (sakroiliakálních) - Kalhoty tažné od sebe poněkud. 1 pás 5 cm široký. 1/3 délky chodníku dolů mezi hýždě, zbytek do bederní páteře.
V závislosti půl patch lepidlo na horní části nohou.
Bolest Cancer
Rakovina prsu Malý pás kolem postižené oblasti.
Kolorektální karcinom 1 celá náplast se soustředil na břiše (vpravo a vlevo)
Rakovina kůže jako je rakovina prsu.
Rakovina plic Na hrudi mezi klíční kostí a bradavky;
vždy celou opravu.
Rakovina žaludku 1. Celá náplast na břicho a kus 4x4 cm na ledvinových body uprostřed pod chodidly (první ledvina poledník bod}.
Pankreatu rakovina Půl náplast na slinivky břišní (pod levým podžebří).
Rakovina jater Půl omítka na játra.
Rakovina prostaty Na pravé a levé tříslo; Močového měchýře / stydké kopec.
Všechny ostatní typy rakoviny Lepidlo malý proužek kolem postižené oblasti.
Voda v nohou
Voda v nohou Snížit na polovinu opravu a uplatnit každý z ledvin a malý kousek uprostřed pod chodidly vašich nohou.
Čas aplikace s výrazným účinkem v rámci 1-4 týdny
Oběhové poruchy / necitlivost v nohách, ramena (ne křečové žíly a žilky) Depilovat třísla a 1 náplast na střed příčně až do rozkroku. Kromě toho, kus 7x7 cm na vnější straně kyčelního kloubu.
Tam může být také kus omítky na obou vrcholech nohou.
Časté močení, i noční (důležité mít jistotu, jak často budete muset močit -comparison z dříve teď, po cca 1 až 2 týdny použití) Na zadní straně ledviny - půl omítky shora dolů rovnoběžně s páteří a kus 4x4 cm na renální body se středem pod chodidly (první ledvin poledníku bodu}.
Vyčerpání, únava, nedostatek energie, deprese tendence, ztráta koncentrace TH 7 včetně ledviny - Na zadní polovina náplast shora dolů rovnoběžně s páteří a kus 4x4 cm na renální body se středem pod chodidly (první ledvin poledníku bodu}.
ADHD (děti i dospělí)
První účinky se mohou objevit rychle, ale delší dobu mají být použity.
Podrobnější zkušební cykly nejsou zatím k dispozici.
TH 7 - další noc pruh na krku (kus 5x5 cm na krku obratlů).
Tyto oblasti by neměly být používány s náplastí: sliznic, otevřené rány, jizvy po asi 4 měsíce, očí a rtů a semi-sliznic.


ForeverGreen - FGXpress PowerStrips : Objednat a koupit levné a levný internetový obchod. - Česká republika, Česká, Czech Republic, Czech

cestina - Jeunesse Instantly Ageless

cestina - Prelaunch in Brasil
Advertising in cestina
Content in cestina
Mining in cestina
BTC in cestina
BitCoin and Co. - cestina
faccia il sollevamento - Jeunesse - cestina
Nuveau : Facelift par de la creme Instnatly Ageless - cestina
Skin Tightening - products of Jeunesse - cestina
Rhytidectomie in Nederlands - cestina
Scandinavia - Wrinkle ilmaiseksi - cestina
Buy Instantly Ageless - cestina
Jeunesse - Las arrugas de distancia - cestina
behandling rynkor - cestina
Jeunesse Global - Antifaltencreme - cestina
Jeunesse Rynke Creme - cestina
NEW : facelift in the bottle - cestina
Reduce Wrinkles - cestina

Gesichtslifting sofort

Facelifting ohne Nadel

Faltenreduktion ohne Nervengift

Facelift aus der Tube

Hautstraffung ohne Operation

Anti-Aging-Creme kaufen

Antifaltencreme bestellen

Gesichtsstraffung nur mit Creme

Faltenfrei in zwei Minuten

Effectcreme zur Faltenbehandlung

Faltencreme fr die Augen

Falten weg in 2 MinutenDiet in Los Angeles

Burn fat not Carbs in New York City

Weight loss in Houston

Lose weight in Chicago

Weight management in Phoenix

Fat burning diet in Philadelphia

Diet plan in San Diego

Weight reduction in San Antonio

Slim down in Toronto

Reduce weight in Dallas

Slimming in Vancouver

Fat killer in Montreal


Non-toxic wrincle reduction

Facelift in the box

skin tightening without needles

Wrinkle eye creme

Immediat face lift

In 2 minutes winkle-free

order here your anti aging cream

Rhytidectomy

wrinkle removement within two minutes

Buy anti aging cream

Face lifting without needle

effect cream for wrinkle threatment